Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Berktuğ
site denetçisi

1 yıl önce - Sal 09 Ağu 2016, 20:08
Bursa - Hayat Hastanesi yeni bina inşaatı

Bursa'da şu anda İnönü Caddesi'nde hizmet veren Özel Hayat Hastanesi, Elmasbahçelerde yeni bina inşaatına başlamış. Elmasbahçeler bölgesi sırayla değişiyor. Hayırlı uğurlu olsun.

(+)

Misafir 45b

1 yıl önce - Sal 09 Ağu 2016, 22:40

Sayın Berktuğ projeye ait bir görsel mevcut mudur? Payşlaşabilirseniz memnun oluruz.

Berktuğ
site denetçisi

1 yıl önce - Çrş 09 Ksm 2016, 13:21

09.11.2016

Misafir e33

2 hafta önce - Çrş 29 Ksm 2017, 19:48

Özel Hayat Hastanesi yeni bina ne zaman faaliyete geçecek?

Serkan99
1 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 14:08

-Ben belediye başkanı olsam o köşede kalan 2 tane metruk binayı almadan buraya hastane yapmalarına izin vermezdim...

Misafir 012

1 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 15:56

hastanenin yanı iş merkezi imarlı .. 8 kat imar var orada... neden alsın ki zamanı gelip yatırımcı bulununca oraya da ofis projesi yapılacaktır.

Serkan99
1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 14:13

-Kardeşim ne 8 kat imarı ne ofisi..

-Hastahanenin orayı yıkıp bahçe ve ambulans bekleme acil giriş ve otopark yapması gereklidir..

-Şimdi acili koymuşlar Ankara yolu üzerine zaten gökdereye dönüşlerde hep trafik oluyor orada şimdi birde hastaneden sonra orası tamamen kilitlenecek bunu görmek için alim olmaya gerek yok..

-Sonra orada gökdereye dönmeye çalışan arabaya ambulans gelip korna basacak yol verin diye ..

-Baktığında yol vermeyen araç suçlu gibi gözükecek .. Aslında ise gerçek suçlu adayı tamamen almadan doğru düzgün girişi olmayan hastaneye imar veren belediye ve hastaneyi yapan kişidir..

Serkan99
1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 14:17

-Ki Bu tarz hastaneye bir örnekte Doruk sağlık ocağı (pardon hastanesi ) dir..

-İhtisas kavşağı batı yönünü sürekli kilitleyen orda kaos oluştran doruk sağlık ocağıdır..

-Madem paran var sağlık ocağını hastaneye çevireceksin kardeşim git al aşağıdan 2 dönüm arsa yap 5 katlı otopark müşterilerine..

-İnsanların can damarı sağlığı bahane ederek bizim vergimizi ödeyerek yaptırdığımız yol hakkımızı gasp ediyosun.. ara sokağı hiç söylemiyorum bile heralde sokağın tapusunu almışlar sağlık ocakçılar...

ercan1686

1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 16:06

bursada herşeyin plansız yapıldığının kanıtı... bursanın en sıkışık bölgesine hastane yapmak hangi mantığa sığıyor anlamıyorum. o civara yakın oturuyorum o hastaneye araçlarıyla gideceklere allah kolaylık versin. bir de şöyle bir şey var bursada. nereye büyük bir yapı dikillse sanki kuralmış gibi oraya hastane dikiyorlar hemen. stad yaptılar dibine hastane yapıyorlar. büyükşehir belediye binası yaptılar önüne hemen hastane diktiler. internetten şehir kurma oyunları oynayıp rastgele bina inşaat eden çocuklar gibi imar ediliyor bu şehir resmen. ha o kadar hastane yapılıyor verilen hizmetin kalitesi de tartışılır

mimar m. karakoç

6 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 15:38

(01.12.2017)
Zafer parkından bakış,
Hastane Kurucusu Ahmet Özkul bey

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet