Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
cCcenk38
2 yıl önce - Prş 26 May 2016, 15:07
İstanbul Üsküdar Beylerbeyi'ne iki stadyum!


Alıntı:
HİLMİ TÜRKMEN’DEN ÜSKÜDAR’A İKİ YENİ STADYUM MÜJDESİ

İKİ YENİ STADYUM PROJESİ MÜJDESİ BİRDEN
Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi TÜRKMEN’in, çocukların ve gençlerin hem sportif faaliyetler yapabilecekleri, hem de çeşitli alanlarda eğitim faaliyetlerinde bulunabilecekleri Cüneyt Çakır Ünalan Spor Tesisleri ve Bilgi Evi'nin temelini attıklarını hatırlatması üzerine Cüneyt Çakır, “Bu proje bana büyük bir onur verdi. Sizin spora ne kadar destek verdiğinizi biliyoruz,” şeklinde konuştu. Ünalan bölgesinde spor tesislerinin eksikliğinden bahseden Cüneyt Çakır’dan, “Gençlerimizin hem spora teşvik edilmesi hem de motivasyonlarının sağlanması adına yine statların yapılması çok iyi olacaktır,” tavsiyesinin gelmesi üzerine Hilmi TÜRKMEN, “Üsküdar’ımızda doğru düzgün stadımız yok. Varolan statlar da ne yazık ki yeterli değil. Ancak bizim yönetimimiz süresince bu sorunun ortadan kalkması için birçok proje geliştirmiş durumdayız,” müjdesini verdi.“Bildiğiniz üzere Beylerbeyi Stadının olduğu bölge vakıfların mülkiyetinde. Üsküdar Belediyesi olarak bu alanı 25 seneliğine kiraladık. Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Üsküdar Belediyesi’nin ortak çalışması sonucunda bu bölgeye iki adet yeni stat yapacağız. Allah’ın izniyle bu yıl içinde hazırladığımız proje uygulamaya geçecek. Üsküdar’ımıza yeni statlar yapılması konusunda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da talimatları bulunuyor. Beylerbeyi’ni Cumhurbaşkanımızın da yetkisiyle tam bir spor vadisine dönüştüreceğiz inşallah.”
Tarih : 15 Ocak, 2016

Kaynak: Üsküdar belediyesi

Alıntı:
Beylerbeyispor’a Üsküdar Belediyesi’nden müthiş stat projesi!

Üsküdar Belediyesi, Beylerbeyispor Kulübü için dev bir projeye imza atmaya hazırlanıyor. Üsküdar’ın en köklü futbol takımlarından biri olan, bu sezon genç ve gelecek vaadeden oyunculardan kurulu kadrosuyla 3. Lig’de finale kadar çıkarak 2. Lig’in kapısından dönen İstanbul ekibinin, Boğaziçi Köprüsü’nün hemen yanıbaşındaki Beylerbeyi 75. Yıl Stadı’nın bulunduğu alana iki büyük stat yapılacak.

Eşsiz manzarası ve konumuyla futbolseverlerin en sempati duyduğu yerlerden biri olan tarihi stadın bulunduğu alan deyim yerindeyse gerçek bir spor vadisi olacak. Bu doğrultudaki ilk adım ise bugün atılıyor. Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in bizzat organize ettiği törenle protokolü yapılacak olan Beylerbeyi Spor Vadisi’nin tanıtımı da gerçekleştirilecek.

Şöhretler sahaya iniyor

Saat 19.00’da başlayacak olan organizasyonda Türk futbolunun efsane isimleri de bir araya gelerek bir gösteri maçı yapacak. Mustafa Yazıcı başkanlığında uzun yıllardır düzgün mali yapısı ve yetiştiricilik misyonuyla Türk futboluna hizmet eden Beylerbeyi Spor Kulübü bu projeyle gelecek yıllara da damga vurmayı hedefliyor.

Kaynak: http://sporcope.com/beylerbeyispora-uskudar-beled ...jesi-83394(+)


tugrul aksan'ın isteğiyle:

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=5009242#5009242cCcenk38
2 yıl önce - Çrş 02 Ksm 2016, 19:11

Bu projeden de haber yok hayret. Bilgisi olan varsa lütfen paylaşabilir mi?

Misafir 234

2 yıl önce - Pzr 06 Ksm 2016, 18:12

Hicbir gelisme yokmu arkadaslar.Tuncay Meral
1 yıl önce - Prş 14 Arl 2017, 16:08

Yerine yapılacak olan Beylerbeyi 75. yıl stadyumu

Anadolu Üsküdar ile Beylerbeyi SK 2018'de stadyumlarına kavuşmuş olacaklar ve iki kulüp'te Boğaz'ın kenarında birbirlerine komşu olacaklar
Beşiktaş Vodafone Arena'nın tam karşısında olacak olması çok daha hoş olacak
Umarım Beylerbeyi veya Üsküdar süper lige yükselir'de Avrupa Yakası-Asya Yakası derbilerini izleriz


Alıntı:
Beylerbeyi'ne 15 bin kişilik yeni stad yapılacak!

Tarih: 2017-03-25 17:35:14Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, 15 bin kişilik stadımızın Haziran ayında yapımına başlıyoruz.
Üsküdar Belediyesi tarafından Üsküdar ilçe sınırları içerisinde bulunan taksi durakları yenilenmeye devam ediyor. Yenilenme çalışması tamamlanan Beylerbeyi Taksi Durağı’nın açılışı Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in katılımıyla hizmete açıldı.

Açılış törenine Başkan Hilmi Türkmen’in yanı sıra AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan, AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır, İstanbul Taksiciler ve Esnaf Odası Başkanı Yahya Uğur, Ümraniye Taksiciler ve Esnaf Odası Başkanı Nezih Mert, Üsküdar Belediyesi Başkan Yardımcıları, taksici esnaflar ve Üsküdarlı vatandaşlar katıldı.

Beylerbeyi Sakinlerine Stadyum Müjdesi
Törende konuşma yapan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, “Burası hem camisi hem de taksi durağıyla güzel bir yaşam alanı oldu, sıra stadyuma geldi. Buradan Beylerbeyi sakinlerimize ve Üsküdarlılara bir müjde vermiş olalım. Allah nasip ederse Haziran ayında 15 bin kişilik stadımızın yapımına başlıyoruz. Stadımızın projesi hazır, yakında proje lansmanı yapacağız. İddia ediyoruz Türkiye’de böyle bir stat yok, çok özel bir proje. Böyle güzel bir stadyumu inşallah Üsküdarımıza kazandırmış olacağız. Üsküdar’da her mahallede taksi durağı var. Biz duraksız taksi kalmayacak dedik ve taksi duraklarımızı yenileceğimizi söyledik. Birkaç durak hariç hemen hepsini yeniledik ve yenilemeye devam ediyoruz. Durmak yok hizmete devam!” dedi.

Üsküdar Belediyesi
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet