Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Kabataş
123 ... 222324   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Burç

16 yıl önce - Prş 15 Ağu 2002, 16:48
İstanbul Kabataş

Vapurdan görünüm :

(+)

Selcuk
14 yıl önce - Sal 17 Şub 2004, 15:44

Hos güzel ama Istanbul gibi "Dünya Sehir" icin hic uygun degil! Bence buradaki evler mutlaka restore ve modernlestirilmeli! Daha cok "turizm merkezi" yapilmali (Cafeler, Barlar)! Veya bunlari modernlestirilirse cok güzel ofisler yapilir!

Aydinsert
14 yıl önce - Sal 17 Şub 2004, 15:58

ordaki evleri restore edecek babayiğit nerede peki! oradaki evler büyük ihtimal orada oturanlara miras yoluyla geçmiştir.Ve hepsi görülğü üzere mükemmel bir manzaraya sahip fakat bir okadarda dar bi alana sıkışmış nasıl restore edilecek(bu arada sana katılmıyorda değilim ama )

Faruk

13 yıl önce - Prş 18 Ksm 2004, 01:09

(+)

irfan x
13 yıl önce - Prş 18 Ksm 2004, 02:21

Ne güzel binlara varmış burda, daha önce hiç fark etmemiştim. Hele üste gözüken balkonlu, üst katı kırmızıya boyalı bina çok güzel. Bu görüntünün arkadaşlar tarafından beğenilmemesini anlıyorum, ben de aynı fikirdeyim ama çözüm çok basit aslında. Tü binalar tek bir renge boyanırsa, ve çatılar düzeltilirse durum kurtarılır, kirlilik ve karışıklık ortadan kalkar. Bunu dışında bu görüntü, herhangi eski bir akdeniz şehrinde var olan görüntü, Napoli veya Lizbon böyle mesela. Tabi daha düzenlisi... Asıl sorun, bir dönem modern olarak düşünülüp inşaa edilmiş, kasvetli, ve modası geçmiş binalar. Birde üç katta sonra yatay pencere konulucaksa bu balkonla desteklenmeli ve çerçeve biçimine dikkat edilmeli. Aksi taktirde çok anlamsız kalıyor.

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 222324   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL