Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
kaanzng23
5 yıl önce - Sal 07 Hzr 2016, 12:49
Elazığ - Solar Panelli Ücretsiz Şarj ve Wifi Alanları(+)


Solar Panelli Şarj ve HotSpot İnternet Noktası.
Her birinde 20 wattlık 3 güneş paneli bulunan enerji direklerinde toplanan enerji 336 watt –saat batarya da saklanarak kullanıma hazır vaziyette bulunurlar
Enerji direkleri ile ortama bir dinamizm katılırken günümüzde temel ihtiyaç haline gelen enerji ihtiyacı karşılanmış olacak.
Her bir enerji direğinde 6 telefona kadar şarj imkanı, entegre USB kabloları bulunmaktadır.
Kullanıcılara AC şebeke kadar hızlı telefonlarını şarj edebilme imkânı sunulmuştur.
Tablalara su tutmaması için eğimli bir yapı verilmiştir.
Dahili aydınlatma ile gece bölgesel aydınlatma hizmeti vermektedir.
Şehir merkezinde ve gene mahalle muhtarlıkları önünde park bahçelerde bu hizmet devam edecek.Bizde artık bu başlık altında bu alanların olduğu noktaları paylaşabiliriz.Hayırlı uğurlu olsun.


alper23

5 yıl önce - Sal 07 Hzr 2016, 13:18

Güzel bir uygulama inşaallah sayıları artar.

bozo2340

5 yıl önce - Sal 07 Hzr 2016, 23:38

Parklara Ücretsiz İnternet ve Şarj Hizmeti Geliyor
Elazığ Belediyesi teknolojik gelişmelere paralel olarak, yaşamı kolaylaştırmak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor
Yapılacak çalışmalarla parklarda kurulacak ve güneş enerjisiyle çalışan ünitelerle, ücretsiz internet hizmeti sunulurken, aynı zamanda vatandaşlara telefonlarını şarj etme olanağı da sunulacak.
Kültür Park, İzzetpaşa Meydanı gibi şehrin en yoğun noktalarında ücretsiz internet hizmeti sunan Elazığ Belediyesi, hem ücretsiz internet hizmet alanlarını genişletmek, hem de pek çok noktada güneş enerjisiyle çalışan akıllı cihaz şarj ve mobil internet istasyonlarının kurulumu için çalışmalara başladı. Çevreci özelliğiyle dikkat çeken akıllı cihaz şarj ve mobil internet istasyonları, üzerlerindeki güneş panelleri sayesinde enerjilerini güneşten alıyor.
Başlatılan çalışmalar doğrultusunda, Doğukent Parkı, Harput Balakgazi Mesire Alanı, Harput Sarahatun Meydanı, Harput Ulu Cami Mesire Alanı, Meteoroloji Parkı, Devlet Hastanesi Parkı, Değirmenli Park, Öğretmenevi Önü, Ahmet Aytar Meydanı, Viroloji Parkı, Malatya Yolu yürüyüş alanı (3 ayrı nokta), Abdullahpaşa Parkı, Azerbaycan Parkı ve Hilalkent Parkı’nda güneş enerjisiyle çalışan akıllı cihaz şarj ve mobil internet istasyonlarının kurulumu gerçekleştirilecek.
Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, özellikle gençler tarafından yoğun olarak kullanılan internet erişimini kolaylaştırmak ve şarj ünitelerinin kurulumu için çalışmaların devam ettiği belirtilerek, “Çalışmaların tamamlanmasıyla, belirtilen alanlarda vatandaşlar hem ücretsiz internet hizmetinden, hem de ücretsiz USB şarj olanağından faydalanma imkânına kavuşacaktır” denildi.


(+)


En son bozo2340 tarafından Çrş 08 Hzr 2016, 00:07 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi


hakan023
5 yıl önce - Sal 07 Hzr 2016, 23:39


hakan023
5 yıl önce - Pzr 12 Hzr 2016, 00:24


(+)
namlesu
5 yıl önce - Pzr 12 Hzr 2016, 00:31
Teknoloji Çağına Ayak Uydurmuş Elazığ :)


Çok modern, faydalı ve artık günümüzde gerekli bir uygulama olmuş. Elazığ Belediyesini tebrik ederim. Alternatif enerjiden faydalanılarak yapılması da bu hizmetin ayrı bir artı.
Tüm şehirlerimizde bu uygulamanın başlaması ve ülke çapında yayılması dileklerimle.


Misafir 966

5 yıl önce - Pzr 12 Hzr 2016, 12:06

Bu batidan doguya dogru geldi.Pazaralayan şirket iyi satiyor herhalde.Malatyada da vb bircok sehirde aynisi var

Misafir bb7

2 yıl önce - Sal 25 Arl 2018, 16:03

bu tarz ürünlere benzer ürünler solarkamera.com diye bir site de gördüm.

yusufyuşa23
2 yıl önce - Sal 25 Arl 2018, 17:24

Harici taşınabilir bataryalar bu kadar ucuz iken bu cihazı kullanan pek kimse olduğunu düşünmüyorum.ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET