Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana Sinanpaşa Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi
« önceki   1234 ... 175176177   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
Misafir c2c

1 yıl önce - Çrş 13 Tem 2016, 11:06

bak kardeşim gitmek lazım görüşmeye tepki koymak lazım en ateşli savunucu sensin ama gitmedim diyorsun ben bile gideceğim bugun --bile diyorum çünkü benim orda evim yok işgal edilmiş arsalarım var bu işler olmadan önce oturanlara alın dedik hiçbiri almadı onun için iki tarafın da kazanacağı bir fiyattaa anlaşılmasını istiyorum sizin dediğiniz rakamları verseler daireleri 500000 ve üstüne satmaları gerek herkese para verecek finansman ancak ağaoğlunda vardır daire verecekler gercekci olalım
optimum shareton örnekleri yanlış çünkü ordaki rantın devamlılığı var adamlar biraz yüksek vermiş olabilir ayrıca ben anlaşma yapanlar olduğunu duyuyorum burda yazılanlar ne kadar gercekçi bugun öğreneceğiz herkes istediğini alır umarım

Misafir 37e

1 yıl önce - Çrş 13 Tem 2016, 11:30

bencede burada yazanlarin cogu gercek degil bence 3 4aya kazma vurulur

Misafir ade

1 yıl önce - Çrş 13 Tem 2016, 11:36

Ben gittim tepkimi de gösterdim. Ki bizle birlikte ordaki herkes aynı fikirdeydi. Herkes tepki gösterdi ve reddetti kimse anlaşmadı. Muhtara gelince adam biz gider girmez ucuza kapatmaya çalışıyorlar bu iş olmaz az veriyorlar dedi. Muhtar onlardan yana değil arkadaşlar. 4000 ver tapu bi tarafa para bi tarafa dedik biz 1000 tl ye kapatamazsınız. Ceyhanı yediniz ama sinanpaşayı yedirmeyiz dedik. Bu öngörüşme tepkilerinizi ölçüyoruz dediler. Görüşmelerden sonra toplantı yapılıp değerlendireceklermiş sonra yine görüşülürmüş bizle.

Misafir 29f

1 yıl önce - Çrş 13 Tem 2016, 11:58

bugün görüşmeye giden arkadaş olursa buraya yazsın bızı daha cagırmadılar bızde bılgı almış oluruz sizden

Misafir 8da

1 yıl önce - Çrş 13 Tem 2016, 12:11

Benim fikrim benim istegim 10 bin bi kurus inmem yasalar bizden yana kimse davamdan vazgeciremez akilli olun dagin tepesi degil merkez burasi ne 4 bin ne 5 bin 10 bin istiyorum cunku piyasayi biliyorum real yolunda arsalar kaca gitti hepsinden hbrim var bi tek karsida real var diye ne fiyatlar dondu ordaki arsamida 12 binden verdim yine az diyorum kozan carsisindaki yerime yukselis elemanlari yerseniz bu dolma boyle ceyhan degil burasi buyuk sehir yer almak hic etmek kolay degil kucucuk bi firma neyinede guvenip bu ise girdi onuda anlamis degilim

Misafir 29f

birde arsayı al inşaattı yap paraya gelince evleri satıncamde alacagimiz para inşaat bitene kadar değer kaybına uğrayaçak paran yoksa bukadar büyük projelere girmeyeceksin ali ağaoğlu istanbulda 1 donum arsa üzerine kurulu 80 daireye toplamda 100 tirilyonu cikarip peşin veriyor toplamda bunun gibi 20 apartman 200 kadarda 5 katli bina alip peşin paraya residans yapaçak adamda paravar yapıyor sende yoksa ugraşmayaçaksin kimsede adama satmam demiyor hemen satiyor evini

SINANPASA

Misafir c2c sen işte belediyenin adamlarindansin sen kimsin kalkıp bizim oralarda evin yok değerlendirme çok konuşma oranın değeri Reşatbeyden değerli sen daha konuşuyorsun sana daha konuşacak cevap bile yok konuşma sus ordaki evler olan yazsın senin yorumuna ihtiyacimiz yok kes ceneni

Misafir cbd

1 yıl önce - Çrş 13 Tem 2016, 12:32

Resatbeyin ismi var haa çarşı içi gibi o ayrı mesele ama evleri dokuluyor 150 bine rahatlıkla ec alırsınız Resatbey eski Resatbeyin değil arkadaslar.ben şimdi eski evi neden alayım yeni ev dururken sinanapsa yeni yerleşim olcak vala 3 binden aşağı verilmez buda bir gerçek

Misafir a64

1 yıl önce - Çrş 13 Tem 2016, 12:58

Ev alın kardesim sizde o zaman...ben araştırdım kentsel dönüşüm belediye kanunu ve çevre ve şehircilik bakanlığı kanunu ile yapılıyor her ikisindede yüzde biri bile anlasamazsa acele kamulastirmaya gidiliyor daire hakkindan oluyorsunuz bilirkisinin koyduğu fiyatı seve seve alıyorsunuz....ben dün oradaydım ve beş altı hak sahibi vardı yaptıkları ev teklifleri hiçte fenadegildi madem çok değerli orası evin bitsin o zaman sat aynı değeri bulur zaten...

Resul GUL
1 yıl önce - Çrş 13 Tem 2016, 12:59

Alıntı:
Resatbeyin ismi var haa çarşı içi gibi o ayrı mesele ama evleri dokuluyor 150 bine rahatlıkla ec alırsınız Resatbey eski Resatbeyin değil arkadaslar.ben şimdi eski evi neden alayım yeni ev dururken sinanapsa yeni yerleşim olcak vala 3 binden aşağı verilmez buda bir gerçek

Reşatbey den almanın nedeni ile Sinanpaşa dan almanın
nedeni aynı..Sinanpaşa da yıllardan beri Dönüşüm yapılmaya çalışılıyor ama hiç bir numara yok Ve çözülecek gibi değil..

Ama Reşatbey de 5 Yıl önce Dönüşüm dillendirilirken beraber Dönüşüm başladı 80-90 bin TL ye alınan Binalar Şu an 600 bin TL

Oradakiler Sinanpaşa dekiler gibi Para istemiyorlar Adam Daire verin yeter diyor Haklı da Reşatbey in değeri belli Adamlar paralarını alsa ne olacak en fazla m2 2500-3000 vereceklerdir..
Ne kadar Eski Binalar olsa da Sadece değer Binalara göre verilmiyor Başka parametreler de bu değeri etkiliyor..

Yani Sinanpaşa daki kişiler Mahallelerinin çok değerli olduğunu düşünüyorsalar Para almalarına gerek yok Bence Daire alsınlar Ne de olsa Yapıldıktan sonra Reşatbey gibi m2 si 4000 - 5000 bin TL ye falan satabilirler

Ama sanıyorum Buranın değeri konusunda tereddütler var ki burada yazanların bir çoğu ev almak istemiyor Varsa yoksa M2 Fiyatından Para alıp Buralardan gitmek istiyorlar gibi yazmışlar .

En son Resul GUL tarafından Çrş 13 Tem 2016, 13:01 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 175176177   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET