Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Cubes Ankara - 50 Kat
« önceki   123 ... 454647 ... 565758   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 46
Merttt1234
4 ay önce - Pts 17 Hzr 2019, 20:50

Bu projenin biteceği yok arkadaşlar yol yakınken dönmek en iyisi olabilir. Kimse olumlu birşey söylemiyor.

su2525
4 ay önce - Pts 17 Hzr 2019, 23:13

Benimde takip ettiğime göre forumda takipçi olan veya yorum yapan 10-15 kişiyiz. Diğer alıcılara ulaşmak veya toplu bir hareket yapmak zor. Kişisel olarak sözleşme şartlarına göre veya yasal haklarımızı kişsel olarak arayabiliriz. Bir miktar parayı kurtarabilsek bile döviz bazında kayıp büyük olacak. Ben kişisel olarak beklemekten yanayım. Yakın bir zamanda ödediğim yüklü bir senet ve ödemek zorunda olduğum banka ipotekli iki senedim daha var. Ülkenin bu ekonomik çöküşünde sadece bu değil herhangi bir projeye yatırım yapmak hataydı zaten. Hayırlısı....

Cenk 0687
4 ay önce - Sal 18 Hzr 2019, 00:34
Cubes

Arkadaşlar burada lütfen birbirimizi gaza getirmekten vazgeçelim.
Benim görüşüm (eleştirebilirsiniz)
Teslim tarihi gelmeden, kira tazminat ve dava süreci şu an için erken görünmektedir .
Benim görüşüm mahkemeye versek bile , ülkemiz mahkemeleri mütaahite kriz veya deveulesasyon diye fırsat sunacaklarından Emin’im .
Günümüz ülkemizde maketten ev almamızın risklerini hep beraber yaşıyoruz

Sinanksf01
4 ay önce - Sal 18 Hzr 2019, 16:54

Arkadaşlar kimse kimseyi gaza getirmiyor. Sizin çok paranız olabilir. Ama her ay zor ödenen taksitler var ayrıca toplu ödeme senetleri geliyor. Bu işin zamanında bitmeyeceği kesin değil mi ? Durup dururken mi bu olumsuz yorumları yapıyoruz? Kira alsak bile ayda 400-600tl olacak bu şuan bile zararımızın hesabı yok. Ayrıca son 1 yıldır hangi dedikleri şey doğru çıktı. Bu ay,gelecek ay 13 ünde 15 de, bayramdan önce bayramdan sonra vs.... Gerçekten neye güvenmemizi istiyorsunuz. Olumlu birsey söyleyin bilelim

Ksnaıjdn
4 ay önce - Sal 18 Hzr 2019, 18:18

Olumsuz düşünenler ne yapabilirsiniz şuna elimizde sözleşmelerin tarihi var o tarih gelmeden ne yapılabilinir ? Kaldıki burda birileri arsaya tedbir koydurun dedi bankanın ipotek koyduğu yani ilk alacaklı olan banka biz arsada sırayamı girelim yani buda bi garip kesinlikle konuyu tam net bilen biri konuşsa daha güzel olucak ben cubes e gittiğimde daire alan herkes şuan arsada hissedar demişlerdi gerçekten kimin ne dediği belli değil . İnsanlar her ay parasını ödüyor firma her ay üzerine düşeni yapmıyor bu büyük bir haksızlık toplu bir şekilde kesinlikle bi hukukcuyla görüşmeliyiz çocuk avutur gibi 5 ayda yalandan 2 kat çıktılar

Berkay Ekici
4 ay önce - Sal 18 Hzr 2019, 19:43

Arkadaşlar iyi akşamlar bugün inşaata gittim ofis bölümünde iyi çalışma vardı konut kısmında da çalışma vardı iki Vinç çalışıyordu. Dolayısıyla inşaatımız bir şekilde devam ediyor. Şehir dışı veya ülke dışında olan hak sahibi arkadaşlarımıza buradan sıkça bilgi yazmaya çalışacağım evet beklediğimizin biraz uzağında bir hızla gitmekle beraber ekonomik kriz ve inşaat sektöründeki problemler bize de yansıdı ancak problemli bir dönem sonrasında bir hareket görmek güzel...

Ahmett55
4 ay önce - Sal 18 Hzr 2019, 20:20

Berkay Ekici, çok memnun oluruz sürekli bilgi verirseniz

Saygılar

Berkay Ekici
4 ay önce - Sal 18 Hzr 2019, 21:01

Bugün 12 işçi ile karşılaştım harıl harıl çalışıyorlardı Ağustos ortasına kadar bir problemle karşılaşmaz isek herşey daha iyi olacak inşallah

Ahmett55
4 ay önce - Sal 18 Hzr 2019, 22:43

12 işçi çok az bu proje için en azından 100-150 kişi lagzim, ama dediğiniz gibi İnşallah en kısa zamanda çoğalır

Berkay Ekici
4 ay önce - Çrş 19 Hzr 2019, 00:30

Benim karşılaştıklarım bu kadardı belki daha fazladırlar. Ancak duraksama sonrasında tekrar hareket görmek iyi bir duygu bir de aldığım duyumlara göre bu şekilde yavaş yavaş hızlanıp ağustos ortasında daha net olacaklarmış sonraki günlerde de inşaattaki aktif hareketlerden size bahsedeceğim inşallah

sayfa 46
« önceki   123 ... 454647 ... 565758   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet