Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Yurttaş
2 yıl önce - Çrş 24 Ağu 2016, 18:44

Sonra diyorlar ki bu ülke neden böyle?

ilker22
2 yıl önce - Çrş 24 Ağu 2016, 18:58

Oyunlara yapilan yamalar takdir edilecek bir durum

Yazilimin kokenidir bu tarz seyler insanlar bununla baslar daha sonra kendi oyununu bile yazabilir

Ios icin bu oyunu beklemek biraz fantastik sanki

Oyunun yukleme dosyayi 60gb

35CEM35

2 yıl önce - Pts 29 Ağu 2016, 20:17

Ege; San Andreas oyununda yol tabelası txd dosyası görünmüyordu/değişmiyordu, öyle anımsıyorum zira bende heryeri değiştirebildim, bir o tabelalar kalmıştı.
GTA5 Telefonlara gelse bile, hiç alakası olmayan çakması gelir kanımca, ama teknoloji ile iddaya girilmez, ne olmaz ne olmaz.

Otobüsleri taraftar otobüsü (GS/FB/BJK) de olabiliyor.
Hatta seçim otobüsü olarak ta dizayn edeceğim.
HÖH İçin uygun araç buldum, her an onuda giydireceğim.
Metro otobüslerini Çeşme güzergahına koydum
Bu arada Magiruz (BUCA-BORNOVA) minibüsü ayarladım, yüksek ışık veren sis lambası sorununu çözemedim, bakalım nolcak.

Oyuna yama yükledim, yaklaşık 300 araba/kamyon/uçak/tekne/vs istediğimi istediğim sayıda önüme atabiliyorum

AMBULANS

METRO ÇEŞME OTOBÜSLERİ

ÖzgürZB

2 yıl önce - Pts 29 Ağu 2016, 20:31

Muavin Eklentisini de yaptın mı abi?
Aracı hani boş bir yerde durdurunca yanında ki bayan ile birşey yapıyordu, onu muavin eklentisi ile metro turizme eklersen çok gerçekçi olur...

yusuf yılmaz 34
2 yıl önce - Pts 29 Ağu 2016, 20:32

ben gta 4'ün multiplayer'i birkaç sefer internet kafede oynadım.gta 5'i 10 yıl sonra oynarım gibi.

ceyhun axoy
2 yıl önce - Pts 29 Ağu 2016, 20:36

Alıntı:
onu muavin eklentisi ile metro turizme eklersen çok gerçekçi olur...

Muavin eklentisine gerek yok . Oyunun üç ana karakterinden biri olan trevor bu rol için biçilmiş kaftan

Türkay Öksüz

1 yıl önce - Cmt 24 Arl 2016, 01:36

Steam'de kış kampanyasına giren oyunlar arasında olan GTA V'i az önce satın almış bulunmaktayım. Normal fiyatı 179.00TL olan oyun kampanya sayesinde %50 indirime girdi ve uzun bir bekleyişin ardından oyunu aldım ve şu an çok mutluyum

Veli_55
1 yıl önce - Cum 03 Şub 2017, 15:24

Gta 6 çıkacak deniliyor, belki çıkmayabilir çünkü oyuncular Gta Online serisiyle daha çok ilgilendikleri için Rockstar Games sadece Gta 5 i güncelleyebilir ve yeni tasarladığı eklentileri satıp para kazanabilir.Ya Gta 6 çıkacak ya da Gta 5 son Gta serisi olacak

cCcenk38
1 yıl önce - Cum 03 Şub 2017, 15:31

Alıntı:

Steam'de kış kampanyasına giren oyunlar arasında olan GTA V'i az önce satın almış bulunmaktayım. Normal fiyatı 179.00TL olan oyun kampanya sayesinde %50 indirime girdi ve uzun bir bekleyişin ardından oyunu aldım ve şu an çok mutluyum

Hayırlı olsun. Ps kaç var sende?

mertesat07

1 yıl önce - Cum 03 Şub 2017, 15:32

Şu anda GTA V için çok güzel modlar yapıyor Türk arkadaşlar araba,ped,kaplamalar trgta5mod diye aratın çıkacaktır

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET