Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Recep ALKAN
2 yıl önce - Sal 11 Nis 2017, 16:52

TSclup para kazanmak istiyorsa pazar malı ürünlerinden vazgeçecek.
Alınacak bir tane ürün yok.
Az beğendiğinde 100 liradan aşağıya değil.
Kaç tane taraftar bir tişörte 89 lira verebilir yahu !

Avni Aker
2 yıl önce - Prş 20 Nis 2017, 16:36

Jolly Roger
2 yıl önce - Pts 24 Nis 2017, 10:32

Ankara ve cevresindeki Taraftarlarimiza müjde

Recep ALKAN
2 yıl önce - Pts 24 Nis 2017, 10:33

AnkaMall Ankaranın en büyük alışveriş merkezi.
Güzel hamle.
Yalnız mekan açmak ile iş bitmiyor.
İçine adam gibi ürün koymak gerekiyor.
En büyük eksiğimiz dükkan değil ürün.

Avni Aker
2 yıl önce - Cum 26 May 2017, 23:05
Trabzonspor’un yeni formaları erken geliyor

Trabzonspor’un yeni sezon formaları erkenden TS Club'lardaki yerini alacak.

Haber61 - Spor Servisi - Trabzonspor’un yeni sezon için hazırlanmaya başlanan formaları Haziran ayı içerisinde TS Clublar’da olacak.

Daha önce sosyal medyada dolaşan ve taraftarlar tarafından çok fazla beğenilmeyen yeni sezon formasının demo olduğu ve üzerinde çalışmaların devam ettiği bildirilirken hazırlıkların son aşamaya geldiği ifade edildi. Çubuklu formanın ve diğer formaların demolarının hazırlandığı ve kısa sürede baskıya gideceği belirtildi.

HAZİRAN AYI İÇERİSİNDE TS CLUBLARDA OLACAK

Geçtiğimiz sezonlarda formalarının gecikmesi ile ilgili sıkıntılar gelecek sezonda yaşanmayacak. TS Clublardan sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit Alp Haber61’e yaptığı açıklamada yeni sezon formalarının baskıya hazır hale geldiğini ve Haziran ayı içerisinde TS Clublarda olacağını söylemişti.

Yiğit alp yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı.

“Çubuklu formalar yenilenerek kalacak. Beyaz forma üzerinde yapılan bazı değişiklikler var. Onlarında demoları hazır. Bugün yarın son seçimi yapıp baskıya gidecek. Yani Haziran ayı içerisinde satışa çıkacak. Kış kreasyonu ile ilgili de çalışmalar bitti. Kış kreasyonunu yaz bittiğinden TS Clublardan alabilecekler. Sıkıntımız daha önce bu işlerin çok geç yapılması. Biz bunları normal tekstik sektöründe yapılması gerektiği gibi yapıyoruz. Yani yaz kreasyonunun kışın kış kreasyonunun yazın hazırlanması gerekiyor. Hatalarımız kusurlarımız olacaktır. Taraftarımızın yapıcı her türlü eleştirisini dikkate alıyoruz. Beğenmediklerini ya da çok beğendiklerini bize muhakkak iletsinler. Onların görüşleri doğrultusunda yeni kreasyonlarımızı dizayn ederiz. Beğenmedikleri bir şeyi görmeyecekler.”

Büyük merakla bekliyorum.

Recep ALKAN
2 yıl önce - Pts 29 May 2017, 14:02

Allah rızası için bu ne ilgisizlik.
Takımdan gideli koca sezon olmuş oyuncuların tanıttığı ürünler halen daha sitede duruyor.
Mağazalara gönderilen ürünlerin nerede ise hiçbirisi resmi sitede yok.
Bursa'dan araç geliyor, ürünlere bir bakıyoruz ilk kez gördüğümüz onca ürün.
Neden güncellenmiyor ? Bu kadar mı zor.
İlla birilerine giydirmek zorunda değilsin bilader, sadece ürünü koy, o da yeter.
Yeter ki güncel ürünlere ulaşalım.

(+)

Hepsini geçtim, fiyatlar inanılmaz uçuk.
Adam, koca sezon kale arkası kombinesine anca bir tane hummel sweet alabiliyor.
Böyle rezillik olmaz.
Pazar malı ürünlere 30 liradan aşağıya istenmiyor.

anlamıyorum, para mı kazanmak istemiyoruz ?

Avni Aker
2 yıl önce - Pts 29 May 2017, 14:31

Hocam, inan taşbaşı yokuşunda daha güzelleri var
Her sene elimden geldiğince forma yanında birşeyler almaya çalışıyorum ama ne dizayn ne kalite vasatoğlu vasat.
Çok nadir de olsa güzel ürün oluyor, bu sefer de bedenini bulmakta zorlanıyorsun.
Yani bu mağazacılık işine ciddi şekilde el atılması lazım.

Recep ALKAN
2 yıl önce - Pts 29 May 2017, 14:33

Reis,

şu anda sitede adam gibi alınacak yegane ürünler hummel ürünleri.
Hem kalite hemde görüntü açısından.
Ama yakınına varabilene aşk olsun.
Tişört 49 liradan başlıyor, üst seviyeyi sen tahmin et.

Avni Aker
2 yıl önce - Pts 29 May 2017, 14:39

Doğrudur, çok pahalı, benim giyebileceğim bir ürünü olsa çok fiyatına bakmam, netice de kulübe katkım olsun diyorum da!
Ya arkadaş TS Club markalı ürünleri geçtim Nıke ürünler bile kalitesiz, kesimleri iğrenç, giyince üstünde emanet duruyor.
İnşallah yeni sezon forma ve ürünler Nıke olmaz demiştim ama maalesef devam edilecek herhalde.

En son Avni Aker tarafından Pts 29 May 2017, 14:40 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Jolly Roger
2 yıl önce - Pts 29 May 2017, 14:39

Bu TSCLUB zaten basli basina bir Problem.
Sitede Futbolculari Manken olarak kullanacaksan, bunu güncellemek zorundasin.
Yok ugrasamam diyorsan, ozaman Futbolculari degil, Manken kullanirsin.

Ürün tafsiyesinde buludundum - Elestiri yaptim - olmadi Tesekkür icin bir E-Posta yolladim, beyfendiler birdefa bile olsun geri dönmedi / Facebook dahil.

Indirimde olan esaglarin hepsini Mustafa Yumlu giyiyordu - GAF olarak Kabul ettim - Komigime gittmisdi.

Taraftarlari birlestirme Projesi kadar bu TSCLUB ürünleride cok önemli.

sayfa 3
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET