Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Jolly Roger
2 yıl önce - Sal 23 Ağu 2016, 11:27
Trabzonspor - TSCLUB Mağazaları ve Ürünleri

TS CLub, Trabzonspor Kulübü'nün lisanslı giyim ürünlerini satan kuruluş.

Kuruluşta Trabzonspor Kulübü'nün lisanslı ürünleri olan formalar, şortlar, çoraplar, bayan, bay ve çocuk giyim, şapka ve bere, kaşkol, eldiven, eşofman, hediyelik eşya, saatler, anahtarlık, ayakkabı, terlik, çanta, bayrak, iç giyim ürünlerinin satışı gerçekleşmektedir. Ayrıca Trabzonspor'un sponsorlarınında ürünlerninde satışı gerçekleştirilmektedir. Mağazalarından biri de Hüseyin Avni Aker Stadı'nda bulunmaktadır.

9 tane Trabzon 7 tane İstanbul ve birer tane Samsun, Giresun, Bursa, Ankara ve Berlin'de (Yurtdışındaki ilk) olmak üzere 21 tane şubesi, 3 corner mağazası bulunmaktadır. Ve Türkiye'nin illerine düzenli aralıklarla uğrayan bir adet gezici mağaza ile hizmet vermektedir.

Mağazaları:
http://www.trabzonspor.com.tr/documents.aspx?key= ...magazalari

Jolly Roger
2 yıl önce - Cum 26 Ağu 2016, 16:12

TSCLUB Tiri yolda:

mslazer
2 yıl önce - Cmt 27 Ağu 2016, 20:26

(+)

Şu forma gerçekten hoşuma gitmişti üzerine QNB yazıp bunu sunsalar daha iyi olabilir ama yinede formalar iyi

TSevda
2 yıl önce - Cum 02 Eyl 2016, 10:11

(+)

TS Club'dayım(TS CLUB SADRİ ŞENER MERKEZ MAĞAZA), çubuklu formama nihayet kavuşuyorum
Formama isim yazdırmaya(15 TL) çalışıyorum, sırada onlarca forma var isim yazılacak, bekliyorum,
Bu arada mağaza yoğun, mağazaya giren illa birşeyler alıyor ciro patlaması olabilir bu sene,
Yeni sezon ürünü pek yok, eski sezon ürünlerinden de XL,XXL gibi büyük boy ürünler kalmış,
Formalarda çubuklu forma her zaman ki gibi 1. sırada ama bordo olan da bayağı rağbet görüyor, eski sezon formalarından da alan var,

oksoholu

2 yıl önce - Cum 02 Eyl 2016, 11:05

Alacaz başka çaresi yok takımın kazanması lazım

TSevda
2 yıl önce - Cum 02 Eyl 2016, 15:58

(+)

(+)

(+)

Bugün çubuklu formama kavuşmuştum, birkaç foto

(+)

Bunlar da koleksiyondan bazıları
Dostlar fotolar biraz bozuk olabilir,
Elimizden geldiğince kulübümüze destek olalım, orjinal ürünler alalım,
Mutluyum...

TSevda
2 yıl önce - Sal 06 Eyl 2016, 10:45

Az önce taşbaşı yokuşundan indim ve sahte yeni sezon forması ve sahte ürünler gördüm mağazalarda, insanın elinden üzülmekten başka birşey gelmiyor maalesef, bunların böyle alenen yapılması da ilginç,

TS kulübü yasal haklarını kullanmalı aslında,

Dostlar, orjinal ürünler alalım, kulübümüze destek olalım

Burçak Sağlam

2 yıl önce - Sal 06 Eyl 2016, 11:06

bu sahte forma konusunda zamanında yaşadığımız bir şey geldi aklıma
taraftar forma tasarımları diye bir konu vardı. tasarlanan formalar orada paylaşılırdı.
BMN de Ali Fuat abinin AFS yazıp tasarlayıp imzasını attığı bi forma çok beğenilmişti.
Sonradan bi baktık aynı formayı üretmişler. AFS imzası bile üstündeydi
Adamlar işlerini ciddiye alıyor.
Müşteriye bedeni yok kalmadı dememek için geceli gündüzlü çalışıyor.

ben eskiden beri diyorum.
Ts Club ın başına statın etrafında tezgahı olan 0 seyyar satıcılardan koy..
TS CLUB uçar uçar

Jolly Roger
2 yıl önce - Pts 12 Eyl 2016, 15:25

Trabzonspor'da Bakırköy TSCLUB Mağazası’nın işletmesi kulüp bünyesine alındı
Alıntı:
Bordo Mavili kulüpten yapılan açıklamada şöyle denildi; “TS Club Bakırköy mağazamızın işletmesi kulübümüz bünyesine alınmıştır. Kulüpleri büyük yapan şey yalnızca kazandıkları başarılar değil, sahip oldukları değer ve ilkelerdir. Trabzonspor olarak en öncelikli ilkelerimiz taraftarımıza her zaman hak ettiği en üst düzey hizmeti sunmaktır. Bu değer ve ilkelere ters düşen kişi ve kurumların Trabzonspor içerisinde hiçbir zaman yeri olmayacaktır. 50.Yılımızı bir milat kabul ederek başlattığımız yeniden yapılandırma çalışmaları içerisinde taraftarımızla birebir ilişki kurduğumuz TS Club mağazalarımızın da çok önemli bir yeri bulunuyor. Bu nedenle, bir süredir beklentilerimizin çok uzağında bir hizmet anlayışı içinde olan TSClub Bakırköy mağazamızla ilişkimiz sonlandırılmış olup, taraftarlarımıza yakışır nitelikte hizmet verebilmek amacıyla mağaza işletmesini kulübümüz bünyesine almış bulunmaktayız. Tüm taraftarlarımızı, yenilenen yüzü ve genişleyen ürün portföyüyle Bakırköy mağazamıza bekliyoruz."

Kaynak Takaonline.com

TSevda
2 yıl önce - Pts 12 Eyl 2016, 15:47

Aslında, orada çalışanın hiçbir kabahati yoktu, bir de üstüne üstlük Nevzat AYDIN hakarete varan cümleler sarfetmişti, bu çok yanlıştı, ne olmuş yani çekip paylaşmışsa, devlet sırrını mı ifşa etti adam, o kadar süre bekledik çubuklu formaları, mağazaya bile gelmiş ama hala bir fotoğraf bile paylaşmamıştı kulüp, bunlar yanlış işler, hele bir de çalışanın işinden olduğu söyleniyor, böyle bir durum varsa gerçekten yazık, ekmek kolay kazanılmıyor.

Burçak bey mesajınızı yeni okudum, örnek vererek konuyu güzel özetlemişsiniz

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET