Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 339
POSTAAA
2 ay önce - Pts 22 Nis 2019, 10:14
MAVİ MASA

konuyla ilgili Ankara büyükşehir belediyesi mavi masaya başvuruda bulunulabilir mi?

Ali _
2 ay önce - Pts 22 Nis 2019, 11:10
yol yapımı

Necip Fazıl Cadde yol yapımı Büyük şehir belediye başkanlığı sorumluluğunda olan iş.bu nedenle mavi masaya başvurulabilir.4449364 nolu telefon yenimahalle belediyesine ait.

pxinrorh
2 ay önce - Pts 22 Nis 2019, 12:00

Telefonla aradığımızda kaydınızı oluşturduk diyor bana çözüm ile ilgili bir yol söylemiyor ki yani bu çok saçma talebiniz oluşturuldu diyor. Ama bu yol bir ihtiyaç şu an insanların kullanması için gerekli olan bir olgu. Çok müracaat olması çok arayan olması sadece hızlandırır diyorlar

Ali _
2 ay önce - Pts 22 Nis 2019, 12:37
yol yapımı

Necip Fazıl cadesinin eryaman bağlantı yolunun yapılması için mavi masaya kayıt verilebilir ben kayıt vermek istedim web sitesi çalışmıyordu.bu nedenle mavi masa çağrı kayıt telefonu olan 153 e kayıt verdim.Ayrıca muhtarla da bu konuyu görüştüm ilğilenmesini talep ettim.sizlerde bu yolla talepde bulunursanız etkili olur sanırım.

xxxser
2 ay önce - Sal 23 Nis 2019, 16:54

Ankara Büyükşehir belediyesine başvuru yapabiliyorsunuz ben yaptım.Başvurunuz üzere söz konusu alan incelenecek olup,yapılan inceleme sonucuna göre uygulama yapılacaktır cevabı verildi ne kadar çok başvuru yapılırsa o kadar etkili olur

POSTAAA
2 ay önce - Cum 26 Nis 2019, 16:35
necip fazıl cd devamı hk

Benimde yaptığım başvuru sonucu olarak; ölçümleri yapılan araç yogunluğu sayısının yeterli olmadığı şeklinde bir cevap geldi. Etimesguta bağlanırsa bu cadde, yeni batı mah oturan insaların Ankara istikametine geçmeleride göksu parkına kadar dolanmadan yapılabileceğini düşünüyorum. Zannediyorum talep az, cok daha fazla kişi istek yapmalı. aksi taktirde hergün 5km yolu fazladan gitmeye devam ediceğiz.

Ali _
2 ay önce - Cum 26 Nis 2019, 17:24
yol yapımı

Necip Faıl caddesi eryaman baglantı yolunun yapımı ile ilgili dediğiniz gibi fazla başvuru yok sanırım. hem telefonla kayıt verdim hemde Eposta yoluyla.takip link adresi gönderdiler başvurunuzu bu link adresinden takip edebilirsiniz diye.Anladığım kadarıyla kişilerin böyle bir talebi yok.

Mitter
2 ay önce - Cum 26 Nis 2019, 20:50

üşenmeden büyükşehire tekrar sordum, bu sefer yukarıdaki gibi aynı cevabı aldım. yol yapılana kadar, ara ara başvurumu yenileyeceğim.

başvuru: Yenimahalle, yeni batı mahallesi ile etimesgut, şehit osman avcı mahallesini bağlayacak, necip fazıl caddesi devamı olan fatih sultan mehmet bulvarı viyadüğü ne zaman yapılacak?
cevap: Başvurunuz üzere söz konusu alan incelenecek olup; yapılan inceleme sonucuna göre uygulama yapılacaktır.

utekus
2 ay önce - Pzr 28 Nis 2019, 17:28
Benzin İstasyonu Yanı

Merhabalar, benzin istasyonu yanındaki boş arazide bir kaç gündür çalışma yapılıyor. Ne yapıldığı hakkında bilgisi olan var mı ?

(+)

cgrcgr
2 ay önce - Pts 29 Nis 2019, 08:23
Istage internet sorunu

Merhabalar.

Istgate'de şu an internet altyapısı yok. Tüm firmaların çağrı merkezlerini aradım ancak genel müdürlükle görüşün diyorlar. Genel müdürlüklerin de ilgili telefon numaralarına ulaşamadım.

Bir an önce altyapının gelmesi için ne yapabiliriz?

sayfa 339
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet