Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 22
Alperbatuhan
8 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 23:33

Öğrencilik yıllarında kaldığım yurtta bile elazığlı ve malatyalı arkadaşlarım sidik yarıştırırdı ben kpss ye çalisamayinca sinirlendim ,birde beni tahrik ettiler 2 sinide dövüp yurttan atılmıştım hayinler sonra baristikta iş işten geçti tabi dışarda kalmıştım yahu arkadaş gurbettesin 2 komşu birbirinizi savunmalısınız ne bu düşmanlık?

Tolga Dt
8 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 23:34

Sorma gardaş en son bizim hazargölünde pirana yüzdürdü hainler

Alperbatuhan
8 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 23:36

Alıntı:
Sorma gardaş en son bizim hazargölünde pirana yüzdürdü hainler

Yapma yav sizde onlarınkine köpek balığı salarak karşılık vereydiniz böylelikle bu yarış derinleşir

murad_1299
8 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 23:43

bu ne yahu

kaynağı ne bu yarışın

Alperbatuhan
8 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 23:45

Farkı yok heralde

Eksici arkadaşa burdan selamlar
Alıntı:
biraz açıklama lazım

Yapma yavv

En son Alperbatuhan tarafından Prş 08 Şub 2018, 23:53 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

barış 82

8 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 23:53

Alıntı:

sinirlendim ,birde beni tahrik ettiler 2 sinide dövüp yurttan atılmıştım hayinler

alperbatuhan o rüyandaydı galiba uyanıncada Malatyalı ve Elazığlı arkadaşların senin ağzını yüzünü bir güzel kırmış olmasın iyi düşün bence

Alperbatuhan
8 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 23:55

Alıntı:
alperbatuhan o rüyandaydı galiba uyanıncada Malatyalı ve Elazığlı arkadaşların senin ağzını yüzünü bir güzel kırmış olmasın iyi düşün bence

Yok kardeş ben sporcu tekvandocuyum dayağı ben yersem atılan onlar olurdu

KEMALİYE 23
8 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 23:56

İsrail’i benimseyen şahıs İsrail’den göçecek toprak hiç bir zaman olmadı tarihte İsrail çöktü müslümanların üstüne.Ki İsrail hiçbir zaman kendi nefsiyle yerleşmemiş aynı bugün pyd pkk nın kullanıldığı gibi o zamanlarda birilerini kullandı ve çöktü bir yerlere.Bu kadar nefissiz ve Allah’ın peygamberini bile satacak kadar şuursuz bir topluma kendini yakıştırıyorsa afrine de üzülmesin yalandan

En son KEMALİYE 23 tarafından Prş 08 Şub 2018, 23:59 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Mouriz
8 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 23:57

Ben Elazığ ile Malatya'yı, Barcelona, Madrid'e benzetiyorum. Gerek şehir olarak gerekse futbol takımı olarak rekabet halindeler. İşin aslına gelirsek ikisi de ülkemizin güzel şehirleri. Rekabet olsun ki memleket kazansın ama bu saygı çerçevesinde olsun

KEMALİYE 23
8 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 00:00

İsrail’i benimseyen şahıs İsrail’den göçecek toprak hiç bir zaman olmadı tarihte İsrail çöktü müslümanların üstüne.Ki İsrail hiçbir zaman kendi nefsiyle yerleşmemiş aynı bugün pyd pkk nın kullanıldığı gibi o zamanlarda birilerini kullandı ve çöktü bir yerlere.Bu kadar nefissiz ve Allah’ın peygamberini bile satacak kadar şuursuz bir topluma kendini yakıştırıyorsa afrine de üzülmesin bi yere

sayfa 22
« önceki   123 ... 212223   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET