Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı - Euroleague 2016-2017
« önceki   123 ... 789 ... 434445   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 8
Haldun Turan

1 yıl önce - Çrş 04 Oca 2017, 19:54

Maçtamısın?

12 sayıya çıkınca fark Mersin mola aldı 79-67

Bitime 5 dakika var.Mersinde eski oyuncumuz Nevlin şu ana kadar bize 16 sayı attı.

Ads ceylan
1 yıl önce - Çrş 04 Oca 2017, 19:56

Hayır internetten takip ediyorum kaybetti mersin artık

Haldun Turan

1 yıl önce - Çrş 04 Oca 2017, 19:59

Buradan mı izliyorsun?

Mersin treni çok önceden kaçırmıştı.

Pelin Bilgiç'in skora böyle katkıda bulunması bizi mutlu etti.3 de 3 üçlük ve ikilikle oynadı genç savaşçı oyuncumuz.

İlk yarıda varlık gösteremeyen Lavender'in 19 sayıya ulaşması ve Anastasiya Verameyenka'nın 18 sayıya ulaşması da hoş oldu.

Ads ceylan
1 yıl önce - Çrş 04 Oca 2017, 20:07

Mersin eski oyuncusu aneika henry ile anlaşmıştı ama o bu maçta oynamadı sanırım mersin eurocup şansınıda yitirecek bu gidişle
Evet ordan izliyordum

Haldun Turan

1 yıl önce - Çrş 04 Oca 2017, 20:09

Fenerbahçe Mersin'i deplasmanda 89 - 73 yendi.

Grubu en kötü 2.bitirme adına önemli bir deplasman galibiyeti oldu.

Kendilerini tebrik ederiz

Takımımızda Lavender 19 , Verameyenka 18 sayı ile öne çıkan isimler olurken genç savaşçı oyuncumuz Pelin Bilgiç'den 15 sayı gelmesi bizi mutlu etti.

Sandrine Gruda 13 sayı ,Shekinna Stricklen 8 sayı ve Ayşe Cora 7 sayıyla galibiyetde pay sahibi oldular.

Skorer ismimiz Quigley ise bu maçta 6 sayıda kaldı.

Ads ceylan
1 yıl önce - Çrş 04 Oca 2017, 20:16

İstediğiniz kadar kazanın grup lideri olamayacaksınız

ilker5454

1 yıl önce - Çrş 04 Oca 2017, 22:20

Kızlarımızı tebrik ediyorum önemli bir galibiyet bence de. Bu sene kızları izleyemedim maalesef koptum biraz sağolsun haldun abi başlıklarla ilgileniyor

Haldun Turan

1 yıl önce - Çrş 04 Oca 2017, 22:57

Sonucu Fenerbahçeyi yakından ilgilendiren maçta Prag evinde son saniyelerde Famila Schio'yu 74-73 yenerek bizi üzdü.

Famila Schio baştan sona öndeydi ve 39 saniye kala 73-69 öne geçmişti.

Ama ne olduysa oldu Prag önce 73-72 yaptı ve son saniyelerde Prag bir basket daha bulup maçı 74-73 kazandı.

Prag evinde kaybetseydi 3.yenilgisini alacaktı ve Fenerbahçe ile aralarında 2 galibiyet fark olacaktı.

Ama olmadı maalesef ve Fenerbahçe Prag'dan yine 1 galibiyet önde.

Fenerbahçe'nin grubu 2.bitirmesi bile garanti değil.

Dynamo Kursk'a Rusya'da da yenileceğimizi düşündüğümüz için 2.lik garanti değil sonucu çıkıyor şu anki tablodan.

Kalan maçlarda haftaya Fenerbahçe'nin evinde Famila Schio'yu öncelikle kesin yenmesi lazım.

Sonra Prag ile onların sahasında çok kritik maça çıkacakları maçta ne olacağını göreceğiz.

Sersem İtalyan takımı Famila Schio.

Baştan sona önde olduğun maçı vererek kendi durumunu da zora soktun ve Fenerbahçe'nin de işine gelmeyen bir sonuca imza attın.

Haldun Turan

1 yıl önce - Çrş 11 Oca 2017, 16:01

Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımımız, Kadınlar Euroleague A Grubu 8. hafta maçında, bu akşam İtalyan ekibi Famila Schio’yu konuk edecek.

Fenerbahçe Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu’ndaki maç, saat 20.00’de başlayacak.

Maç, FB TV ekranlarından canlı yayınlanacak.

Gruptan lider olarak çıkmamız epey zor ama 2.liği elimizde tutmak için maçları almak lazım ve bu maç da onlardan biri.

Kraliçelerimize başarılar.

Kaynak: http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=53857

Haldun Turan

1 yıl önce - Çrş 11 Oca 2017, 20:18

Fenerbahçe İtalyan rakibi Famila Schio karşısında ilk çeyreği 25-13 önde kapattı.

Takımımız maça iyi başladı.

sayfa 8
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 789 ... 434445   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET