Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Üçyol-Buca (Çamlıkule) Metro Hattı
« önceki   123 ... 4243444546   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege
cevap yaz
sayfa 43
cnk1470
3 hafta önce - Cmt 26 Eyl 2020, 11:58

ya ben artık trol olduğuna inandım.

Bu şehrin en gerekli diğer metrosunu bakanlık niye yapmıyor onu bir türlü açıklayamıyorsun ama?
Tramvaylarda suni kalabalık yaratılmış mış kardeşim kullanıyormusun da biliyorsun. Ben 12 numaraya üst üste 3 defa binemediğimi bilirim. Tramvay 5 dakikada bir geliyor bir kere yoğunluktan binemedğim oldu. İnsalar raylı sistem yapıldı diye sevinir gelmişsin burda oyuncak ta oyuncak. İzmirdeki beledeiyecilik ne kadar başarısızsa sen de o kadar sallıyorsun.
İmirde tokinin katkısı yok denecek kadar az hatırlatmak isterim .
İzban konusunda gerçekler ortada imiş
sorun çıktığı zaman hep belediyenin suçu ama kim yaptı diyince tcdd diyorsun ya gerçekten ben dahacevap yazmıyacağım.

mahmut11
3 hafta önce - Cmt 26 Eyl 2020, 12:08

Evet tramvay kullanıyorum ve o yoğunluğun sadece insanların otobüslerinin iptal edilmesiyle oluştuğunu biliyorum. İşte bu bir suni yoğunluk.
Karşıyakadaki zaten AVM servisi.
İşte asıl trol, belediyenin beceriksizliğini ve semtlere ayrımcılık yaparak hizmetleri savsaklamasını savunanlardır zaten.

35 gökhann
3 hafta önce - Cmt 26 Eyl 2020, 12:11

Alıntı:
Algı yapan yok,
2.500 ev İzmir gibi bir yerde hiçin hiçi.
Madem kale temizlendi, Konak'tan gördüğümüz ne?

İzmir'de gecekondu olmayan semtleri saysak daha az yoruluruz zaten.

İZBAN konusunda ise gerçekler ortada işte.
Bir de bunu Kocaoğlu başarısı olarak yutturmayın.
Kimse yemiyor.

Kimse şehir tümüyle gecekondudan arındırıldı demedi
Gecekonduları yıkmaya çalışan (az veya çok)tek Başkan kendisi demek isteniyor ama sen her zamanki gibi yalan dolan algı peşindesin yada anlamıyorsun
İzban konusunda gerçekler neymiş?
Orayı kaçırmışız anlat hele
Sürekli aynı yalan dolanı sitedeki 3-4 kişiyle birlikte ve aynı anda yapan birisisin

cnk1470
3 hafta önce - Cmt 26 Eyl 2020, 12:19

Alıntı:

Evet tramvay kullanıyorum ve o yoğunluğun sadece insanların otobüslerinin iptal edilmesiyle oluştuğunu biliyorum. İşte bu bir suni yoğunluk.
Karşıyakadaki zaten AVM servisi.
İşte asıl trol, belediyenin beceriksizliğini ve semtlere ayrımcılık yaparak hizmetleri savsaklamasını savunanlardır zaten.

Bilmiyorsan anlatayım amaç otobüslerin kaldırılması aten hani farkında değilsin sanırım.
Avm servisi mi? o zaman sadece mavibahça ve iskeleler arasını çalıştırsınlar madem öyle.
şaka mısın ya kaç kişi tramvay kullanarak evine işine iskeleye gidiyor sanırım ondan da haberin yok.
Senin söylediğini dinleyen insan izmiri afrikadaki bir köy zannedebilir.
sana katıldığım zamanlar daoluyor ama çok abartıyorsun.

Bir şey soracağım sen İzmirde oturuyorsun değil mi?pek inanamıyorum da

mahmut11
3 hafta önce - Cmt 26 Eyl 2020, 12:23

Alıntı:
Kimse şehir tümüyle gecekondudan arındırıldı demedi
Gecekonduları yıkmaya çalışan (az veya çok)tek Başkan kendisi demek isteniyor ama sen her zamanki gibi yalan dolan algı peşindesin yada anlamıyorsun

Kadifekalede gecekondu temizlendi diyerek İzmir'de gecekondu sorunu bitti demeye çalışan sizlersiniz.

Ben sizlerin algısını cökertiyorum

Bu arada asıl Kocaoğlu ve soyeri savunan sadece sen ve 3-4 kişi var ne hikmetse onlar aynı anda çıkıyor ortaya onun dışında İzmir'in zaten ne kadar kötü yönetildiğini herkes biliyor.

Alıntı:
Bilmiyorsan anlatayım amaç otobüslerin kaldırılması aten hani farkında değilsin sanırım.
Avm servisi mi? o zaman sadece mavibahça ve iskeleler arasını çalıştırsınlar madem öyle.
şaka mısın ya kaç kişi tramvay kullanarak evine işine iskeleye gidiyor sanırım ondan da haberin yok.
Senin söylediğini dinleyen insan izmiri afrikadaki bir köy zannedebilir.
sana katıldığım zamanlar daoluyor ama çok abartıyorsun.

Bir şey soracağım sen İzmirde oturuyorsun değil mi?pek inanamıyorum da

sosyete semtine yapılan tramvaylarla ancak kendinizi kandırırsınız İzmir nasıl ihtiyacı olan şeyleri görmezden gelen belediyenin herkes farkında.

Buca yıllardır hizmet alamıyor.
Ezcümle: varyantı bisikletle inmek kolay

cnk1470
3 hafta önce - Cmt 26 Eyl 2020, 12:35

Ben buca metrosunun yapılmadığı için zaten sinirliyim 2020de başlayacak dendi daha ortada ihale yok ama sırf bucaya metro başlamadı diye konak tramvayına sosyete projesi demek akıl karı değil bunu sende biliyorsun bence ben şu anki belediyeyi savunmuytorum ben yapılan işi savunurum o kadar. yapılmayan işi de söylerim mesela izban durakları bakımsızlıkta çöküyor belediye el attı mı hayır tcdd el attı mı hayır. İzbanın sinyalizasyonu çok kötü belediye el attı mı hayır tcdd el attı mı hayır. işte her şey ortada yani.

35 gökhann
3 hafta önce - Cmt 26 Eyl 2020, 14:11

Alıntı:
Bu arada asıl Kocaoğlu ve soyeri savunan sadece sen ve 3-4 kişi var ne hikmetse onlar aynı anda çıkıyor ortaya onun dışında İzmir'in zaten ne kadar kötü yönetildiğini herkes biliyor.

Soyeri savunan tek mesaj bile yok bu forumda
Sen eline tutuşturulan kelimeleri söylemekle mükellef olduğun için aynı şeyleri söylüyorsun
Tartışma senin yalanlarınla başladı
Her konu da algı peşindesin

Alıntı:
sosyete semtine yapılan tramvaylarla ancak kendinizi kandırırsınız İzmir nasıl ihtiyacı olan şeyleri görmezden gelen belediyenin herkes farkında.

Konak Alsancak gibi iş yerlerinin olduğu yerlerden geçiyor ve sen sosyete muhiti diyorsun
Konak tramvayı ne zaman denk gelsem full çakıyor
Sen anca İzmir’i bilmeyenlere propaganda yaparsın

Tek doğru söylediğin şey ise bucanın üvey evlat olması

Bucalı Aslan
3 hafta önce - Cmt 26 Eyl 2020, 14:23

Alıntı:
Nerede yazıyor
Ben böyle bir haber ve söylem görmedim duymadım
Kaynak varsa okuyabiliriz

Zamanında acılış töreninde benim senin projem tartışması olmuştu o zaman açıklandı.
Kaynak
https://m.haberturk.com/gundem/haber/1624968-basb ...n-olmaz-mi

Alıntı:
Yıldırım, hükümetin de belediyenin de vatandaşın dişinden, tırnağından arttırdığı vergilerle hizmet yaptığını vurgulayarak, hiç kimsenin yaptığı hizmeti millete lütuf gibi gösterme hakkı bulunmadığını dile getirdi.

"Başkan, gel bu mezbeleliği ortadan kaldıralım, sen istasyonları yap, gerisini biz yapalım. Maliyet önemli değil." önerisinde bulunduğunu anlatan Yıldırım, şöyle devam etti:

"Bu projenin toplam maliyetinin yüzde 70'i Devlet Demiryolları bütçesi ile yapıldı ama ortaklık yüzde 50-50. Gerçek budur. Biz bu detaylara bakmayız, 'Sen yaptın, ben yaptım' kavgasında olmadık. Kim yaparsa yapsın, taş üstüne taş koyanın başımız, gözümüz üstünde yeri var."

bluemet

3 hafta önce - Cmt 26 Eyl 2020, 16:16

tunc bey yazın 3 ay boyunca genel olarak neler yapmış diye bir bakayım dedim en cok yaptıgı şey sahil ilcelerine gidip göstermelik 1-2 birşey yapıp tekne turuyla denize girmek olmuş

en ufak abartı yok isteyen girip kayıtlara bakabilir

Altay621
3 hafta önce - Pzr 27 Eyl 2020, 00:59

Tunç Soyer zaten İzmir tarihinin en kötü belediye başkanı an itibariyle. Sol seçmen hiç olmazsa (ununu elemiş eleğini asmış bir güruh var, CHP ceket koysa seçer, onları saymayın) farkında bunun. Sağ seçmen saçma sapan ayrıştırma peşinde koşarak "biz demiştik tıpış tıpış gideceksiniz" gibi cümleler kurmaya devam ediyor. Kendileri AKP Tunç Soyer'i iki seçim üst üste aday gösterse oy atarlar tabi.

Buca metrosuna gelirsek... 2024'den önce inşaatına dahi başlanmaz ben İBB'yi biraz biliyorsam.

sayfa 43
« önceki   123 ... 4243444546   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege