Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Üçyol-Buca (Çamlıkule) Metro Hattı
« önceki   123 ... 444546   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege
cevap yaz
sayfa 45
cnk1470
3 hafta önce - Pts 28 Eyl 2020, 13:32

burası siyaset başlığı değil gidin siyaset başlığına yazın zorlamayın beuca metrosu konuşuluypr burada

Ersin_35
3 hafta önce - Pts 28 Eyl 2020, 13:39

Alıntı:

Tunç Soyer bir sonraki seçimde aday gösterilmeyeceği için kendisi hakkında daha fazla düşünmeye gerek yok.

Emin misin? Chp artık ulusalcıların elinde değil. İki üç hdp güzellemesi yaparsan Atatürk e Ataturk bile demene gerek yok. Göreve devam edersin. Ben eminim ki bir dahaki seçimlerde tekrar aday gösterilecek ve yine seçilecek. Bu konuştuklarımızı başlıktan bağımsız sananlara da hizmet üretme niyeti olmayan kişiler ile İzmirimizin gelisemeyecegi ve sorunların cozulemeyecegini anlatmanın başka yolu kalmıyor.

cnk1470
3 hafta önce - Pts 28 Eyl 2020, 13:43

Alıntı:
kişiler ile İzmirimizin gelisemeyecegi ve sorunların cozulemeyecegini anlatmanın başka yolu kalmıyor.
BU KSIMINA LAFIM YOK HİZMET ÜRETEMİYOR VE TUNÇ SOYERİ SEVMİYORUM.

ama siz gelip parti isimlerini söyleyip gereksiz konuşuyorsunuz. ben türkiyede oy vermeyeceğim için (yutdışında yaşarken oturmadığım ülkede oy vermek bana göre doğru değil.) Ben duymak istemiyorum sizin kapışmalarınızı.

Murat FK
3 hafta önce - Pts 28 Eyl 2020, 13:47

Bugün Selo CHP başına geçsin yine oy verirler.
Sorgulamadan tıpış tıpış 6 oka basarlar.
Atatürk'ün partisi Ermeni sevicilere kaldı.
Ersin bu CHP seçmeni tamamen mankurtlaştı.
Kemalist beyinleri Erdoğan düşmanlığıyla kandırdılar.
RTE nefreti var bu laiklerin kafasında.
Erdoğan gitsin diye ihanetin içindeler.
Yerelde de genelde de HDP ile ortaklar ittifaktalar.

cnk1470
3 hafta önce - Pts 28 Eyl 2020, 13:48

Alıntı:

Bugün Selo CHP başına geçsin yine oy verirler.
Sorgulamadan tıpış tıpış 6 oka basarlar.
Atatürk'ün partisi Ermeni sevicilere kaldı.
Ersin bu CHP seçmeni tamamen mankurtlaştı.
Kemalist beyinleri Erdoğan düşmanlığıyla kandırdılar.
RTE nefreti var bu laiklerin kafasında.
Erdoğan gitsin diye ihanetin içindeler.
Yerelde de genelde de HDP ile ortaklar ittifaktalar.

Aloooo buca metrosuyla tek bir alakası olmayan boş ve gereksiz içerikleri siyaset başlığında tartışın

bluemet

3 hafta önce - Pts 28 Eyl 2020, 15:34

Tunç bey büyük hayal kırıklığı aziz başkanın başlattığı Narlıdere metrosunu bile.bitiremeyecek bana göre
Ki çok daha zorlu olacak olan buca metrosunun temelini bile atamazlar
Abdül Batur kesinlikle büyükşehir başkanı olmaliymis
Siyer pasif kaldığı gibi çoğu ilçe belediyeside pasif hatta bazı merkez ilçelerde vatandaşa sor.baskan kim diye bilmez o derece

Ozan Paşa
3 hafta önce - Pts 28 Eyl 2020, 15:46

Narlıdere metro inşaatı hızlı bir şekilde sürüyor bluemet.
Sizin argümanınızın dayanağını açıklamalısınız.
Niye bu metroyu bitiremezmiş sayın Soyer bizde anlayalım.

En son Ozan Paşa tarafından Pts 28 Eyl 2020, 15:55 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Gediz_001
3 hafta önce - Pts 28 Eyl 2020, 15:48

Alıntı:
Aynen gediz çok haklısın bende bir izmirli olarak tunç soyeri hiç beğenmiyorum ahmet piriştina'da vizyon vardı kocaoğlu ve tunç soyer al birini vur ötekine kordon sahile lastik tekerlikli nostaljik tramvay yapmış istanbul taksimdeki en güzeli rayların üzerinde gidiyor vizyon sıfır tunç soyer aday gösterildiğinde ikinci defa yandık dedim

Tun. Soyer vasat birisi. Yapacak birşey yok 5 yılı tamamlayıp gitmesini bekleyeceğiz artık. Nostaljik tramvay konusu ise tam bir vizyonsuzluk zaten. Raysiz tramvay mi olurmuş hangi akıl mantıkla yapıldı soru işareti...

Alıntı:
Gediz gibi süzmeler oldukça İzmir'i daha çok bok götürür.
Soyere oy verip pişman olup yine CHP'ye oy verirler.
Hizmete değil bi 70 lik rakıya, biraya oy veriyor bunlar.
Laiklik diye anırırlar her yerde.

Laflarına dikkat et. Süzme sana benzer. Sana mı soracam kime oy verecegimi. Senin partin düzgün aday çıkarttı da oy mu alamadı. Bak Binali İzmir'de partisinin en yüksek oyunu almıştı. Adı sanı bilinmeyen, Denizlili adamı getirip İzmir'e aday yaparak mı oy alacaktiniz. Tunç soyerin karşısına İzmir'de yaşayan, İzmir'in sorunlarını ezbere bilen, tanınmış birini koysaydiniz daha fazla oy alırdınız.

Alıntı:

Terörist seloya güzelleme yapan Gediz ve tayfası bugün Selo aday olsun ona oy verirler.
İzmirli kafası böyle ters çalışır her zaman.
Solcuların genel özelliği tıpış tıpış oy vermeleridir

Seloya karşı ne nefret ediyorum ne de güzelleme yapıyorum. Hiçbir zaman da oy vermem. Ama o adam bugün Cumhurbaşkanı adayı olabiliyorsa gidipte hakarette etmem. Sonuçta belli bir kitlesi var. Buca metrosuyla selo nun ne alakası var anlamadım. Sen trolluk yaparak bu başlığı karıştırmaya gelmişsin. Ayrıca dogrudan beni hedef aldığının farkındayım. Önceki yorumumda dediğim gibi istediğime oy veririm. Beğenmezsem de yerden yere vururum. Buna sen değil ben karar veririm.

Ersin_35
3 hafta önce - Pts 28 Eyl 2020, 19:52

Alıntı:

İktidarın özellikle başkanlık sevdasından sonra yaptığı icraatları ve ülkeyi getirdikleri duruma (kişi başı gelir 12.000 USD den 8.000 USD nin altına yani neredeyse hepimiz % 50 fakirleştik; 2016 dan beri uygulanan hataların COVID ile alakası yok, yalnızca kötüydük daha kötü olduk) bakarken eleştirdiğimiz, eksikleriniz gördüğümüz belediye başkanlarına bile hoş görüyle bakmak durumunda kalıyoruz. Bu nedenle, bu proje yurtdışından, her türlü yavaşlatma ve engellemeye rağmen kredi almış ve emin yolla ilerlemektdir. Gönül ister, şimdi hizmete girsin ama şu an ki COVID-19 belasından milletin çok ta zorunlu olmadıkça toplu taşımaya yanaşmadığını görüyoruz. Seneye inşallah daha olumlu gelişmeler görürüz.

12.000 dolarken de ülke bitik edebiyati yapıyordunuz simdi de devam. Ülke 2016 değil 2013 ten beri bir kargaşa içine sokulmak isteniyor. Buna gezi terörizmi ile başlandı, fetö darbesi ile devam etti. Bu surecte abd ve AB turkiyeyi ekonomik silahlar ile defalarca vurdu. Ama yikamadi.

Ülkede ekonomik olarak sorun yokken 10 yilda ucyol uckuyular metrosu anca bitirilebildi. Her seferinde belediyenin kasası dolu deniyor ama ne hikmetse iş icraate geldi mi tık yok. En son İzmire hangi katlı kavşak yapıldı yada en son hangi cadde açıldı. Buca yıllardır keşmekeş ama metro hala başlamadı. Aziz başkanda çok iyi değildi ama en azından siyasete girmez biseyler yapmaya çalışırdı. Kirsala çok yatırım yaptı. Ekibi biraz saglam olsa cok daha güzel isler yapabilirdi. Şimdiki ise tam bir şovmen. Diyorlar ya denizliden adam getirip aday yaptilar diye. Soyer açık otobüsle dolaşırken burası neresi diye soruyor sürekli. İzmire izmiri bilen siyasete girmeyen laf değil iş üretecek adam lazım ama bunu ne bir kısım izmirli ne de ana muhalefetin basindaki istiyor.

serkan355
1 hafta önce - Pts 12 Ekm 2020, 17:58

Bu metro neden yapılmadı da kordona tramvay yapıldı şeklinde eleştiriler vardı. Hiç olmazsa maliyetler arasındaki olağanüstü farkları bir nebze olsun anlarlar artık.

Alıntı:
Buca Metrosu için hükümetten destek gelmediğini, buna rağmen Ocak ayında ihaleye çıkacaklarını söyleyen Başkan Soyer, "İzmir tarihinin en büyük yatırımını Buca Metrosu ile yapacağız. 1 milyar 70 milyonluk dolarlık bir proje… Bununla ilgili bir finansman modeli oluşturmaya çalışıyoruz. Bu Büyükşehir'in öz kaynakları ile yapacağı bir yatırım değil, hükümetimiz de bu konuda sağolsun destek olduğu yok… Biz bu ortamı sağlamaya çalışıyoruz. Yaklaşık 400-450 milyon dolarlık bir rakamı şu an toparlamış durumdayız. Ocak ayına kadar bunu sağlayıp Ocak ayında ihaleye çıkacağız. Biz aslında bu ulaşımda zammı yaparken, İzmir'in kaynaklarını ne kadar doğru kullandığımızı da gösteriyoruz. Pandemiye rağmen İzmir'e duyulan güvenin sonucudur” dedi.

sayfa 45
« önceki   123 ... 444546   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege