Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 280
ateş67
1 ay önce - Pts 06 Ksm 2017, 01:45
İstanbul yolu metrosu

Metro çevresine asfalt atıldı mı bilgisi olan var mı.

ateş67
1 ay önce - Pts 06 Ksm 2017, 02:13
Hittown

hittown projesini inceledim çok mutlu olamadım mutfagını gören inceleyen var mı

mn07
1 ay önce - Pts 06 Ksm 2017, 11:07

dönüş yolu açılmış göksuya kadar gitmemiz gerekmiyor. göldeluxeden çıkınca köprü altından sağa dönüş yapılmış. metro yoluda asfaltlanmış

Aliveli10
1 ay önce - Pts 06 Ksm 2017, 11:43

Hayirli olsun

Aliveli10
1 ay önce - Pts 06 Ksm 2017, 13:45

Sevgili hittown. 62 adet cadde dukkanlara ne tur magazalar acilacak. Bi starbucks gelecekmi
Migros olacak mi . Verdiginiz bilgiler icin simdiden tesekkur.

ateş67
1 ay önce - Sal 07 Ksm 2017, 00:00
Hittown

Hittown 4+1 daire almayı düşünüyorum.Fakat örnek dairedeki kullanılan ve seçilen malzemeler özellikle mutfak dolapları oda ve salondaki yer döşemeleri böyle bir konsepteki oluşuma iyi olmadığı düşüncesindeyim.Proje güzel fakat mutfak dolapları ve yer döşemesi daha itinayla seçilmeliydi.

burelben
1 ay önce - Cmt 11 Ksm 2017, 08:03

Yeni bati sanki bulutlar üzerinde
(+)

Ahker

4 hafta önce - Pzr 12 Ksm 2017, 19:29

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı'nın değişmesi üzerine yeniden Yenibatı mahallesinin acil çözüm bekleyen sorunlarını hakkında Mavi Masa'ya yazma gereği doğdu. Yonca Kavşak kısmen de olsa çözüldü gibi ama yaya üst geçidi aciliyetini koruyor.Bu konuda önce Mavi Masa'ya yazdım. Fen İşlerinde taşların yerine oturması umarız fazla sürmez. Muhtemelen önümüzdeki hafta Fen Işlerini ziyaret edip acil çözüm talebini yinelemek gerekecek.
Diğer bir sorun da yol çalışmasında ve hafriyat çalışmalarında çalışan kamyonların çevreye verdiği zarar ve yol açtığı tehlike. Bu konuda da en az 4 defa yazdım. Bakalım sonuç ne olacak?

Ferrari24
4 hafta önce - Pzr 12 Ksm 2017, 23:49
YENİ BATI MAHALLESİ SORUNLARI

KIYMETLİ KOMŞULARIM
MALUM BELEDİYEDE YÖNETİM KADROLARINDA ÇEŞİTLİ DEĞİŞİMLER OLUYOR
BİZİM BÖLGENİN SORUNLARINI LİSTELEYİP YENİ FEN İŞLERİNE BİR KEZ DAHA BRİFİNG TARZI İLETMEMİZ GEREKİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM...
ÖRNEK GÖKSU KAVŞAĞI YONCANIN ŞEHRE GİDİŞİNİN OLDUĞU GİBİ BIRAKILMASI ADETA TERKEDİLMİŞ OLMASI..
SORUNLARIMIZI BİR KEZ DAHA LİSTELEYELİM İLETELİM

SOKAK LAMBASI OLMAMASI
ÜST GEÇİTLER
VAR OLAN METRO ÜST GEÇİDİNİN ALTINA GEÇİCİ DE OLSA BİR TRAFİK IŞIĞI KONULUP GERİ DÖNÜŞ İÇİN YOLUN ORTADAN AÇILMASI
VB

Ahker

3 hafta önce - Çrş 15 Ksm 2017, 15:51
Yeni Batı Mahallesi Yaya Üst Geçit Sorunu

Mavi Masa başvurusu üzerine Fen Işlerinden aradılar ve şu bilgiyi verdiler. Yaya Üst geçidi projesi ve ihaleye çıkma süreci 15 Aralık' a kadar bitirilecek.En geç 15 Ocak 2018'de de yaya üst geçidine başlanacak. Şimdilik verilen bilgi bu. Umarız bu kez verilen tarihlere uyulur.

sayfa 280
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet