Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Mehmet DK

2 yıl önce - Pts 22 Ağu 2016, 13:39

Bu oyuncağa bir kez binme fiyatı ne kadar olacak acaba... Almanya'da buna benzerinde sekiz, on tur atmaya 5 Euro ödeniyor da mukayese yapmak istiyorum.. Bunun fiyatı hakkında bilgisi olan paylaşırsa sevinirim..

Misafir 816

2 yıl önce - Pts 22 Ağu 2016, 13:48

Yil 2016 ve bu malzeme en guzel Levent tarafina yakisirdi. Yeter artik surekli tarihi alanlara yapilmak istenmesi.

Burç

2 yıl önce - Pts 22 Ağu 2016, 14:40

Harem otogarının çevresi tarih dolu cidden : tahıl ambarı, kargo limanı, ro-ro gemieri, TIR parkı, Türkiyenin en büyük mezarlığı, çarpık yapılaşma, görecek bir şey yok, keşke etraf tarihi yapılar ile dolu olsa.

pepe_
2 yıl önce - Çrş 24 Ağu 2016, 01:46

Bu yapılsa da insanlara "şehirdeki dev dönme dolap" deyince dünya çapında akla Londra gelecek. Burada görenler de aa Londrayı taklit etmişler diyecek. Halbuki şöyle esaslı, ciddi bir bahçe peyzajı yapılsa, yahut hiç değilse bir katlı otopark yapılsa.

ceyhun axoy
2 yıl önce - Cmt 18 Mar 2017, 04:36

Bu proje iptal oldu sanırım bi ses seda çıkmadı .

yusufdndr

2 yıl önce - Cmt 18 Mar 2017, 09:37

Alıntı:
Bu proje iptal oldu sanırım bi ses seda çıkmadı .

Geçen gün haberlerde vardı. Tam yerinin belirlenmesi için etüd çalışmaları devam ediyormuş.

Burç

2 yıl önce - Cmt 18 Mar 2017, 09:42

Avrupa yakasında yapılması lazım. Anadolu yakasında Çamlıca kulesi yapılıyor.
Maslak'taki askeri kışla yerine olabilir mesela.

Ali clarkkent
2 yıl önce - Cmt 18 Mar 2017, 10:08

Bir tane dev dönme dolap ta Ankara'da var. Konudaki kadar büyük değil ama normalden büyük. Ankara'dan Kahraman Kazan ilçesine giderken sağ tarafta. Ama olduğu yer park değil. Kaç senedir hep orda. Neden yapılmış. Anlayamadım. İstanbul-Konya seyahatlerimde sürekli E-5 yolunu kullandığım için hep görüyorum.

Araç kamerasında da var.

Resim 2014 yılına ait. O zaman insanların bineceği kupalar yapılmamıştı. Ne olduğunu anlamamıştım. Ama son geçtiğimde kupaları gördüm. Dönme dolap yapmışlar.

(+)

emre karaca

2 yıl önce - Cmt 18 Mar 2017, 11:26

Alıntı:
Ankara'dan Kahraman Kazan ilçesine giderken sağ tarafta. Ama olduğu yer park değil. Kaç senedir hep orda.

Orası lunapark oyuncakları fabrikası. O yüzden orada duruyor.

Misafir e2a

2 yıl önce - Cmt 18 Mar 2017, 11:40

Bu projenin yapılacağı en güzel yer Sultanahmet Meydanı olurdu

Bütün eski İstanbulu görürdü.

Ya da Topkapı tarafına.. O da bütün yarımadayı gösterir.

sayfa 2
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet