Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 291
Buğra006
6 ay önce - Cum 26 Oca 2018, 15:45

Bașaksehirin oraya bir market açılmalı bolgede cok eksik var adam gibi bisey yok dükkan acmayi dusunen varsa beklemesin simdiden açsın özellikle a 101 bim vs
Tek eksik asfalt oda oldumu bolge daha cok hızlanıcak
Bolgede bide ptt açılsın
Bimet cimer ne varsa yazalim belediye sitesinden üst gecit asfalt alt yapi ne vars yazın tekrar soyluyorum yine söyluyorum yazıklar olsun

serkantaş
6 ay önce - Cum 26 Oca 2018, 15:54

Bu bahsettiklerinizin olabilmesi için sanıorum 1 sene daha bekleriz. Mes, Başakşehir, Atakö ve Hit Yapı'nın taşınmasıyla ancak bu gelişmeler olacak gibi.

fredy
6 ay önce - Cum 26 Oca 2018, 22:49

Okul yapılmayacak mi buraya? İlkokul ve anaokulu taşındığımizda ihtiyacımız olacak.

alcn01
6 ay önce - Pts 29 Oca 2018, 10:02

Başakşehirin altına Çağdaş veya Migros gibi bir marketin açılması lazım. Umarım anşalma yapmışlardır bile. Bir de mes ile ilgili gelişmelerden haberdar olan varmı aranızda?

pxinrorh
6 ay önce - Sal 30 Oca 2018, 11:47

bölgede olan arkadaşlar resim paylaşsa biraz bir ay kadar şehir dışında olacağım ama aklım orda

DenizAC
6 ay önce - Çrş 31 Oca 2018, 15:01

Eryaman'dan gelip Yeni Batı'ya girmek isteyenler için Göldeluxe dibinden açılan yeni yol çevredeki inşaatlara ait iş makinası ile kullanılır duruma getirilmeye çalışılıyor. Bu akşama belki kullanılabilir.

Ahker

6 ay önce - Prş 01 Şub 2018, 00:29

Günlerdir bu yolun yapılması için Mavi Masa,Mustafa Tuna ve Vedat Üçpınar'a twit atıyorum. Bu yol yapılana kadar yazmaya devam.

Kara kartal1903
6 ay önce - Prş 01 Şub 2018, 13:01

Talip bey, twitter da sizi göremiyorum, bir hata oluşmuş olabilir, bu kişi tarafından kısıtlandınız yazıyor.

Ahker

6 ay önce - Cum 02 Şub 2018, 12:07

karakartal1903, profilim herkese açık. Kimseye de engel koymadım hiç. Başka bir sorun olabilir. Ben profilinize nasıl ulaşabilirim?

Sky101
6 ay önce - Cum 02 Şub 2018, 15:25
Bulvar Yaşam-Gökdemir Grup

Metro istasyonunun güneyinde bir yere, hava kuvvetleir ormanını geçince olması gerekiyor, güzel bir proje, mimari olarak bu bölgeye örnek olacak bir proje.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)