Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ordu Park Alışveriş Merkezi
« önceki   123 ... 89101112   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 9
Misafir a2a

8 ay önce - Sal 01 Ağu 2017, 09:47

Piazaya gittim çok küçük samsunda küçük ordu daha büyük bence gördüğüm

Misafir 987

8 ay önce - Sal 01 Ağu 2017, 20:34

Yav arkadaş küçük büyük ne bu yav.Yok benimki yok seninki bırakın lütfen

Misafir f3f

8 ay önce - Sal 01 Ağu 2017, 20:40

Hadi ordan piazza küçükmüş)) piazza bölgenin en büyük avmsi net

eren 952
8 ay önce - Çrş 02 Ağu 2017, 22:44

Arkadaşlar 3 gün tatile gitmiştim 2 sayfa yazı yazmışsınız.İşin aslını söylemek gerekirse tartışmaya gerek yok.Ben resmi verilere dayanarak bir boyut karşılaştırması yapmıştım ancak olay şehir polemiğine döndü.İşin aslına dönmek gerekirse asıl mesele inşaat boyutlarından ziyade marka sayısıdır.Benim burada Ordu ile Samsun'u kıyaslama gibi bir derdim yok.Samsun bölgemizin merkezidir.Çorum'dan Trabzon'a kadarki insanları merkezine çeker.Şunu da belirtmek istiyorum ki Ordu 20 yıl önce Giresun ile karşılaştırılırken şu an Trabzon ile karşılaştırılabilecek duruma gelmiştir.Ayrıca şunu üzülerek belirtmek istiyorum ki Samsun çok daha büyük hale gelebilecekken kendi siyasetçileri tarafından engellenmeye çalışılıyor.Örneğin Samsun ülkemizin sağlık cihazları üretim merkeziyken bunu destekleyecek projeleri kendi milletvekillerinin reddetmesi bile başlı başına trajikomik bir olay.Son olarak site yönetimine bir isteğimdir ki artık ne olursa olsun yazılan şeylerin kaynak belirtilmesinin gerektiğini düşünüyorum.Çünkü kaynak belirtilmemesi bu tarz tartışmalara sebep oluyor.

samet13579
8 ay önce - Prş 03 Ağu 2017, 09:04

Ordu bölgenin parlayan yıldızlarından. Samsun için tespitleri kesinlikle doğru. Samsun şu an çok daha ileride olmalıydı. Bu arada bu AVM ordu nun kaçıncı avm si ?

sayfa 9
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 89101112   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler