Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 298
Alicnt
4 ay önce - Pzr 01 Nis 2018, 22:08

Arkadaşlar Ataköy konutları ile ilgili yorumlarınız var mı

veysel döker
4 ay önce - Pzr 01 Nis 2018, 22:45

Ben gezmiştim Ataköyü. Yıldız şeklinde yapılmış. Bu nedenle daireler arasında sadece bi ortak duvar var. Her katta 4 daire var. Bina içi güzel yapilmis. Evler de ise malzeme kalitesi biraz düşük gibi geldi. Fiyatı da oldukça yüksek. Yapan firma normalde gıda işindeymiş çok profesyonel gelmediler açıkçası

Alicnt
4 ay önce - Pts 02 Nis 2018, 15:31

Anladım Veysel bey şuan fiyatlarda indirim yapmışlar. 3+1 440 bin lira 4+1 540 bin lira az da olsa pazarlık payı varmış. 3+1 için uygun düşündüm. Başakşehir konar ve buraya baktım. Konar oldukça güzel ancak fiyatları yüksek.Anlaşılan biraz daha araştırmaya devam edeceğiz

veysel döker
4 ay önce - Sal 03 Nis 2018, 08:15

İndirim yaptık dedikleri fiyatlar, neredeyse 3 ay önce bana söylenen fiyatlar. Açıkçası ben 3+1'e 400 bin üzeri para verecek olsam bunu daha büyük inşaat firmalarının yaptığı projelerden değerlendirirdim.

Evi görüp alıyoruz sıkıntı yok da, bence esas sıkıntı evlerin teslimden sonra site yönetimin müteahittte kalmasından kaynaklanıyor. İyi yönetilemeyen siteler, abuk sabuk kurallar, fahiş aidatlar vs.

Yusuf8763
4 ay önce - Sal 03 Nis 2018, 08:52

Ap ist gate, vizyon tower, hit town bu projelerin birinden 2+1 ev almayı dusunuyorum tavsiyesi olan var mı ne kadara kadar verilebilir bu. Konuda yardıma ihtiyacım var?

fredy
4 ay önce - Sal 03 Nis 2018, 10:11

Yusuf bey sana şöyle bilgi vereyim. Ben hittown dan aldım. Öncesinde soylediğiniz iki projeyide gezdim. Ap istgate de daire planlarını hiç beğenmedik. Bununla ilgili çok şey hatırlamıyorum ama hiç beğenmediğimiz için çok incelemeden çıktık. Vizyon ile önce 2+1 e baktık. Hatta inşaata bile çıktık. Ama salon mutfak düzeni bu zamana kadar gördüğüm en saçma dzilimdi. Direkt vszgeçtik. Sonra bize 3+1 onerdiler. Sanırım 125 net. M2. Net olunca iyi gibi dedik. Pazarlığı yaptık. Ama akşama eve gelince bunu da inşattan görelim dedik. Sabah gittik. Birde ne görelim. Mutfak ve odalar okadar küçük ki. Nasıl net 125m2. Anlamadm. Ondanda vazgeçtik. Sonra fiyatı biraz daha pahalı olmasına rağmen hittown dan 2.5 +1 aldık. Ayrıca diğerleri residance tarzında yani pek aileye uygun değil gibi. Peyzaj yok. Ticari siteler gibi. Hittown daire yapıları çok kullanışlı. Tam bir site. Metro yanı. Ve bize güven veren bit firma gibi geldi. Soyleceklerim bunlar. Allah herkese gönlüne göre versin.

Alicnt
4 ay önce - Sal 03 Nis 2018, 11:26

Evet Veysel bey özellikle dikkat ettiğim konu aidat ve yönetim biçimi. Ev kirası verir gibi aidat toplayanları duyuyoruz.Ataköy de satamadığı için fiyat indirimine gitmiş öyle duydum. Açıkcası böyle forum sitelerinden faydalanmak çok güzel oluyor ilginiz için teşekkür ederim.

GeNeBeN
4 ay önce - Sal 03 Nis 2018, 12:14

Arkadaşlar merhaba,

Üstgeçit ile ilgili bir gelişme var mı ?

Yusuf8763
4 ay önce - Sal 03 Nis 2018, 12:49

Fredy bey verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederım yaş tahtta basmak istemiyorum hittownu gidip gelemedim onu da gezeceğim 2,5+1 bana güzel geldi fakat fiyat araştırmasına bakınca bütçenin üstünde oldugunu gordum 379bin isteniyor bunu karsılayamam ama yine de gidip gzecegım verdıgnız bilgiler için tekrar tesekkur ederım

SendOFF
4 ay önce - Sal 03 Nis 2018, 13:01

Merhaba Atayildiz 2. Etap 2. Kat (Giriş, zemin, 1. kat olmak üzere 4. Kat yüksekliğinde) dairemi özel sebeplerden dolayı satmayı düşünmekteyim.

Dairemizde kiracı oturmakta ve 1.000 TL kira geliri vardır.

Fiyat: 278.000 TL istemekteyiz.

sayfa 298
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet