Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 341
Altıntaş06
2 ay önce - Cum 10 May 2019, 10:50
Veysel Karani Bulvarı Aydınlatma Problemi

Arkadaşlar merhaba ata yıldız batı konutlarına taşındım gayet memnunum uzun zamandır yazılarınız okudum emek verilmiş mücadele edilmiş birçok sorun etap etap çözülmüş emek veren herkese tşk ederim Yeni batı mahallesi zamanla gayet güzel bir yer olacak gibi görünüyor gelelim konuya yeni açılan yol ile ilgili günlerdir başkent elektirik ile yazışmalar telefon sosyal medya her yerden mesaj attım en sonunda aradılar bu yolda aydınlatma yok birinin başına bir iş gelmeden bu sorunu çözmeleri gerektiğini söyledim benim msjlarım ve şikayetlerim üzerine dün yola ekip göndermişler direkler arası kablolar çalınmış ve büyük şehir yolu başkent elektiriğe devretmemiş durum bundan ibaret belediye mavi masaya bildirim aramak isteyen olur mavi masa hattına bildirimde bulunursa belki biraz hızlanırlar herkesi hayırlı ramazanlar .

ÇAKIR19
2 ay önce - Sal 14 May 2019, 10:56
Hit Yapı

Bölgenin Projelerinden olan hit yapı Mayıs ta Evleri teslim edeceğini söylemişti görünürde bir teslim yok sanırım bilgisi olan var mı ?

55Engin
2 ay önce - Sal 14 May 2019, 15:10
Hittown teslimat

Hit yapı,1-15 haziran arası teslimatı yapıp oturuma da kısa sürede başlatacağını duyurmuş..[/code]

Ali _
2 ay önce - Pts 20 May 2019, 20:07
yol yapımı

Necip Fazıl cadde yol yapım çalışması durmuş durumda,iş makinaları orada bekliyor, yol çalışmasının durması konusunda bilgi sahibi olan var mı?

POSTAAA
2 ay önce - Sal 21 May 2019, 11:21
yol yapımı

Evet durmuş gibi gözüküyor. Dogal gaz çalışmaları var diye duymustum ne kadar doğru bilemiyorum. Necip fazıl caddesi viyadükle etimesguta mı bağlacak? eger öyleyse göksu ya gitmeye gerek kalmadan Ankara istikametine gecebilcek miyiz?
Teşekkürler

Ali _
1 ay önce - Sal 21 May 2019, 16:01
yol yapımı

Alıntı:
Ankara istikametine gecebilcek miyiz

Vermiş olduğunuz bilgi için teşekkür ederim.Viyadük yapımı gündemde yok,viyadik yapımı için ABŞBŞK lığında talepde bulundum,
Alıntı:
Başvurunuz üzere söz konusu alan incelenecek olup; yapılan inceleme sonucuna göre uygulama yapılacaktır.
cevabı verildi,ne kadar çok talepde bulunursak o kadar etkili olur diyorum.teşekkürler.

Emekli06
1 ay önce - Cmt 25 May 2019, 16:25
necip fazıl caddesinin eryamana geçişi

belediyede tüm projeler yeniden gözden geçiriliyor
şimdi...
bu karşıya geçiş işlemi için ben elimden geldiğince dilekçe ile 2019 yılı programına alınması için uğraştım. iki ayak bir köprü lazım hepsi bu...ancak çok sayıda müracaat olması durumunda planlamaya alınacağından eminim.

hit yapı altınbaşak greenpark konar akın gibi metroya yakın olan site sakinlerinin dikkatine sunuyorum

alcn01
1 ay önce - Çrş 29 May 2019, 13:49

Yol yapılırken çalışan mühendisler ile konuştum. Yolun durmasının sebebi, şuan belediyede asfalt yokmuş. Seçim dolayısıyla ihale henüz yapılmamış. İhalenin ardından asfalt dökülecekmiş. Yaz sonunu bulacağını söyledi.

POSTAAA
1 ay önce - Prş 30 May 2019, 08:44
necip fazıl yol hk

Bilgi için teşekkürler. Istanbul yolu metro duragından dönerek giden (faith sultan m. bulvarına dik) şekilde yol (asfaltsız) yapmışlar; bunun nedeni acaba karşıya viyadükle bağlanacak olması mı?

jmos
1 ay önce - Pzr 02 Hzr 2019, 10:59
Kiralık daire

Hit yapıda Haziran 18 de teslim olacak 1+1 dairemi kiraya vereceğim. İlğilenenler ibrahimozer81@gmail.com adresinden ulaşabilirler.

sayfa 341
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet