Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 285
DenizAC
7 ay önce - Cmt 23 Arl 2017, 23:14

Anadolu Bulvarı bağlantısından söylenmek istenen, sanırım Çakırlar göbekten direkt İvedik OSB bölgesine doğru devam ederek (Melih Gökçek Bulvarı olmalı) TüvTürk İvedik İstasyonu tarafında bir yerden Anadolu Bulvarı'na bağlanmak.

Ferrari24
7 ay önce - Pzr 24 Arl 2017, 14:25
ALTUNBAŞAK ÖNÜNDE METRO DURAĞI DİBİNDE HİTTOWN İNŞAATI NEDEN FAZLA KATLI

KIYMETLİ MAHALLE SAKİNLERİMİZ
ALTINBAŞAK ÖNÜNDE METRO DURAĞI DİBİNDE DEVAM EDEN HİT TOWN İNŞAATI 19 KATLI OLACAKMIŞ
RESİMLERDEN VE REKLAM FİLMİNDEN ANLADIĞIM KADARI İLE....

BENİM ANLAMADIĞIM EMSALLERİNE GÖRE 16 KATLI OLMASI GEREKİRKEN NEDEN YÜKSEK KAT İZNİ ALMIŞ...

BU İŞTEN ANLAYAN ARKADAŞLARIMIN FİKRİ VARSA RİCA EDİYORUM BİR BAKSINLAR...

BU İNŞAAT ÖNÜMÜZDE ADETA BİR SÜTUN GİBİ YÜKSELİRKEN BİR DE FAZLADAN KAT OLACAKSA...
BUNUN BİR KURALI YOK MU?

Sky101
7 ay önce - Pzr 24 Arl 2017, 14:36

Kat sınırlaması yok arkadaşlar hatta minimum kat yüksekliği diye bir şey var belli bir katın altında bina yapılamıyor bu bölgeye.
Ama emsal diye bir şey var bu da konutların iç alanıyla ilgili, şiket tek blok yapıp 50 kat da çıkabilirdi, yada 5 kat yapıp bütün araziyi kapatabilirdi.

En son Sky101 tarafından Pzr 24 Arl 2017, 19:47 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Ferrari24
7 ay önce - Pzr 24 Arl 2017, 19:39

Şöyle etrafa bir bakın tüm bloklar 16 katlı

sadece hit town 19 olacak

xsamanyolu
7 ay önce - Pzr 24 Arl 2017, 20:15

Astim konut İstanbul yolu yeni batı projesi hakkında ve nata delta avm projesi hakkında bilgisi olan

fredy
7 ay önce - Pzr 24 Arl 2017, 23:52

Nata delta için hittown da satış temsilcisi 2018 ortalarında başlanması planlanıyor dediydi.

pxinrorh
7 ay önce - Pts 25 Arl 2017, 08:57

NATA DELTA için düşünülen arsa neresi tam olarak ? Metronun arkasında bulunan büyük boş alan mı ?

Kara kartal1903
7 ay önce - Pts 25 Arl 2017, 10:13
ERYAMAN'DAN,YENİ BATI'YA GİRİŞ İÇİN GEÇİCİ ASFALT HK.

Değerli mahalleliler ve komşularım,
Şu an, bahara kadar kışı kurtarmak amacı ile Gölde Luxe arkasından geçici bir asfalt serimi Belediye gündemindedir.Mahallemize Eryaman'dan yapılan girişlerde yoğun kullanılan yol, şu an ki balçıktan dolayı kullanılamamaktadır.Kullanmış olduğunu çok belli eden araçları otoparklarınızda görmüşsünüzdür.Camına kadar çamura bulaşmış haldeler.
Sizlerden ricam bu durumu sosyal medya vb. Kanallardan mavi masaya kolayca talep oluşturarak süreci hızlı ve kararlı ilerletebiliriz.
Herkese iyi günler ve haftalar dilerim.

veysel döker
7 ay önce - Pts 25 Arl 2017, 11:01

Alıntı:
KIYMETLİ MAHALLE SAKİNLERİMİZ
ALTINBAŞAK ÖNÜNDE METRO DURAĞI DİBİNDE DEVAM EDEN HİT TOWN İNŞAATI 19 KATLI OLACAKMIŞ
RESİMLERDEN VE REKLAM FİLMİNDEN ANLADIĞIM KADARI İLE....

BENİM ANLAMADIĞIM EMSALLERİNE GÖRE 16 KATLI OLMASI GEREKİRKEN NEDEN YÜKSEK KAT İZNİ ALMIŞ...

BU İŞTEN ANLAYAN ARKADAŞLARIMIN FİKRİ VARSA RİCA EDİYORUM BİR BAKSINLAR...

BU İNŞAAT ÖNÜMÜZDE ADETA BİR SÜTUN GİBİ YÜKSELİRKEN BİR DE FAZLADAN KAT OLACAKSA...
BUNUN BİR KURALI YOK MU?

Geçenlerde başkan Tuna, yüksek katlı inşaatlar için açıklamada bulundu. Hatta bir kısmının da tıraşlanacağını açıklamıştı. Bu kapsamda ilerleyebilirsiniz.

YalçınY
7 ay önce - Pts 25 Arl 2017, 16:10

Göldelüx arkasındaki yolu kullanan diğer site sakinleri olarak, umarız bahsedilen asfalt dökümü yada en azından stabilize yol kısa zamanda yapılabilir.

sayfa 285
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet