Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 342
Emekli06
5 ay önce - Pzr 09 Hzr 2019, 15:24

İSTANBUL YOLU METRO DURAGI BİNASININ DİBİNE BİSİKLET PARKI İÇİN DEMİRDEN PARK APARATI YAPILMASINI TALEP ETTİM...
SİZ DE DİLEKÇE İLE İSTEK YAPARSANIZ BİSİKLETLE GELİP BİSİKLETİ KİLİTLEYİP İŞİMİZE GİDERİZ.

https://urun.n11.com/bisiklet-aksesuarlari/bisikl ...lsrc=aw.ds

Ali _
5 ay önce - Sal 11 Hzr 2019, 18:35
saçma geldi bana

Alıntı:
alcn01 konarın karşısına bir kulube tarzı bir şey yapılmış,acaba yeni bir proje mi diye,bilgisi olan var mı
demişti.bende edindiğim bilgiye göre büfe yapılacakmış demiştim.benim bu cevabıma karşılık
Alıntı:
alcn01 A101'in karşısına büfe açmak saçma geldi bana. Başka birşey yapılacaktır oraya.
demişti.
[quote]

(+)

cgrcgr
5 ay önce - Pzr 16 Hzr 2019, 07:29
Istage

Merhabalar.

2 aydır Istgate'de oturuyorum ancak binada hiçbir ilerleme yok. Güvenlik yok, kameralar takılmadı, sosyal tesis kapalı, internet hattı çekilmedi, temizlik yok... Üstüne bir de 1+1 daire için 222 lira aidat almaya başladılar. Burada oturan başkaları var mı? Siz neler düşünüyorsunuz bu konuda?

mrregya
5 ay önce - Pzr 16 Hzr 2019, 22:42
istgate

ben de istgate'de oturuyorum, ev sahibiyim ve asansör kuyruklarından (1 er asansör çalışmıyor), verilen sözlerin yerine getirilmemesinden ve çevre düzenlemesinin olmasından çok şikayetçiyim bir de üstüne hiçbir şey yapmayarak 222TL aidat alıyorlar.

POSTAAA
5 ay önce - Pts 17 Hzr 2019, 08:59
istgate

cgrcgr ve mrregya sizlere kesinlikle katılıyorum. üstelik birde nisan ayının aydatını isyitorlar lütfen bu konudaki sikayetlerimizi bildirelim. en kötüsüde önünden gecen cadde yagmur yagdıgı zaman camur oluyor insanlar magdur oluyor.

cgrcgr
5 ay önce - Pts 17 Hzr 2019, 11:05

Sayın POSTAAA, şikayetimizi kime dile getireceğimizi bilmiyorum. Yönetimdeki beyefendiyle görüştüğüm zaman çözüm üretmek yerine direkt olarak kendisini savunmaya geçiyor. İletişim kuramıyorum.

Ben "Belki bir şeyler düzelmeye başlar." diye hem nisan hem mayıs aidatını yatırdım ancak bundan sonra yatırmayacağım. Sadece sıcak su parasını ödeyeceğim çünkü aldığımız tek hizmet o.

Çamur zaten başlı başına bir dert. Aradaki yol da git gide çöküyor zaten. Dükkan inşaatının pislikleri ortalığa saçılıyor. İki ay önce daha huzurluydu apartman.

Kira fiyatları da düştü çünkü kimse tutmuyor. Benim üç ay önce pazarlıkla tuttuğum fiyatı şimdi ilana yazıyorlar. Ev sahiplerinin de işi zor.

kenan612
5 ay önce - Pts 17 Hzr 2019, 12:01

Şu anda Batıkent ve Eryaman bölgesinde boş bulunan binlerce kiralık veya satılık 1+1 ve 2+1 in nasıl dolabileceği ile ilgili hiçbir tahmin bulunmamaktadır. Bu dairelerin bir kısmının yıllarca (en az 10 sene) boş kalma ihtimali hayli yüksek. Bu konuyu Ankara ve Türkiye ölçeğine taşırsak maalesef milli servetimizin yüklü bir kısmını geri dönmeyecek şekilde taşa, toprağa ve betona gömdük.

BaharPY
5 ay önce - Pts 17 Hzr 2019, 12:14
Istgate

Merhabalar bizde yaklasik 2aydir istgate de oturuyoruz fakat hic memnun degiliz 2 aylık aidat ıstiyorlar ama neye gore anlamis degiliz.? Sosyal tesisler henuz faaliyete girmedi apartman temizligi yok çöpleri duzenli olarak almıyorlar asansör kuyrugu var cevre düzenlemesi ile ilgili bir calisma yok, güvelik 24 saat dendi bi bakıyoruz var bi bakıyoruz yok..ve bir cok daha sebep yazabilirim..buna istinaden nisan ayi aidatlarını istemeleri tamamen sacmalik.internet alt yapısıyla ilgili sorun var yönetimin derhal ilgilenmesi gerekiyor en kisa surede bir toplantı duzenlenip insanlarin sikayet görüs ve onerilerini dikkate almalarini umuyorum aksi takdirde nisan ayi aidatini kesinlikle odemeyi düşünmüyorum

mrregya
5 ay önce - Pts 17 Hzr 2019, 14:23
istgate

biz organize olup kendi whatsapp grubumuzu buradan başlatalım sonra da tüm apartmana yayarız. bu arada girişteki şu taş yol bugünkü doludan dolayı iyice göçtü. keşke aidatlarımı ödemeseydim.

cgrcgr
5 ay önce - Pts 17 Hzr 2019, 15:36
Istgate

Siteden direkt mesaj gönderiliyor mu acaba? Birbirimize numaramızı göndersek.

Az önce geldim evime, girişteki yol iyice çökmüş dediğiniz gibi. Biraz daha yağarsa komple su altında kalabilir ama bugün daha yağmayacak gibi. Arkadaki istimlak duvarından da çamur akıyor şu anda. Garaja çıktığımız yoldaki çukur da iyice derinleşmiş.

sayfa 342
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet