Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara ELMAR Towers Residence
« önceki   123 ... 151617 ... 192021   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 16
Yilmazz21
6 ay önce - Pzr 21 Oca 2018, 15:00

Dairelerin ne kadari satilmis bilen var mi?

Misafir b6f

6 ay önce - Pzr 21 Oca 2018, 20:16

her gittiğimde soruyorum o konuda birşey söylemiyorlar

Misafir 92c

6 ay önce - Pzr 21 Oca 2018, 21:50

Ofise davet ettikleri daire sahibine nasil bir muamele olmus? Dava acmasini engellemek icin mi yani?

Misafir 92c

6 ay önce - Çrş 24 Oca 2018, 07:08

Sayin Elmar Vekili,
Muvekkiliniz mesnetsiz yere insanlardan nerdeyse %20 ilave bedel istiyor ve daireler de zamaninda teslim edilmiyor, Muvekkiliniz bunu yapinca cok normal de insanlar bundan hakli olarak magdur olunca suc mu isliyorlar yani?

Misafir cb7

6 ay önce - Prş 25 Oca 2018, 13:06

Sayın Misafir 92c isimli yorumcu ve diğer yorumcular,

KDV konusunda mesnedi olup olmadığı sizin yorumunuz olup müvekkil firma farklı düşünmektedir.
Ancak kişilerin menfi ya da müspet hiçbir düşüncesi, hakaret ya da iftiraya varan isnat ya da söylem içermemelidir. Ayrıca tarafımca gönderilen mesajdan sonra yapılan bazı yorum ve hususlar da gerçek dışıdır. İddiada bulunan kişilerin iddiasını ispat etmesi gerekmekte olup, haksız ve gerçek dışı isnatlar bakımından müvekkil firma hukuki haklarını saklı tutulmaktadır.

Müvekkil firma kendisine gelen ya da bilgi soran müşterilerine açıklama yapmakta ve bilgi vermektedir. Aynı bilgilendirmeler tarafımızca da yapılmaktadır. Müvekkil firma gelen tüm müşterilerine elinden gelen kolaylıkları da göstermektedir.

Yorumunuzda bahsettiğiniz hususların hepsi sözleşmede düzenlenmiştir. Tapunun niteliği ve yapının özelliği her satın alan kişi tarafından incelenmekte ve kabul edilmektedir. Tüm alıcılar, Ofis niteliğindeki taşınmazı satın aldıklarını, uygulama nedeniyle KDV'sinin düşürülmesi durumunun taraflarına yansıtılmış olduğunu bilmektedir. Müvekkil firma uygulamanın değişmesi durumuna göre de sözleşmesinde düzenleme de yapmıştır. Bu konuda da alıcı taraflara bilgi verilmiştir. Gecikme konusunda ise özetle müvekkil firmanın herhangi bir gecikmesi şu an için söz konusu değildir.

Saygılarımla.

Elmar Vekili
Av. Emirhan TURAN

Misafir 326

6 ay önce - Cmt 27 Oca 2018, 18:27

Sayin Elmar Vekili
Kusura bakmayin ama Muvekkilinizin musterilerine olan guven uyandirmayan yaklasimlari sonrasi simdi de sanki satin alinan ufacik daireler icin gercekten mevzuat/uygulama degisikligi olmus gibi insanlari olmayan iddialar yoneltmis gibi gostererek magdur insanlari kotu niyetli gostermeye calisiyorsunuz. Magdur insanlarin hakli oldugu er ya da gec ortaya cikacak...

Misafir 602

6 ay önce - Pzr 28 Oca 2018, 09:10

Sayın Elmar vekili, Elmar sahibi Salih Küsmüş ün damadı olduğunuzu herkes biliyor. KDV oranının %18 olduğunu bile bile insanlara %1 göstererek hileli satış yapma durumu var,ve daire sahiplerini tartaklamaya götürecek kadar suçluluk psikolojisi içinde bir firma sahibi var. Bu gayri insani ve gayri medeni yaklaşımlara insanların herzaman tepki verme hakları vardır. Empati kurun ve objektif yaklaşın bakalım hileli satış yapılsa enayi yerine konsanız ne hissedersiniz?

SARTOR
6 ay önce - Pts 29 Oca 2018, 10:04

Satış esnasında satış temsilcilerinin ağzından bir kez olsun OFİS tabirini duymadım dahası sözleşmelerde de bu tabir yok.
Bunu geçelim ELMAR ın kendi sitesinde, reklamlarında, basında ve katologlarında özetle hiçbir yerde OFİS tabiri yok.
Ne var peki: DAİRE-Bağımsız bölüm
Şimdi firma sözleşmeye dayanarak (ki sözleşmede böyle birşey yok; sadece tapu kayıtlarını imarını vs alıcı bilir diyor) siz buranın OFİS olduğunu biliyordunuz diyor...
Bu sektörde kalıcı olup benzer işlere devam etmek için önce GÜVEN ve DÜRÜSTLÜK şart.....
Herşeyden önce Allah'a havale ediyorum!!!

Misafir 45b

6 ay önce - Pzr 04 Şub 2018, 23:17

2015 yılı Haziran ayında Elmar Towers'tan 1+1 daire satin aldım.Ekim 2017 itibari ile tüm borcumu bitirdim.İş tapumu almaya geldiğinde, tapumu verebileceklerini ancak devlete ödenmesi gereken %1 KDV oranının %18 olarak değiştiğini bunu ödediğim taktirde tapumu alabileceğimi söylediler.Forumda yazılan yorumlardan bircok alıcının bu konuda mağdur edildiğini görüyorum.Konuyla ilgili hakkımı aramak üzere yasal yollara başvuracağım.Benim gibi hakkını aramak isteyenlerle itibata geçip, görüş alışverişinde bulunabiliriz.Lütfen irtibata geçiniz.E mail adresim: kursat5051978@hotmail.com veya kursat5051978@gmail.com.

Misafir 291

6 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 18:29

sizin karşıya şantiye kurmuşlar ne inşaatı bilen var mı?

sayfa 16
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 151617 ... 192021   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet