Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 299
Ademeyin
4 ay önce - Sal 03 Nis 2018, 23:37

Yusuf 8763 bende bu 3 projeden ev baktım 3 üde güzel proje eger 2.5+1 alabilecek olsaydım hittown çok iyiydi.2+1 de ise istgate net metrekarede hittowndan 16 m2 daha geniş olması ve hittown satış ofisinde 2+1 örnek daire olmaması nedeni ile ist gate tercihim oldu ayrıca istgate te geniş teraslı 2+1 ler var aileler için düşünülmüş daireler

Fatih Tektas

4 ay önce - Cum 06 Nis 2018, 17:23

sanırım bugün üst geçit için ihale vardı bilgisi olan var mı .umarım üstlenen olmuştur

Ahker

4 ay önce - Pts 09 Nis 2018, 10:52
Yeni Batı Mahallesi Yaya Üst Geçidi ihalesi

Nihayet 6 Nisan'da ihale yapıldı ve bir firma ihaleyi aldı. Prosedür gereği 10 günlük bir ihalenin yapılmasına itiraz süreci varmış. Bu süre dolduktan sonra büyükşehir inşaat birimi ıhaleyi alan firma ile sözleşmeyi yaparak süreci baslatacak. Umarız başka bir aksilik çıkmaz da hızlı bir şekilde üst geçidin yapımina başlanır. Şimdiden hayırlı olsun.

Ahker

4 ay önce - Pts 09 Nis 2018, 13:55
Yeni Batı Mahallesi İnşaat çalışmaları.

ASKİ Çakırlar yolu üzerinde daha önce yeni bir su borusu hattı döşemisti. Eski hat yolun ortasında kaldığı icin sökülmesi gerekiyordu.Dün bu sökülme işine başlandı.
Devamında da yol çalışması kaldığı yerden başlayacaktır muhtemelen. Ayrıca Batı Bloklarının önünden Başakşehir'in önüne kadar da bir yol tesviyesi yapıldı. Bu yol üzerindeki konut insaatlarinin pek çoğu bu yılın sonuna dogru teslimatlara başlar büyük bir ihtimalle. Bati Blokları Eylül'de teslim edeceği bilgisini vermişti konut sahiplerine.
Aşağıdaki fotolardan bölgedeki inşaatların ne kadar hızlı ilerlediği görülüyor zaten.

Ahker

4 ay önce - Çrş 18 Nis 2018, 11:21
Yeni Batı Mahallesi Üst Geçit Yapımı

Ihaleye itiraz süreci 17 Nisan'da doldu. Şimdi 1 hafta içinde müteahhit firma büyükşehir belediyesi ile yapım sözleşmesi imzalayacak.15 gün icinde de inşaata başlanacak.Yani bizim bilmediğimiz ya da öngöremediğimiz başka bir engel çıkmaz ise 10 Mayıs gibi yaya üst geçidinin yapımına başlanmış olur.

Ademeyin
4 ay önce - Çrş 18 Nis 2018, 20:22

Hadi hayırlı olsun sizinde emeğiniz çok bu işte emeğinize sağlık

conker
3 ay önce - Sal 24 Nis 2018, 13:10

Sayın Ahker Bey,
Mücadelenizi taktirle karşılıyorum. Sizlere teşekkürlerimi sunuyorum. Batı sitesi muhtarlığı batıkentin içerisindedir. Önümüzdeki yerel seçimlerde batı sitesi muhtarlığı bizim bölgeden neden seçilmesin. Benim muhtar adayıyla ilgili teklifim Ahker bey'dir. (İnşallah konumu müsaittir) Bu konudaki arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

06Ümit
3 ay önce - Sal 24 Nis 2018, 13:38

yenibatı mahallesinde istanbul yolu kenarında yapılacak olan astim firmasının metrolife projesi hakkında bilgisi olan firmayı tanıyan varmı ?
bölge hakkında ne düşünüyorsunuz tavsiyeleriniz nelerdir

Alicnt
3 ay önce - Çrş 25 Nis 2018, 02:05

2 hafta öncesinde astim skypark projesi için görüşürken bahsettiğiniz proje ile ilgili de iletişim numaramızı bıraktık. Henüz proje detayları netleşmemiş fiyat vs size bilgilendirme göndereceğiz dediler.

06Ümit
3 ay önce - Çrş 25 Nis 2018, 09:23

dün bende firma ofisini arayarak iletişim bilgilerimi bıraktım bakalım hayırlısı olsun umarım en kısa sürede netleştirirler

sayfa 299
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet