Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 347
Eminmehmet
2 ay önce - Cmt 14 Eyl 2019, 22:52

Bizim evden ses geldi ama çok sallanmadı gibi 2. Kat . Buralar kayalık bir bölgede değil .zemin konusunda tereddütteyim

volkanbey 06
2 ay önce - Pzr 15 Eyl 2019, 15:25
temel

bolgedekı sıtelerın temelleri fore kazık yenı sıstem mı acaba zemın de sakat gıbı temeller saglam degılse dusundurucu

Ferrari24
2 ay önce - Sal 17 Eyl 2019, 15:11
İSTANBUL YOLU METRO ÜST GEÇİDE PARALEL KARAYOLU ÜST GEÇİDİ

KIYMETLİ MAHALLE SAKİNLERİMİZ

İSTANBUL YOLU METRO DURAĞI YANINDAKİ FATİH SULTAN BULVARI - ANAYOL ÜZERİNDEKİ METRO ÜST GEÇİDİNİN YANINA MAHALLEMİZDEN ERYAMAN TARAFINA VE İSTANBUL YOLUNA GEÇME İMKANI VERECEK ÜST GEÇİŞ KÖPRÜSÜNÜN YAPILABİLMESİ İÇİN BELEDİYE NEZDİNDE MÜRACAATTA BULUNMAMIZ İYİ OLUR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.

ESKİŞEHİR YOLU ÜZERİNE İKİ ÜST GEÇİT YAPIMINA YENİ BAŞLANDI VE HIZLA YAPILIYOR. BİZİM BURAYA DA YAPILMASI İÇİN DAHA ÖNCE MUHTARIMIZ FATMA HANIM BELEDİYEYE MÜRACAAT ETTİĞİNİ SÖYLEMİŞTİ...
GÖRÜŞLERİNİZİ BURAYA YAZMANIZI RİCA EDİYORUM...

Ferrari24
2 ay önce - Sal 17 Eyl 2019, 15:14

(+)

kenan612
2 ay önce - Sal 17 Eyl 2019, 16:39

Bu görsel yapılması imkansız gibi olan NATA-Delta projesinin hayal ürünü.

55Engin
2 ay önce - Sal 17 Eyl 2019, 18:11
asfalt,ışıklandırma,park eksikliğinin tamamlanamayışı

Bu mahalleye emeği geçen herkese teşekkürler öncelikle. ..tabi bu mahallenin öncelikleri de atlanılmamalı... asfalt,ışıklandırma sorunu hala çözülmedi...hala akıngarden ile 101 arasındaki park yapılmadı...bukadar küçük bir mahalle için bu işler bu kadar mı zor anlamış değilim.

bu arada yaptığım ışıklandırma başvurusu için Başkenttedaş , ''Söz konusu sokaklara aydınlatma sistemi yapılabilmesi için "Yeni Batı Mahallesi Muhtelif Sokaklar Aydınlatma" projesi hazırlanmış olup, aydınlatma komisyon kararı alınmıştır. İlgili Belediyeden kazı izninin alınmasına müteakip Şirketimizin yatırım programı kapsamında talebinizin karşılanacağını bilgilerinize sunarız diye mail atarak bilgi verdi...inşallah kısa sürede eksiklerimiz tamamlanır..

Eminmehmet
2 ay önce - Sal 17 Eyl 2019, 23:45

Mahalle hiç gelişmiyor . Sadece değişen artan inşaat sayısı . Dört yıldır bu mahalledeyim . Hiçbir değişiklik yok

Altıntaş06
2 ay önce - Çrş 18 Eyl 2019, 13:25

mahallede inşaat artarsa insan artar insan olmassa olmayan nufusa okul yapılmaz yol acılmaz yenibatı ıcın umutsuz olmayın 2 yıla kadar canlı güzel bir yer olucak

mrregya
1 ay önce - Pts 23 Eyl 2019, 11:00
kalem cad.

bu cadde mülk caddesinin devamı sanırım, namet yüzünden mi yapılmıyor acaba?

fehmarn beltlink
1 ay önce - Sal 24 Eyl 2019, 08:27

Yeni batı üzerinde en oturmuş ve en fazla prim yapan proje Vizyon Tower oldu sanırım şu ana kadar. Havuzu, spor salonu vs. gibi tüm salonlar aktif ve yönetim gayet güzel çalışıyor. Fiyatlar artıyor halen ama uçmadan imkanı olanlar düşünebilir.

Yaklaşık bir sene kadar araştırmam sonrası konut kredileri 0,99 olunca hemen almıştım.Diğer projeler hakkında bildiklerimi de paylaşabilirim. Herkesin gönlüne göre olsun .....

sayfa 347
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet