Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Cubes Ankara - 50 Kat
« önceki   123 ... 474849 ... 565758   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 48
Bsss
4 ay önce - Pts 01 Tem 2019, 03:10
CUBES ANKARA

Merhabalar
Projenin başlangıcında almış olduğum konutun 2018 sonunda sözleşmesini fesh ettim söZleşmedeki gibi 180 gün içinde cayma bedelleri ile ödediğimiz peşinatı geri almak için sürecin dolmasını bekledik fakat sürec dolmasına rağmen para iadesi yapılmadı ve yetkili yada orada çalışan bayan arkaşlar hiç bir şekilde yardımcı olmadı hukuki süreci başlatacağım derhal bakalım sonuç nereye varcak bnm gibi aynı durumda olan varmı acaba?

Ksnaıjdn
4 ay önce - Pts 01 Tem 2019, 22:41

Burda az bir kişi olsak bile bence toplu birşeyler yapalım çok geç olmadan diye düşünüyorum yazık verdiğimiz paralara

Sinanksf01
4 ay önce - Sal 02 Tem 2019, 13:58

Benim anladığım. Sözleşmeye şu şartlarda bile uymuyorlarsa bizim uymamızı beklemeleri saçmalık. Hadi inşaatın kabasını Nuhoğlu yapacak. Her ay binlerce tl toplanıyor. Sözleşmesini iptal eden kişilerin ödemeleri yapılmalıydı. Nerede diğer ortaklar benim anladığım ödenen her kuruş boşa gidiyor. Ben senetlerimi asla ödemeyeceğim. Beni buna zorlayamazlar. Bakalım ne olacak

Bsss
4 ay önce - Sal 02 Tem 2019, 21:29
CUBES ANKARA

İyi akşamlar şirketi aramama rağmen hergün bana tarih vererek 180 günün gecmiş olduğunu bildikleri halde ödeme yapılmıyo senetlerimi aldım fakat param ödenmiyor zerre pişmanlığım yok bu projeden ayrıldığım için

Bsss
4 ay önce - Çrş 03 Tem 2019, 08:17
CUBES ANKARA

İyi akşamlar şirketi aramama rağmen hergün bana tarih vererek 180 günün gecmiş olduğunu bildikleri halde ödeme yapılmıyo senetlerimi aldım fakat param ödenmiyor zerre pişmanlığım yok bu projeden ayrıldığım için

tbayhan
4 ay önce - Cmt 06 Tem 2019, 09:03

Madem projeden ayrıldınız, neden burada dolanıp insanların moralini bozuyorsunuz.

Ahmett55
4 ay önce - Cmt 06 Tem 2019, 15:41

Bu hafta gidip gördüm yerinde, ilerleme yavaş olsada çalışma var, Ağustos ayı gibi sorunlar çözülecek dendi

su2525
4 ay önce - Pts 08 Tem 2019, 02:02

Selamlar.... Burada kazanımlarımızı paylaşmamız hepimiz için daha verimli olacak diye tekrarlamıştım. İmzaladığımız senetleri ödememenin bize bir kazanımı yok. Çünkü senet bizle banka arasında... İcra, avukat masrafı derken bu parayı bizden yine tahsil edecekler... Senetlerini kurtarıp, ana parasını tahsil etmek isteyen arkadaşımda inşallah yasal yollarla parasını geri alabilir diye temenni ediyorum. Burada olumlu yazan birkaç arkadaş gibi benimde benimde projede hoşuma gitmeyen görülerim var... Fakat sözleşme şartları ve yasal zorunluluklar beklemeyi gerektiriyor.... Azda olsa devam eden ilerleme bir ihtimal dedirtiyor bizlere...

Sinanksf01
4 ay önce - Sal 09 Tem 2019, 01:55

Sistemden çıkan arkadaşlar senetlerini alabiliyor. Demek ki senetler bankadan alınabiliyor. Benim senetlerim banka ile değil bankada sadece kredimden sorumlu. Firma senetleri bankaya vermiş olabilir ama geri almakta firmanın elinde zaten iş yapmayıp, çıkanlara paralaralarını ödemeyip, sizi beni icraya vereceklerse bu işin rengi bellidir? Proje ile ilgili kazanımlardan bahsedelim demişsiniz de kazanımı olan varsa bahsetsin lütfen !!!

Bsss
4 ay önce - Sal 09 Tem 2019, 14:07

Şimdi bi arkadaş neden burdasın madem ayrıldın projeden demiş ben projenin devam etmesi durumuyla ilgili bir yorum yapmadım projeden ayrılalı ben 180 gün oldu ve bana ödeme yapılmadı tabiki yasal süreci başlattım amacım burada bilgi paylaşmak herkesin kendi kararı projede kalmak yada kalmamak..

sayfa 48
« önceki   123 ... 474849 ... 565758   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet