Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Burç

3 yıl önce - Prş 08 Eyl 2016, 11:21

Alıntı:
pek yakında arabayla otoparktan çıkarken ogs cihazıyla ücret alma sistemine geçilecek

Altında araban var, otoparkın var, devlet bana yol yapsın, köprü yapsın, tünel yapsın, trafik sorununu çözsün ama iş vergi vermeye gelince de isyan et.

vedatu2000
3 yıl önce - Prş 08 Eyl 2016, 12:50

altımdaki araba şehir şehir sokak soka gezip pazarlama yapmak için krediyle aldığım araba, çıktığım otopark şirketin otoparkı gittiğim ev kirada oturduğum ev koyduğum benzin cebimden, altından geçtiğim ogs den ödediğim para cebimden.. sonra çok bilmişin teki çıksın bana devletin kuruş harcamadan sadece açılışını yaptığı otoyolu nimetten saysın. anadolu yakasından siparişler geldiğinde artık insanlar gidemiyor siparişleri biriktirip 2 günde bir karşıya geçme hesapları yapıyor ama sana sorarsan devlet 30 tl ye otoyol yapmış karşıda düğün olunca geçerim çeyreğimi takarım 230 tl ye di mi

Cemoli D18
3 yıl önce - Prş 27 Ekm 2016, 08:39

Osmangazi (Köfrez) Köprüsü.
3.Köprü.
Çanakkale 1915 Köprüsü.
Avrasya Tüneli.

3 tanesi doğrudan İstanbul'u ilgilendiren geçişler.
Bakalım bu fiyat politikası ne kadar sürecek.

1. ve 2.Köprülere zam gelmesin de.

Misafir 20e

3 yıl önce - Prş 27 Ekm 2016, 09:06

Türkiye'de ssabit maaşlıların ödediği ve dolaylı vergiler olması gerekenin çok üzerinde.

Amerikan seçimlerinden bazen adaylar vergi indirimi vaadinde bulunuyorlar. Burada bir seçimde, laf olsun diye değil, ciddi olarak, çalışanlardan ve dolaylı vergilerde indirimi vaadi veren politikacı bulsam hemen gidip oyumu ona veririm.

Mehmet BERBER

3 yıl önce - Prş 27 Ekm 2016, 09:19

Alıntı:
1. ve 2.Köprülere zam gelmesin de.

Yeni köprülerin ve tünelin ücretinin makul görülebilmesi için muhtemelen 1. ve 2. köprüye, hatta otoyollara yılbaşında bir zam daha yapacaklar gibi geliyor bana da maalesef. Zaten bu yılbaşında hem zam yapmış, hemde OGS-KGS için uygulanan %25 indirimleri kaldırmışlardı.

Avrasya karayolu tüpgeçit ücreti köprülere göre daha insaflı gibi görünüyor. YSS'de Avrupa-Anadolu geçişinde köprü için ücret alınmıyor(sadece bağlantı yolu ücreti alınıyor.), sanırım tüpgeçitte böyle bir uygulama olmayacak.

Açılışa çok kalmadı artık. Hayırlısıyla bir açılsın bakalım, inşallah trafiğe olumlu etkisi olur...

kuraitoru
3 yıl önce - Sal 08 Ksm 2016, 13:44

Açılışa az kaldı güncel kur ile geçiş ücreti 15 TL yi geçecek gibi.

Barbaros
3 yıl önce - Sal 15 Ksm 2016, 09:56

Alıntı:
Altında araban var, otoparkın var, devlet bana yol yapsın, köprü yapsın, tünel yapsın, trafik sorununu çözsün ama iş vergi vermeye gelince de isyan et.

Dünyanın hiçbir ülkesinde devletin vergi almasını teşvik eden vatandaşları yoktur herhalde.

Bu ülkenin insanları attığı her adımda vergi ödüyor zaten.
Daha ne kadar ödeyelim ya? Dünyanın en ağır otomotiv vergilerine sahibiz neredeyse.

Cemoli D18
3 yıl önce - Sal 15 Ksm 2016, 10:08

Bu tünelin ücreti, çift yön 10-12 TL olması lazım.

kuraitoru
3 yıl önce - Sal 15 Ksm 2016, 20:39

Yılbaşında mevcut 2 boğaz köprümüze fahiş bir zam yapılmasında başka bir dileğimiz yok artık. Nede olsa yeni yapılan köprü ve yollardan sadece zengin faydalanabilecekler.

erkin1
3 yıl önce - Sal 15 Ksm 2016, 21:02

Alıntı:
Yavuz sultan selim köprüsü de sinek avlıyor.

Atma din kardeşiyiz. Kamyonlar ,Tırlar ve Otobüsler zorunlu geçiyor. Para basıyor köprü.

Alıntı:
Bu tünele de fazla ragbet olacagını sanmıyorum

Atış serbest. Herkes öyle düşünüyor. Boğaz Köprüsü dur kalk hariç Bakırköye gitmek için ilave 21 km neden daha fazla yakıt ve zaman harcansın ki ?

sayfa 2
« önceki   123 ... 272829   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM