Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 292
DenizAC
2 hafta önce - Cum 02 Şub 2018, 16:42

Camii yanına yapımı devam inşaatın sağlık ocağı olduğu duyumunu aldım. Kesin ve net bilgi değildir...

DenizAC
2 hafta önce - Cmt 03 Şub 2018, 17:29

(+)

Kara kartal1903
2 hafta önce - Pzr 04 Şub 2018, 01:04

Talip bey, alierol1903 uzantım.Bu şekilde aratırsanız bulabilirsiniz beni.Keza sosyal medyada birbirimize destek olarak eksiklerin giderilme sürecini hızlandırabiliriz.

ufukderen
2 hafta önce - Pzr 04 Şub 2018, 03:05

Astim ve Hittown ve bölge hakkında son gelişmeler.

Astim'in 3+1 binası yavaştan yükseliyor, çalışmalar çok hızlı ilerlemiyor beton dökerken bile bir düzine adam ya var ya yok, genelde 5-10 işçi ile ilerliyorlar bağzen gelen giden ve bekçiler hariç inşaat üzerinde bir kaç gün hiç kimse olmuyor.

Sağ ve soldaki 4+1 ile ilgili her hangi bir gelişme yok. Temel seviyesinde bekliyor arada bir su dolan asansör kuyusunu boşaltıyorlar. Keza öndeki Greentower hizasındaki sıra dükkanlar ile ilgilide hiçbir çalışma yapılmıyor. Elemanlarla konuştuğumuzda bilerek yavaştan aldıklarını söylediler sanırım akranları arasında en son biten proje olacak.

(+)

Konarın inşaatı seri şekilde ilerliyor 10. katın kalıpları çakıldı.

(+)

Hurdalıkta bir kaç aydır bir hareketlenme var, içerideki hurdalar peyderpey kah direk yükleyerek kah parçalayarak götürülüyor. Ortadaki alanı bayağı bir temizlediler. Fotoya dikkatli bakarsanız hurda yüklenen bir tır var.

(+)

Hittownda oldukça seri ilerliyor bloklar arası bağlantıların yapılması ise genel yapı ortaya çıktı diyebiliriz, dükkanlar için asansör boşluğunu cephenin ortasından koydular. 1+1'de dükkan üstü 6. kata çıktılar, 2+1 ler ise bir kat geriden geliyor. 3+1 ve 4+1 için her hangi bir gelişme yok. Ortadaki park kısmı için biraz harfiyat çalışmalası yaptılar geçenlerde.

(+)

@Sky101'in dediği proje için kule vinç kurulumunu yapıyorlar. Proje hakkında detaylı bilgisi olan paylaşırsa iyi olur.

(+)

En son ufukderen tarafından Pzr 04 Şub 2018, 15:52 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi

ufukderen
2 hafta önce - Pzr 04 Şub 2018, 03:37

Gelelim daha önce yazılmamış mahalleye dair bir kaç soruna..... Hittown'a gelen kamyonlar nedeniyle metro bağlantı yolu aşırı çamur oluyor, yolu kullanan tüm mahalleli bundan dolayı mağdur, resmen çamur ve çakılda yürüyoruz asfaltın bir hükmü kalmadı. 5428 sokaktaki girişe çımır döktüler lakin yetersiz olduğundan yinede çamur oluyor. Necip Fazıla açılan kapıda ise hiçbir çalışma yapılmadı. Fotolar herşey anlatıyor. Hittown ya asfalttaki çamuru engelleyecek yeterli miktarda mıcır dökmeli yada belediye düzenli olarak bu çamuru, çakılı temizlemeli.

(+)

(+)

(+)

Bir sorunsa 5428 sokak ile Necip Fazıl Caddesinin birleştiği yerdeki çukur, tam emin değilim sanırım Aski patlaya su borusu nedeniyle açtı 1'e 1'lik büyük bir çukur. Şuan çakıl ile kabaca kapatılmış olsada halen araç ve yaya güvenliği açısından büyük tehlike teşkil ediyor. Çukuru görmeyen araçlar ve Kamyolar manevra yaparken çukura giriyor ve çakıl yola saçılıyor. Acilen çukurun asfaltlanması lazım. Çakıl dökülmeden öncesinin fotoları, bilen bilir şuanki halide çok farklı değil.

(+)

Sevgili mahalleliler, lütfen bu konular ile ilgilide belediyeye mesaj atalım. Yoksa 1 seneye kalmaz metroya bağlantımızı sağlayan asfalt yoldan geriye birşey kalmayacak.

mn07
2 hafta önce - Pts 05 Şub 2018, 09:43

denizac inşaat çalışanlarına sormustum lojman tarzı daireler olacakmış. kiraya verilip camiye ek gelir sağlanması düşünülmüş. bende umutla sağlık ocağı mı diye düşünmüstüm ne yazık ki değilmiş.

Eminmehmet
1 hafta önce - Çrş 07 Şub 2018, 19:02

GOldelux un tarafından açılan yol asfaltlandı mı bugün cesaret edemedim Yolu kullanmaya epeydir geçmiyorum . Hipodromdan döndüm

Buğra006
1 hafta önce - Çrş 07 Şub 2018, 20:33

Eger yapilmadiysa bimer cimere yazalım yazıklar olsun bu belediyeye

DenizAC
1 hafta önce - Çrş 07 Şub 2018, 21:35

mn07 teşekkürler.

Sn.Eminmehmet,

Bahsettiğiniz yol açık ama çok fena...Aracınız yüksek ise yavaşça geçilebilir. Diğer türlü çok dikkat etmelisiniz, yol çok bozuk...

DenizAC
1 hafta önce - Cum 09 Şub 2018, 10:40
Kolsan Beton Santrali

Bölgeyi ve çevreyi yakından ilgilendiren bu santral sanırım kalkıyor. Söküm işlemleri başladı.

(+)

sayfa 292
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet