Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana Sinanpaşa Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi
« önceki   123 ... 112113114 ... 189190191   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 113
Misafir e40

4 ay önce - Pts 08 Oca 2018, 19:32

oyumuzu satmadik da ne oldu mahallemiz viraneye döndü , benim verdigim vergiler adamlarin reklam giderlerine gidiyor hizmet sifir. anca reklam

kaan0703
4 ay önce - Pts 08 Oca 2018, 21:04

onceden paris gibiydiniz de biz mi farkedememistik bu sehirde yillardir koklu degisiklik olnuyorsa bencede beceriksiz belediye baskanlari yuzundendir keske melih gokcek gibi biri gelseydi melih deyince parti reklami yapmiyorum yetenekten bahsediyorum

Misafir 042

4 ay önce - Sal 09 Oca 2018, 12:12

Aytaç durağı bile arar hale geldik ki aytaç durak adana ya zarardan başka bir şey vermedi onun bile adana,ya kazandirdığı iki güzel proje var halk ekmek ve belediye otobusleri düşünün yani halimizi vallaha hizmet almak istiyorsan satacaksın tası tarağı bursa,gantep.konya.istanbula taşinçaksın taşinmayalım diye tapulara şerh koymuşlar onları bile satamiyoruz.

Murat Ds
4 ay önce - Sal 09 Oca 2018, 12:32

Adana'nın ölüsü bile güzel. Abartıyorsunuz.

Misafir 033

4 ay önce - Sal 09 Oca 2018, 16:29

Konu dışına çıkmayalım evet hizmet berbat kalite sıfır ama bizim önceliğimiz sinanpaşa mahallesi kentsel dönüşümü bu dönüşüm ilan edildikten sonra 2 yıl içinde eğer anlaşma sağlanmaz ise yargı yolu açık isteyen bu yıl içinde belediyeye dava açabilir

Misafir 033

3 ay önce - Pts 05 Şub 2018, 11:05

Büyük bir sessizlik var herkes umudunu kaybetti halk evine çivi çakamaz duruma geldi yine biri çıkar yok müstehak çok para istediler gibi bir ton laf zırvalar ama işin aslını bilmezler
yıl 2007 de başlayan bu süreç 2018 oldu hala çözülmedi yaklaşık 400 m2 yerim var optimuma yakın bölgede lakin bu güne kadar tek bir davet, tek bir teklif almadım beceriksiz belediye yönetimi aldı eline sazı ama çalamıyor sadece kuru ses çıkarıyor hep makul olmaya çalışan taraf olduk teklif gelsin orta yolu buluruz dedik belediyenin yapması gereken büyüklüğü biz yaptık ama kaybeden şu an için biziz ama şüphesiz ki ALLAH büyük oynadığı bu oyunda yok olacak sözlü...

Misafir c61

3 ay önce - Pts 05 Şub 2018, 11:42

Sinanpaşa Kentsel dönüşüm TOKİ tarafından yapılacak. Temmuz ayında 500 kişi ile 1.etap görüşmeleri yapıldı. Evi olan yıkılınca, arsası olan tapuyu devrettikten sonra parasını aldı. anlaşamayan mahkeme yolu ile kamulaştırılacak. Adana Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Daire Başkanlığı TOKİ tarafından yetkili sadece. Parayı TOKİ gönderiyor, Ziraat Bankası ödüyor. Adana Büyükşehir Belediyesi İnternet Sitesinde projenin kapsamı harita üzerinde gösterilmiş durumda. Adana için büyük bir yenilik olacak. Darısı diğer dönüşüm projelerine.

Murat Ds
3 ay önce - Pts 05 Şub 2018, 13:51

Bşb'nin sayfasinda bulamadim kardes link atabilir misin?

Misafir c61

3 ay önce - Pts 05 Şub 2018, 13:54

http://www.adana.bel.tr/sinanpasa-genel-bilgi/

Murat Ds
3 ay önce - Pts 05 Şub 2018, 14:41

Sinanpasa'da düsünülen proje.

Umarım toki kendisi yapmaz. Aksantaşın olduģu yerdeki tokiler güzelim yavuzları apartman gecekondusu gibi gösteriyor.

sayfa 113
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 112113114 ... 189190191   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET