Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul M4 Tavşantepe-Tuzla Uzatma Hattı İnşaatı
« önceki   123 ... 838485 ... 919293   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 84
Kemal2914

4 ay önce - Çrş 24 Tem 2019, 04:58

https://m.haberturk.com/m4-tavsantepe-tuzla-metro ...77-ekonomi

Habertürk 01.03.2019 tarihinde böyle bir paylaşımda bulunmuş Tavşantepe-Tuzla hatti 2019 sonlarinda acilmasi planlaniyormus...ve internetten metro istanbul sitesinde devam eden projeler arasinda Tavşantepe-Tuzla hattida var ayrica Recep Tayyip Erdoğan tuzla mitinginde Tavşante-Tuzla metrosu devam ediyor demiş öyle bir yaziya rastladim ...sizin son görüşleriniz nedir forumdaşlar?benim bildigim ihale iptal edilmisti ve 1 sene sonra tekrar ayni firmaya ihalenin geri verilecegini okumustum ama taki bu int. uzerindeki son yazilanlari okuyana kadar.

erkankehya

4 ay önce - Çrş 24 Tem 2019, 10:16

Tavşantepe-Tuzla hattı 2017 Aralık ayından beri durmuş halde.
Bu metro hattı 1,5 yıldan beri askıda, hiç bir hareket yok . Bu hat 6 hatla beraber durdurulmuştu. Ne zaman başlanabileceğine dair hiç bir emare dahi yok.
Mevcut ekonomik vaziyeti de düşünürsek neyazık ki uzunca bir süre bi şey beklenmez.

cribtiger
4 ay önce - Pzr 04 Ağu 2019, 20:38

Alıntı:
Tavşantepe-Tuzla hattı 2017 Aralık ayından beri durmuş halde.
Bu metro hattı 1,5 yıldan beri askıda, hiç bir hareket yok . Bu hat 6 hatla beraber durdurulmuştu. Ne zaman başlanabileceğine dair hiç bir emare dahi yok.
Mevcut ekonomik vaziyeti de düşünürsek neyazık ki uzunca bir süre bi şey beklenmez.

yeni yönetim ilgili hattın ancak 2024 ve sonrasında gündeme gelebileceğini resmi ağızdan deklare etti. her seyy supperrr olmaya başladı bile

Murkes
4 ay önce - Pts 05 Ağu 2019, 01:16

Bir sonraki döneme kaldı yani...olsun boşver bu dönem kısmet değilmiş deriz

hamucera
4 ay önce - Pts 05 Ağu 2019, 09:38

2 yıldır durmuş, sebebi açıklanmadan iptal edilip yeniden ihalesi yapıldığı söylenmiş, en son Cumhurbaşkanı tarafından durdurulduğu söylenmiş metro hattı için yeni yönetimi suçlamaya çalışan üst beyin birisini zamanında ciddiye almış forum üyeleri. Yazık gerçekten

cribtiger
3 ay önce - Prş 08 Ağu 2019, 15:02

bazı alt beyinlerde o zaman neden yeni yönetimin borçlanmayı beceremeyip de 2024 ve sonrası na bırakıldığının açıklamasını yapsınlar !!!! madem öyle yapın işte arşın işte malzeme işte yönetim yapın hadiiii buyrun yapın tekkkk bir çivi çakın bakalım zaten hali hazırda olan ,, genel hizmetleri köyündeki çobanında becerir.. önemli olan üzerine ne koyabileceksin ne koyacaksın su alt yapın hazır su problemin zaten 25 sene sonrasına kadar hallolmuş yalandan indirimininin sürdülebilir liği nedir örneğin!!!! demekki neymiş atmayla bu işler olmuyormuş hadi yallah alt beyin

ZAZA24

3 ay önce - Cum 09 Ağu 2019, 02:55

sabırla bekliyoruz 2020,yi

melihaka8

3 ay önce - Cum 09 Ağu 2019, 10:07

Arkadaşlar daha öncede yazıldı aynı mesaj araştırsanız görürsünüz yine yazıyorum

Bu Metro hattı 2024 Yerel seçimlerine kadar gündemde değil yapılmasını beklemeyin İBB Başkanı projelerinde yok kendi de söyledi zaten. Tuzla Belediye Başkanı da her zamanki gibi pasif kaldı sessizliğini koruyor. Yani bu başlığa kilit vurulabilir 2024 yerel seçimlerinde ki inşallah aynı adam olmaz başkan İstanbulu kalkındıracak başkanla yola devam edersek 2029 kalmadan açılır

dorad
3 ay önce - Cum 09 Ağu 2019, 10:26

Zamanında aynı anda 10 tane hattın inşasına yeterli kaynak olmadan başlandı ve böyle oldu. Onun yerine 2 tane hatta yatırılsaydı bu paralar ne insanlar boş yere ümitlendirilirdi ne de etrafta bu kadar terk edilmiş şantiye görürdük.

reşitözen
3 ay önce - Cum 09 Ağu 2019, 11:51

Zaten ibb meclisinde çoğunluğu oluşturan cumhur ittifakının sözcüsü Tevfik Göksu, borçlandırma yetkisini isteyen önergeyi reddedeceklerini, sadece maaşa yetecek kadar borçlandıracaklarını beyan etmiş ve o şekilde oy kullanmışlardı.
Haliyle, tüm projelere yetecek bir borçlanma ibb.nı çalışamaz hale getirir.
En önemli proje (mahmutbey-Kabataş)
Bu bitsin. Gerisi gelir..

sayfa 84
« önceki   123 ... 838485 ... 919293   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM