Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
Misafir 3c9

1 yıl önce - Prş 08 Arl 2016, 19:05

Engin23 izmirli değilsin sanırım? Bomonti projesi izmirdeki nadir tekli projelerden.

engin23
1 yıl önce - Cum 09 Arl 2016, 16:36

Alıntı:
Engin23 izmirli değilsin sanırım?

Misafir dostum, hayır değilim. Istanbulluyum ama şehrinizi seviyorum mahal bomonti ve çevresinde yer alan yüz yıllık tuğla fabrikalar vs kültürel bir miras kanımca. O bölgeyi ayağa kaldıracak bu tür projeleri heyecanla takip ediyorum haliyle. Ancak dediğim gibi, o kadar yüksek tek bir bina değil de bir kaç kısa bina oranın hakkını daha çok verecektir. Rasyonel şu:Tek bir kule yapınca ister istemez çok yüksek yapılıyor, etrafındaki doku gölge altında kalıp yok oluyor. Bir kaç kule olunca daha ufak kuleler oluyor ve etrafıyla uyumlu bir hale geliyor. Ha sizler memnunsanız sorun değil tabii. Benim şahsi fikrim.

hüseyin79
12 ay önce - Sal 20 Arl 2016, 18:29

Projenin reklam filmi yayına girdi.

Misafir 0dc

11 ay önce - Sal 10 Oca 2017, 22:22

Türkerler konusunda dikkat edin ankara Mahall de 1 seneye yakın gecikme var Türkerlerin iflas ertleme durumu var diyorlar bende ankarada yaşayan izmirli bir hemşehrinizim türkerler gibi büyük bir firma neden bu kadar madur etti anlamış değilim mevcut inşaat sektörü krizindenmi bilmiyorum artık..bide düşünün bu tip büyük projelerde toki yada emlak konut desteği var sözde...

Misafir 8a7

9 ay önce - Prş 02 Mar 2017, 15:48

Temel kazıldı mı? İnşaat ne seviyede bilen var mı acaba?

Misafir a26

9 ay önce - Prş 02 Mar 2017, 22:49

Temel kazmasi devam ediyor ayrica cok genis bir alanda calisiyorlar.Eski binlarin da restorasyonu devam ediyor.

Misafir 73d

9 ay önce - Çrş 08 Mar 2017, 11:40

inşaatın yapılacağı bölge nahoş bir yer. İzmirle alakası bile yok.

K.Sürer

9 ay önce - Çrş 08 Mar 2017, 15:52
''inşaatın yapılacağı bölge nahoş bir yer. İzmirle alakası bile yok.''

Misafir 73 iyice saçmalamış İzmirin Göbeğindeki alana dediğine bakın.
Laf olsun torba dolsun... Ne imar planlarından, ne yapılacak Projelerden haberi var nede, Şehirden.., ama ağzı olan konuşuyor.
Bu gün için , alan Sanayii bölgesinde kalsa bile İzmirli olan birisi oranın ne kadar merkezi bir konumda olduğunu bilir.

Emrah 1925
9 ay önce - Çrş 08 Mar 2017, 17:03

Misafir büyük ihtimal İzmirli değil bu projeye izmir dışında demek için başka sebep yok.Proje İzmirin tam kalbine yapılıyor desek yeridir.Şehrin tam ortasında kuzey bölgesine ,güney bölgesine eşit uzaklıkta.

Misafir c5d

9 ay önce - Çrş 08 Mar 2017, 18:03

projenin yapılacağı bölge nahoş biyer mi? siz izmirli olduğunuza eminmisiniz dediğiniz bölge alsancakla arası 5 dk konak ile yeni yapılan tünelle 7 ya da 8 dk izban metro halkapınar otobüs ve yeni yapılacak tramvayın son durağı nasıl nohoş yer oluyor burası

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet