Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Misafir 6f6

2 yıl önce - Sal 12 Tem 2016, 23:20

ya ne bekliyosunuz kardesim trilyonmu versinler tamam onemli bolge ama

Misafir 29f

2 yıl önce - Sal 12 Tem 2016, 23:57

kozan çarşisina sinanpaşadan daha iyi teklif vermişler ayrıca toki yükseliş insaattan daha güvenilir ama bu fiyatlarla kimse mutlu olmaz düşük fiyatlar teklif edildi

Misafir cbd

2 yıl önce - Çrş 13 Tem 2016, 00:04

Kardeşim zaten kozan carsisina biraz fazla verdiler sinanpada kiyaslasin kendini kozan çarşısıyla diye yani biraz yukseltirler belki sinanpasayı.ama sinanpasalilar yedirmez yerini kimseye bunuda biliyorlar

SINANPASA
2 yıl önce - Çrş 13 Tem 2016, 00:36

Evet kardeşim trilyon bekliyoruz itirazı olan varmı değeri neyse onu verecekler sözlü ye mi yedirecegiz trilyonlari Aytaç Durak yedi yedi sıra buNami geldi yok öyle yağma milleti enayi zannediyorlar kendilerini akıllı bizleride herhalde bişey den anlamaz diyorlar olur canım nerde o yagma biz Yerlerimiz kimseye yedirmeyiz herkez bu nu böyle bilsin derneğe gidin arkadaşlar ali bey sizleri yönlendirecek gerekirse yürüş yaparak belediyenin kapısına dayanacagiz sinanpaşadaki tüm kardeşlerimiz davetlidir genci ihtiyari ama herkez katılmalı ve bunun yanında yerel tv de yanımıza alalım hüseyin sözlü yerimizi yemeye çalışıyor diyelim yukselis insaat la beraber Ceyhan yediler sıra Adanaya geldi diyelim sesimizi yuksel telin ama bu hemen yapalım geciktirmeden işleme koyalım kardeşlerim

Misafir 8c5

2 yıl önce - Çrş 13 Tem 2016, 00:51

Kanunlar onlardan yana en son mahkemelik olacaz rakam rakam degil ki 1000 lira yukseltsek ne kadar yükselteceğiz? Direniş yürüyüş derken en fazla 2000 2500

Misafir 495

2 yıl önce - Çrş 13 Tem 2016, 01:28

Niye kanunlar onlardan yanaymis kardesim kanun herzaman haklidan yanadir bizim zorla malımiza gasp edemez siz boyle yok kanunlar onlardan yana derseniz hemen oltaya dusersiniz bizim yerimiz degerli ozellikle set üstündeki evler 5000milyardan kurus asagi inmez vatandaş 10 yil zaten yanimizdaki evleri yani optumum 3000 milyara aldida biz mi uc kurusa verecegiz yok yok öyle yagma adamim kursagindan aliriz lokmamizi bizi keriz sanma sinlar acik gozluler adamin bogazinda birakiriz hakkimizi bu arada muhtara guvenmeyin belediyeyle is birlik yapıyor sakin guvenmeyin dinlemeyin bile

Misafir bf9

2 yıl önce - Çrş 13 Tem 2016, 07:49

kanunda emsal değer diye birşey vardır 10 yıl önce burası emsala vur bakalım 3000 gördümü gördü optimum 3000 aldımı aldı kanun karşısında emsal değer diye birşey var kardeşim akıllı ol keriz yerine düşme nereden kanunlar onlardan yana sen delil topla bak bakalım birlik olun shretoon oteli kaç paradan gitti sen onları bul ve kaç yıl önce bu paralara gitti verdiği söylediği para çok gülünç para resmen sinanpaşa halkıyla zihni aldırmazın dediği gibi ne dedi adam sinanpaşa emsal değerleriyle ve nehir taşköprü merkez cami merkez park hastaneler üniverste ve en önemlisi merkezde bir yer yer olarak burası akılalmaz değer kazandı dedimi bunu diyen anlatan belediye başkanı olan kişi demedimi sen nerede yaşıyorsun saygılar.

Misafir cbd

2 yıl önce - Çrş 13 Tem 2016, 09:26

Günaydın yıllarca sinanpasa ne zaman yililacak dedik simdide oturup kara kara düşünüyoruz.ben sinanpasada oturmuyorum ama bir sürü insan var orda yaşayan benim evim kirada ama oda başa bela inşallah biran önce çözüme ulaşırız mutahit bir yakınım var oda ilgilenecek bakalım hayirlisi

Misafir c2c

2 yıl önce - Çrş 13 Tem 2016, 10:10

sinanpaşa rumuzu arkadaş sen gittin mi görüşmeye çok merak ettim

SINANPASA
2 yıl önce - Çrş 13 Tem 2016, 10:27

Dernek başkanının yanına gitsenize evlerimizi elimizden alacaklar anca burdan konuşuyorsunuz adamlar kanun çıkarıp kamulaştırmaya çalışıyorlar dernekbaşkanı yalnız kaldı gidin avukat tutulacak ben görüşmeye gitmedim benim o fiyata verilecek evim yok adamın biri gelmiş resatbeyden değerli m2 ai 30 bin siz deli misiniz 1000 tl ye ve3c3ksiniz kandiriyorlar arkadaşlar böyle duyarsız olmayin size aylardır değerli oldugunu söylüyorum burdan oteceginize el atın

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET