Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
mehmed
14 yıl önce - Sal 19 Tem 2005, 22:46
İstanbul Sabancı Üniversitesi

Sabancı Üniversitesinden bir kaç resimle bende foruma katkıda bulunayım dedim.  

(+)

(+)

Umarım beğenmişsinizdir. Yorumlarınızı bekliyorum.

Sevgilerimle
Mehmed

Haldun34

14 yıl önce - Çrş 20 Tem 2005, 09:19

Sabancı Üniversitesi mutlaka kendi içinde ambiyanslı bir ortam fakat dışardan daha doğrusu Anadolu Otoyolu üzerinden hızla geçerken durup bakma şansımız olamıyor.

Zamanında Kazlıçeşme'de bulunan deri sanayi işletmeleri tam üniversitenin karşısında otoyolun güney tarafında yer alan bölgede bulunuyorlar. Ayrıca üniversitenin doğu kıyısında başka bir sanayi bölgesi var fakat burası daha tam dolmadı. Buralardaki gürültü ve koku üniversiteye ulaşıyor mu? Bunu merak ediyorum.

Kule çok güzel, buraya çıkabiliyor musunuz? Çıktığınızda Pendik Hilal konutları, DOSB, Migros ana depo, Honda fabrikasından Sabiha Gökçen'e kadar olan Gebze manzarası görüyorsunuz bunun resmini de alabilirsiniz.

İyi eğitimler buradaki öğrencilerimize......

mehmed
14 yıl önce - Çrş 20 Tem 2005, 18:40

O deri kokusu gelmez olur mu????

Anıl

13 yıl önce - Çrş 08 Şub 2006, 01:55

Benim eski kiz arkadasim Sabanci Universite'sinden mezun.

Resimler 2004 senesinden. O, okuldaki son finallerine calisirken bare bende biraz okulun resmini cekeyim demistim. 2 sene Sabanci'ya gittim geldim, wowturkey icin fotograf cekmek artik son gunlerde aklima gelmis demek ki...

Rahmetli Sakip Sabanci bu kuleden okulu izlermis ara sira:

(+)

Kutuphane: (ici mukemmel)

(+)

(+)

(+)

Ben bu binada derse girmistim bir sefer  

(+)

En son Anıl tarafından Çrş 08 Şub 2006, 07:18 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Anıl

13 yıl önce - Çrş 08 Şub 2006, 01:59

Yurtlar

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

sayfa 1
ANA SAYFA -> İSTANBUL