Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Üçyol-Buca (Çamlıkule) Metro Hattı
« önceki   123 ... 43444546   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege
cevap yaz
sayfa 44
mahmut11
3 hafta önce - Pzr 27 Eyl 2020, 01:03

Tıpış tıpışı ben demiyorum, KK diyor seçmenine..

İzmir'i b*k götürse bile CHP'ye atacak adamlar hizmete oy veriyoruz geyiği yapmasın

Kimse yemiyor.

Altay621
3 hafta önce - Pzr 27 Eyl 2020, 01:39

KK'den bize ne, partinin diktatörü. Türkiye nasıl yönetiliyorsa öyle yönetiyor partiyi, bir gün o da gidecek ve hiç iyi hatırlanmayacak.

Konuyu çarpıtan belli.

Gediz_001
3 hafta önce - Pzr 27 Eyl 2020, 18:34

Alıntı:

Bu arada asıl Kocaoğlu ve soyeri savunan sadece sen ve 3-4 kişi var ne hikmetse onlar aynı anda çıkıyor ortaya onun dışında İzmir'in zaten ne kadar kötü yönetildiğini herkes biliyor.

Kocaoğlu kötü değildi. Çok iyi de değildi. Görevini yeterince yaptı ve emekli olup gitti.

Tunç soyeri kim övüyor burada. Kaç tane mesajım var yerden yere vuruyorum. İzmirde benim bildiğim en berbat belediye başkanı olarak gidecek 5 yılın sonunda.

Buca metrosuna gelirsek en çok ben istiyorum bu metroyu. Kapimin önünde istasyonu olacak. Ev fiyatları 2 katına çıkacak. Her yere trenle gideceğim. Hele Gaziemir metrosu da olursa işte o zaman en şanslı izmirlilerden birisi olacagim. Ama yapmıyor adam. Ne yapayım alıp silahı vurayım mı? Ben oy verdim ve bugün seçim olsa bu adama oy vermem.

Hakan nurettin

3 hafta önce - Pzr 27 Eyl 2020, 18:43

Aynen gediz çok haklısın bende bir izmirli olarak tunç soyeri hiç beğenmiyorum ahmet piriştina'da vizyon vardı kocaoğlu ve tunç soyer al birini vur ötekine kordon sahile lastik tekerlikli nostaljik tramvay yapmış istanbul taksimdeki en güzeli rayların üzerinde gidiyor vizyon sıfır tunç soyer aday gösterildiğinde ikinci defa yandık dedim

Murat FK
3 hafta önce - Pts 28 Eyl 2020, 12:28

Gediz gibi süzmeler oldukça İzmir'i daha çok bok götürür.
Soyere oy verip pişman olup yine CHP'ye oy verirler.
Hizmete değil bi 70 lik rakıya, biraya oy veriyor bunlar.
Laiklik diye anırırlar her yerde.

cnk1470
3 hafta önce - Pts 28 Eyl 2020, 13:06

Alıntı:
Hizmete değil bi 70 lik rakıya, biraya oy veriyor bunlar.
Laiklik diye anırırlar her yerde.

boş yapıyorsun yapma kimsenin oyu kimseyi ilgilendirmez.
aynı anda 4 başlığa da yorum atmandan trol olduğun belli zaten.

Murat FK
3 hafta önce - Pts 28 Eyl 2020, 13:10

Aynı anda mesaj atınca noluyor zoruna giden ne hayırdır.
Yaran mı var gocunuyorsun.
Sanane bilader işine gelmeyince herkese trol deyin.
Sensin troll haddini bil

Ersin_35
3 hafta önce - Pts 28 Eyl 2020, 13:16

Tunç soyeri beğenen bir tane chp li yok ama seçimlerde tekrar aday gosterilirse gidip oy verecekler. Çünkü burası "laikliğin kalesi". Nasılda çağdaş görünen izmir halkını koyuna çevirdiler. Bir gaz verildi ve neredeyse Atatürk e küfür etseler vardır bir bildikleri diyecek kıvama geldiler. Ben demiyorum ki başka parti adayı belediye başkanı olsun ama en azından çalışan biri gelsin. Gidin chp li Aydın bb yi görün. Kadın calisiyor. Ama izmir nasıl olsa çantada keklik. Odun koysan sececekler.

Murat FK
3 hafta önce - Pts 28 Eyl 2020, 13:20

Terörist seloya güzelleme yapan Gediz ve tayfası bugün Selo aday olsun ona oy verirler.
İzmirli kafası böyle ters çalışır her zaman.
Solcuların genel özelliği tıpış tıpış oy vermeleridir.
PKK'lı teröristler bile gözlerine iyi gözükmeye başladı.
Bu ülkede en büyük sorun laiklerin şizofren olması.

Altay621
3 hafta önce - Pts 28 Eyl 2020, 13:21

Tunç Soyer bir sonraki seçimde aday gösterilmeyeceği için kendisi hakkında daha fazla düşünmeye gerek yok. İzmir'e hiç bir şekilde hitap edemeyen bir belediye başkanı. Aday gösterilmesi ve diğer partilerin Zeybekci gibi zayıf bir aday çıkarmaması halinde CHP ecel terleri dökmeye başlar.

sayfa 44
« önceki   123 ... 43444546   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege