Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
beratdemir
3 yıl önce - Pts 25 Nis 2016, 23:43
Türkiye ile Azerbaycan Birleşebilir mi ?

Türkiye ile Azerbaycan niye tek millet iki devlet olsun. Birleşelim tek millet tek devlet olsun. Yapay sınırlara ne gerek var. Azerbaycan içişlerinde ayrı dış işlerinde Türkiye ye bağlı olacak şekilde bizimle birleşsin. Hem Türkiye hem Azerbaycan Dünyada küresel güç olsun.

Misafir c38

3 yıl önce - Pts 25 Nis 2016, 23:47

bir de sor bakayım azerbeycan bizimle birleşmek istiyor mu ?

Misafir a90

3 yıl önce - Pts 25 Nis 2016, 23:49

Tamam.
Oyle ya, hemen birleselim

Mus-ti

3 yıl önce - Pts 25 Nis 2016, 23:51

Adi üstünde tek Millet. Bence bu düsünceniz cok gereksiz. Yillardir almanlar avustura ile birlesmemis ama neredeyse birebir ayni sigveyi konusuyorlar birakin dili.

Azerbeycan halki daima kardesimiz olacak ve de öyle kalacak. Ne Zaman kardesimin basi derde girse yaninda oldugum gibi Azeri kardeslerimizin de yaninda zaten oluruz.

Misafir 926

3 yıl önce - Pts 25 Nis 2016, 23:55

Zaten birleşikiz resmi dersen bence hayır boyle iyi gidiyor bide resmi birleşirsek içimizdeki hainler orayıda bozmaya çalışır kardeşlerimizin huzurunu kaçırır önce içimizdeki hainleri yok edelim sonra resmi olarak olur

osman yörükoğlu
3 yıl önce - Pts 25 Nis 2016, 23:59

Valla ben de isterim birleşmesini ama böyle birşey imkansız.Azeriler ayrı bir millet ayrı bir ülke Türklerin altında yaşamak istedeiklerini sanmıyorum .Azcık gelip Karsa Iğdır'a yerleşseler o da yeter

ads 1940
3 yıl önce - Sal 26 Nis 2016, 00:03

Nahçıvan bölgesi ile sınırımız var ama nedense onlarla bile birleşemiyoruz

Artık bu konuda gerekli adımlar atılmalı 82. Vilayetimiz Nahçivan olmalı.

Sam55

3 yıl önce - Sal 26 Nis 2016, 00:05

Alıntı:
Azeriler ayrı bir millet ayrı bir ülke

AYRI MİLLET? Ayrı birer devlet olabiliriz ama aynı millet olduğumuz konusunda bir şüpheniz olmasın. Hem Azeri değil Azeri Türk'ü.

Birleşme güç bir ihtimal. Türk Birliği kurulursa federasyon şeklinde belki öyle olabilir.

beratdemir
3 yıl önce - Sal 26 Nis 2016, 00:09

Azerbaycan Sovyetler Birliği zamanında nasıl Sovyet sınırları içerisinde yer almış ?

Sovyetlerin yapısı ne dini, ne kültürel, ne dil olarak Azerbaycanla uyuşan bir yapı değildi.

turhan özyurt
3 yıl önce - Sal 26 Nis 2016, 01:04

Her türlü hak ihlalinin yaşandığı Türkiye'ye, nispeten daha demokratik ve refahı daha yüksek Azerbaycan ülkesinden kimsenin gelip yaşamak isteyeceğini hiç sanmıyorum. Referandum yapılsa Türkiyeyle birleşelim mi diye eminim ki %99 ''hayır'' çıkacaktır.

sayfa 1
123 ... 111213   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET