Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
kuraitoru
3 yıl önce - Çrş 16 Ksm 2016, 07:55

SerdarAri Bey bence kısmen haklı,

Yavuz sultan selim köprüsününden geçmesi zorunlu araçlar dışında sinek avlıyor.

Ayrasya tüneli de boğaziçi köprüsü ile karşılaştırıldığına (günlük geçiş sayıları) sinek avlıyor gibi gözükecek.

Cemoli D18
3 yıl önce - Çrş 16 Ksm 2016, 10:33

Kış ayları, yoğun saat dilimlerinde Avrasya büyük avantaj olacak.
Akşam 21:00'den sonra trafiğin normale döndüğü zamanda Avrasya tercih edilme oranı kısmen düşecek 15Temmuz Şehitler Köprüsü'ne nazaran

En son Cemoli D18 tarafından Çrş 16 Ksm 2016, 10:38 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Uğuray
site denetçisi

3 yıl önce - Çrş 16 Ksm 2016, 10:35

Alıntı:
15TŞK'ne nazaran

Cem bu ne Allah aşkına.
Yaz korkma.
15 Temmuz Şehitler Köprüsü diye.

Misafir f08

3 yıl önce - Prş 17 Ksm 2016, 00:18

Dünyanın özellikle ulaşım, otomotiv kısmında en ağır vergileri alınan halk hala yapılan hizmetin pahalı olmasını savunuyor, bunu da vergi adaleti ile ilişkilendiriyor.

Gerçekten parti savunulacak diye atılan bazı mesajları ağzım açık okuyorum. İster AKP'li ol, ister YZTP'li; "Hepimiz insan gibi, ucuz ve nitelikli ulaşım'a sahip olalım" demek çok mu zor yahu? Nedir bu "Aman cebimden daha fazla çıksın, daha fazla ödeyeyim" fetişi?

Hiçbir modern iktisadi sistemden, ekonominin basit kuramlarından dahi haberinizin olmadığı gün gibi aşikar. Göya aşık attığımız Almanya'nın bir firmasının cirosu ile aynı yekünde ihracat yapacak kadar düşük katma değer'e sahip bir ülke halktan alacağı vergi ile mi kalkınacak?

Sinan Bilgin
3 yıl önce - Cmt 19 Ksm 2016, 12:41

Cebimden fazla ciksin fetisi degil , bunun sebebini aciklayim ,yalan olmasin bende de var biraz

3-5 fazla vereyim ama yogunluktan kurtulayim istegi bu . Simdi benim icin 30-40 liralarin onemi yoksa, haliyle o tunele bu parayi vermeyenlerin yarattigi bosluk hosuma gider yalan degil

Cunku benim icin goztepeden bakirkoye hizlica gitmek , bogaz koprusunden yavas ama ucuza gitmekten daha degerli

Ucuz olursa herkes gecer, yogunluk oraya da kayar, bu da isime gelmez

Durust oluyoruz iste ,daha ne diyim

hund
3 yıl önce - Cmt 19 Ksm 2016, 12:49

Gerçekçi olun,bu yola gidiş-dönüş her gün 30 tl verecek çok az insan var,günde 70 bin araç geçmez bu

tünelden.

canaliygt
3 yıl önce - Cmt 19 Ksm 2016, 19:03

Projeyi her açıdan ele alıcak olursak on numara istanbul için mükemmel ancak bu tarz projeleri dolar ile neden yapıyorlar onu anlamıyorum bu şekilde halk mağdur oluyor.
Bir ülke kendini neden bu kadar dolara endeksler onuda aklım almıyor.

uthmani
3 yıl önce - Cmt 19 Ksm 2016, 19:24

Sanırım, proje için krediyi veren bankalar dolar olarak hesaplıyor.

ahmetc
3 yıl önce - Cmt 19 Ksm 2016, 22:55

Yine zenginlere yapılmış bir alt yapı yatırımı. yazık çok yazık.

Cemoli D18
3 yıl önce - Cmt 19 Ksm 2016, 23:47

Günde 20-25 bin araç bile geçse kafidir

sayfa 3
« önceki   1234 ... 272829   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM