Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Vural Demir
5 yıl önce - Pts 01 Ağu 2016, 22:49
İstanbul Ataşehir WaterGarden Eğlence Merkezi


Dünyanın en büyük gastronomi merkezi İstanbullularla buluştu


[b]İlk etap açıldı, büyük açılışa geri sayım başladı
Ziylan Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Watergarden İstanbul, ilk etabını lezzet ve eğlence severlere açtı. Watergarden İstanbul’un büyük açılışı ise 30 Ağustos 2016’da gerçekleşecek.(+)Dünyanın en büyük gastronomi ve eğlence merkezi Watergarden İstanbul, büyük açılış öncesi muhteşem havuz showları, özel peyzaj düzenlemeleriyle şehrin içinde yemyeşil, nefes alan, eğlence dolu şehir parkı ile İstanbullulara merhaba dedi[/b]
Ziylan Gayrimenkul’ün yatırımı Watergarden İstanbul, 30 Ağustos’taki büyük açılış öncesi tamamlanan 15 bin metrekarelik Şehir Parkı etabını lezzet ve eğlence severlerle buluşturdu. Yemyeşil doğasıyla Ataşehir’in en keyifli parkında rengârenk çocuk alanları, heyecan ve adrenalin dolu macera parkı ve Türkiye’nin ilk show havuzunda muhteşem su ışık ve ateş gösterileri ile ziyaretçilerine merhaba diyen Watergarden İstanbul, birbirinden keyifli etkinlikleri, lezzet dolu ikramları ve özel sürprizleriyle misafirlerini ağırlamaya başladı.

29 Temmuz itibarı ile yaz boyunca her gün 10.00- 22.00 saatleri hizmet verecek olan Watergarden İstanbul’da hayata yepyeni bir tat katacak.

Watergarden İstanbul Genel Özellikleri

Avrupa’nın En Gelişmiş ve En Büyük Gösteri Havuzu(+)Günün ilk ışıklarıyla açılıp gece geç saatlere kadar kesintisiz hizmet verecek WaterGarden İstanbul’da; 5 bin metrekare alan üzerine kurulacak Avrupa’da bir yaşam merkezi içinde yer alan “en büyük ve en gelişmiş” gösteri havuzu yapılıyor


(+)Bu özelliğiyle dünyada bir ilk olacak WaterGarden İstanbul’da su, müzik, ateş, lazer, ışık ve eşsiz koreografi eşliğinde etkileyici gösteriler ziyaretçilerle buluşacak. Bu özel havuz, Water Garden’ın ismindeki suyu temsil ediyor.

15 bin metrekare PARK


(+)


WaterGarden İstanbul’da ayrıca içinde “mini golf”, “extreme park”, “çocuk parkı” da bulunan, çok çeşitli bitkinin ve ağaçların yer aldığı, 15 bin metrekarelik Park kuruluyor. Yemyeşil bir alan olarak konumlanan ve açık alanların yarısını kaplayacak olan park; bitki çeşitliliğiyle bölgenin oksijen deposu da olmaya aday. İçinde botanik bahçesi de olacak Park; WaterGarden İstanbul’un en dikkat çekici bölümlerinden biri ve WaterGarden’ın ismindeki bahçeyi temsil ediyor.

Gastronomi Merkezi


(+)


“Yaşam ve gastronomi” merkezi olarak konumlanan WaterGarden İstanbul’da; Türk ve dünya mutfağından eşsiz lezzetler, Türkiye’nin her köşesinden yöreye özgü geleneksel tatların İstanbul’daki ilk adresleri, Anadolu ilk defa yer alacak markalar, en sevilen markaların en özel konseptleriyle restoranlar, bistrolar, kafeler, food court ve lezzet noktaları yer alacak.

Nostalji Sokağı:


(+)


Her biri muhteşem Show Havuzunun etrafında konumlanacak yeme içme mekanlarında,; suyun ferahlığı ve şovların görkemiyle her yemek eşsiz bir ziyafete dönüşecek. Bunlara ek olarak, projenin dikkat çeken önemli bölümlerinden; en az 50 yıllık geçmişi olan lezzetlerin bulunacağı “Nostalji Sokağı”nda, bugün hala büyük bir keyifle tüketilen her bölgeden yiyecek ve içeceklerin yer aldığı dükkanlar da yer alacak.

Organik Pazar:(+)


Dünyada sağlıklı yaşam trendinin hızla artması, doğal ürünlere gösterilen talebin çoğalmasından yola çıkarak planladığımız Organik Pazar da, haftanın yedi günü açık olacak.

Eğlencenin Yeni Adresi:


(+)


Ataşehir’de konumlanacak WaterGarden İstanbul’da; ayrıca 11 salonlu ‘sinema kompleksi’, yerli ve yabancı sanatçıların, grupların, orkestraların sahne alacağı ve açık hava sineması olarak da kullanılabilecek 4000 kişilik etkinlik alanı, ‘tiyatro salonu’, “eğlence kulüpleri”, çocuklar ve yetişkinlere hizmet verecek ‘mutfak sanatları okulu’, “spor merkezi”, “bowling salonu”, “çocuk oyun alanı”, “çocuk yuvası” ve yer alıyor.

Çocuk Yuvası:


(+)


WaterGarden İstanbul’da kurulacak çocuk yuvasının en büyük özelliğiyse, aileler burada vakit geçirirken, çocuklarını gönül rahatlığıyla, uzman ve deneyimli eğitimcilerin bulunacağı yuvalara bırakabilmeleri...

Sıradışı bir konsept, eşsiz bir lokasyon:


(+)


İstanbul’un en modern ve yüksek nüfuslu semti Ataşehir’de, Uluslararası İstanbul Finans Merkezi’nin yanında yer alan WaterGarden İstanbul milyonlarca İstanbulluya, yerli ve yabancı turistlere eşsiz bir deneyim sunacak. 2012 yılında Uluslararası Modern Şehircilik Ödülü’nü kazanan, yüksek gelir grubuna ait lüks rezidansların ve gökdelenlerin yer aldığı, merkez ofisler ve iş yerlerinden oluşan Ataşehir; aynı zamanda İstanbul’un en önemli iş ve ticaret merkezlerinden biri konumunda.

WaterGarden İstanbul; birincil kapsama alanında 1 milyon, ikincil kapsama alanında 2 milyonu aşkın İstanbullu’nun çekim alanının merkezinde yer alıyor. Genç nüfusuyla dikkat çeken, orta ve üstü gelir seviyesi olan Ataşehir bölgesinin eğitim seviyesi çoğunlukla üniversite mezunlarından oluşuyor.


(+)


D-100 karayolu ve TEM otoyolunun kesişim noktasında bulunan Ataşehir, Boğaziçi Köprüsü’ne 15 dk., Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 17 dk., Bağdat Caddesi’ne 10 dk. ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na 25 dk. uzaklıkta yer alıyor. Çok yakında hizmete girecek Ümraniye, Ataşehir, Göztepe raylı sistem hattı, Marmaray ve diğer metro hatlarıyla entegre olacak bölge ulaşım kolaylığıyla da önem kazanıyor.

Watergarden İstanbul Özellikleri

Proje Teslim Tarihi Nisan 2016
Satış Devam Ediyor
İnşaat Devam Ediyor
Yatırım Bedeli 750 Milyon TL
İnşaat Alanı 166.000 m2
Eğlence Merkezi
Toplu Taşıma
Alışveriş Merkezi
Restaurant
Cafe
Açık Otopark
Kapalı Otopark
Yeşil Alan
24 Saat Güvenlik
Mağaza/Ofis
Sosyal Tesis
Mini Golf
Çocuk Parkı

Watergarden İstanbul İletişim Bilgileri
Proje Adı Watergarden İstanbul
Firma Ziylan Gayrimenkul
Watergarden İstanbul Web Sitesi
Watergarden İstanbul Telefon: 0212 446 3141
Watergarden İstanbul Email: info@ziylangyy.com.tr
Watergarden İstanbul Adres: Şerifali Cd, Küçükbakkalköy Mahallesi, 34750
İstanbul/Ataşehir

http://www.watergarden.com.tr/default.aspx
https://www.youtube.com/channel/UCzVRH9EczF7dqPd9 ...sUg/videos
http://www.watergarden.com.tr/images/pdf/5kasimka ...g-mini.pdf


Berke_D
5 yıl önce - Cum 14 Ekm 2016, 21:16


(+)


OkanDikmen

5 yıl önce - Prş 26 Oca 2017, 04:13


(+)
sengulb

5 yıl önce - Sal 31 Oca 2017, 18:17

Avm'nin gündüz ve akşam yarım saatte bir su gösterisi yapılan açık alan kısmı


(+)Avm girişi ve giriş katı


(+)(+)
Çocuklar için yapılan bir etkinlik


(+)


OkanDikmen

5 yıl önce - Cmt 06 May 2017, 14:53


(+)
sayfa 1
ANA SAYFA -> İSTANBUL