Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 337
cgrcgr
7 ay önce - Prş 11 Nis 2019, 07:49

Evet, güvenlik problemi derken genel olarak günlük kiralık evlerin olduğu binaları kasdettim.

Bence de Istgate'in eksiklerinin tam olarak giderilmesi için daha zaman var. Ben en azından önümüzdeki yazın sonuna kadar eksikler giderilmeyecekmişcesine düşündüm karar verirken ama uzun süre oturacağım için bu durumu göze aldım.

POSTAAA
7 ay önce - Prş 11 Nis 2019, 09:52
İSTGATE VE VİZYON TOWERA GİDEN ARA YOL HK

MERHABA
ISTANBUL YOLU METRO DURAGINDAN İSTGATE VE VİZYON TOWERA KADAR GİDEN ARA YOLUN YAPILMASI İÇİN NELER YAPABILIRIZ ? BİRDE KARŞI İSTİKAMETTEN ETİMESGUT VE ANKARA İSTİKAMETE DÖNECEK YOL HAKKINDAKİ ÇALIŞMALARDAN BİLGİNİZ VAR MI?
TEŞEKKÜRLER

alcn01
7 ay önce - Prş 11 Nis 2019, 15:30

A101'in karşısına büfe açmak saçma geldi bana. Başka birşey yapılacaktır oraya.

fredy
7 ay önce - Prş 11 Nis 2019, 15:58
Pazar yeri

Arkadaşlar yeni batı İstanbul yolu tarafında pazar yeri için planlanmış bir yer var mı

pxinrorh
7 ay önce - Cum 12 Nis 2019, 09:48

Dün arkadaşlar Sıcak suyun kullanıldığını söyledi belki yeni de açılmış olabilir. İstgate de eksik olan en önemli konu bence ön cephe yolu orası çamur oluyor onun acilen belediye tarafından düzenleme yapılması lazım

En son pxinrorh tarafından Cum 12 Nis 2019, 21:34 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Alper111
7 ay önce - Cum 12 Nis 2019, 10:43

İstgate kamu servis güzergahlarına yakın mı? Metroya zaten yakın diye biliyorum. Çamura bulanmadan ulaşım yapılabilir mi şu an, onu sorayım.

Aidat ve ısınma dahil burada oturmanın toplam maliyeti hakkında ortalama tahmini bir fiyat verebilmeniz mümkün mü? Tek kişi söz konusu

pxinrorh
7 ay önce - Cum 12 Nis 2019, 13:52

Metroya yakın 100 metre civarında çamur çok az bir alanda var geri kalan yerler asfalt altı çakıl oda belediye asfalt ekiplerini göndermişti seçim öncesi çalışıyorlardı şu an bekliyor neden beklediğini anlamış değilim. Maliyet sana 900~1200 kira bedeli aralığında değişiyor aidat bilgim yok. Tek kişi için uygun olduğunu söyleyebilirim. Spor salonu ücretin olmaz havuzuna kadarı içinde mevcut şu anda 100 metre uzaklıkta gene otobüs durağı da var benim bildiklerim bu kadar

cgrcgr
7 ay önce - Cmt 13 Nis 2019, 16:39

Çamura bulaşmadan ulaşım şu an için biraz zor görünüyor. Binanın önünün yapılması için belediye ile iletişime geçmek lazım.

Kira 900-1000 arası bulursunuz. Aidat henüz başlamadı apartmanda, başlayınca 200 TL civarı olacağı söyleniyor.

fehmarn beltlink
7 ay önce - Cmt 13 Nis 2019, 23:29
Vizyon Tower oturum başlamış

İstanbul yolu üzerinde gelişen projelerle baktığımda, en hızlı ileryen prim yapacak dediğim proje sanki şu anda Vizyon Tower olarak görünüyor.

İstgate projesi henüz oturum başlamış olsa dahi tamamlanamamış ve gördüğüm kadarıyla çok fazla eksikleri var lobi vs hiçbir şey yapılmamış.

Vizyon için düşüncem, malzeme kalitesi işçiliği ve bazı kısım mutfakların kapalı olması nedeniyle tercih edilebilir diye düşünüyorum. Uzunca bir süredir de düşünüyorum yatırım yapmayı, bakalım nasip olacak mı.

İstwest projesine ise yanında yapılan, istgate projesini müteahhit hala tamamlamadığı için güvenmiyorum. İki adım ötedeki daire bitmemiş ama yeni blok yapıyorlar anlamış değilim.

Kerem78
7 ay önce - Pzr 14 Nis 2019, 00:28

Mrbalar orda bölgeyi bilen arkadaşlar par yapi inşaat sizce nasıl ev baktık oradan temmuz teslim deniyor sizin fikirleriniz nedir acaba

sayfa 337
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet