Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Üçyol-Buca (Çamlıkule) Metro Hattı
« önceki   123 ... 383940   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege
cevap yaz
sayfa 39
Fahrettink
4 ay önce - Pzr 10 May 2020, 01:25

Yanlız bu hat sürücüsüz setler kullanacak bozankaya da yok diye biliyorum?
Geçen İstanbul havalimanı ihalesine yerli firma katılmadı crrc aldı.

Canerizm
4 ay önce - Pzr 10 May 2020, 01:46

Alıntı:
Yanlız bu hat sürücüsüz setler kullanacak bozankaya da yok diye biliyorum?
Geçen İstanbul havalimanı ihalesine yerli firma katılmadı crrc aldı.

Evet şimdi baktımda öyleymiş hakikaten bilmiyordum ama şuan türkiyede üretilen sürücüsüz setleri sadece crrc firması yapıyormuş o zaman izmirde de crrc firmasının alma ihtimali yüksek yerli markalarımızdan da beklerdim şahsen sürücüsüz metroları neyse ihale yapıldığında artık belli olucak herşey

Mertcan95
4 ay önce - Cum 15 May 2020, 21:56

https://karaosman.net/BUCA%20METRO.pdf

Cansın17
4 ay önce - Cmt 16 May 2020, 00:02

Koronavirüs olmasaydı eğer belkide ihalesi yapılmıştı şuanda yapım hazırlıklarına başlanıyor olacaktı ne güzel

Erdem6
3 ay önce - Sal 09 Hzr 2020, 15:24
Şirinyer'de İZBAN'a Aktarma

Mertcan95'in paylaştığı rapora göre Şirinyer İstasyonu'nda üç çıkış olacak. Rapordan aldığım bu resimde göründüğü gibi bir çıkış İZBAN hattına aktarmayı çok kolaylaştırıyor.

erkinalp
3 ay önce - Sal 09 Hzr 2020, 15:27

Peronlara çıkan bir çıkış göremedim, peronların yeri değişecek mi?

Erdem6
3 ay önce - Sal 09 Hzr 2020, 15:41

İZBAN peronuna doğrudan geçiş var mı bilemedim. En azından cadde seviyesine çıkan bir yürüyen merdiven İZBAN turnike binasının tam karşısında. Bu yürüme süresini kısa tutacaktır.

Turuncu renk sanırım yer seviyesinin hemen altında bir metro katı olduğunu ifade ediyor. İZBAN istasyonunun yanındaki turuncu kısım istasyonun sağdaki (kuzey yönlü) platformuna kadar uzanıyor. Belki kuzeye giden trenlere direkt geçiş olur, güneye gidenlere ise geçiş cadde seviyesine çıkarak yapılır.

ozantrkgl 98
3 ay önce - Sal 09 Hzr 2020, 20:00

Rapordaki diğer durakları da inceledim de genel olarak duraklar arası mesafe çok uzun mesela kasaplar meydanı istasyonunun çıkışları ziraat bankasının önünde ve hasanağa bahçesinın çıkışı da eski mezarlığın yanında yani bu araya bir durak daha eklenebilir aynı şekilde tınaztepe ve buca koop arası da aynı. Ve istasyonların konumları da kötü mesela hasanağa bahçesi istasyonunun çıkışları eski mezarlığın orada hem bahçeye hem de dokuzçeşmeler kampüsüne uzak. Aynı şekilde Tınaztepe istasyonunun çıkışları da tınaztepe son otobüs durağı ve deu anakapasına yürüme mesafesi uzak.

saymyname
2 ay önce - Cum 17 Tem 2020, 01:31

https://twitter.com/EBRDgreen/Reklam_link/127569817215 ...08641?s=20

Kredi anlaşmaları sona yaklaşıyor gibi

Emrah 1925
2 ay önce - Cmt 18 Tem 2020, 15:43

Şirinyer istasyonu için merdiven ve peron bölümlerini inşallah geniş yapmayı düşünürler. İzban istasyonu İzmirin en büyük ilçesine yakışmıyacak kadar yetersiz .

sayfa 39
« önceki   123 ... 383940   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege