Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Elaziz (Elazığ) Belediyespor
123 ... 222324   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 1
alper23

3 yıl önce - Pzr 24 Nis 2016, 22:29
Elaziz (Elazığ) Belediyespor

Bugün oynanan maçlar neticesinde 3. Lige yükselme başarısını gösteren Elaziz Belediyesporu kutluyorum ve başarılarını artık bu başlık altında paylaşalım diyorum.

çaydaçıra
3 yıl önce - Pzr 24 Nis 2016, 23:15

Parantez ici olmamis

alper23

3 yıl önce - Pzr 24 Nis 2016, 23:17

Parentez içinde ki olmayınca başlık boşluğa düşüyor maalesef.
Yoksa parantezsiz olanı da var ama elazığ sayfalarında görünmüyor.

Misafir 023

3 yıl önce - Pzr 24 Nis 2016, 23:29

Yay ayraç dışındaki olmamış. Resmi olarak Elaziz diye bir yerin belediyesi yok. Çünkü; Elaziz diye bir yer yok. Eskisi gibi ELAZIĞ belediyesi olarak değişmesi daha doğru olacaktır.

alper23

3 yıl önce - Pzr 24 Nis 2016, 23:33

Takımın adı bu ileride bir değişiklik olursa denetçilerimizden rica eder başlığı değiştirmelerini talep ederiz.

Misafir 023

3 yıl önce - Pzr 24 Nis 2016, 23:47

Elbette ismi siz koymadınız. Önünde belediye ibaresi olmasaydı çok da önemli değildi. Fakat dediğim gibi Elaziz diye bir yok resmiyette.
ELAZIĞ Belediye Spor'a yeni maratonunda başarılar diliyorum.

eyup58
3 yıl önce - Pts 25 Nis 2016, 01:56

Elazığ(Elaziz)Belediyesporu şampiyonluğundan dolayı kutlar,başarılarının devamını diliyorum...Sivas halkı olarak sizlerin yine yanındaydık ;umarım taraftarlar arasındaki sevgi ve saygı aratarak devam eder...

Tolga Dt
3 yıl önce - Pts 25 Nis 2016, 07:24

Misafir Elaziz diye bir yer var bunu Elazığ gibi saçma bir isme dönüştürenlere gidip sormak lazım Elazığı nasıl uydurdunuz diye. İstanbulda insanlar bu ismi telaffuzda bile zorlanıyorlar. O mübarek isim birilerine batıyordu değiştirdiler. Asıl Elazığ diye bir yer yoktu sen bide böyle düşün.

Misafir 297

3 yıl önce - Pts 25 Nis 2016, 07:50

TFF'nin resmi sitesinde;
Elazığ Belediyespor'un Kulüp Kodu : 010426
Elaziz Belediyespor'un Kulüp Kodu : 016350

Görüleceği üzere farklı iki kulüp. O nedenle parantez içindeki yazı saçma olmuş. Ya tamamen kaldırılmalı, ya da Elazığ iline vurgu yapılacaksa parantez içindeki Elazığ, takım isminden sonra yazılmalı.

Elaziz Belediyespor [Elazığ] şeklinde.

Yıldırım23
3 yıl önce - Pts 25 Nis 2016, 12:16

Bölgesel Amatör Lig 1. kademe Play-Off maçında Elaziz Belediyespor rakibi 12 Bingölspor’u penaltılarda 5-4 yenerek Spor Toto 3. Lig’e terfi etti…

BAL 1. Grup’u 49 puanla lider olarak tamamlayan 12 Bingölspor ile 2. Grup’ta 57 puanla şampiyon olan Elaziz Belediyespor arasında Sivas 4 Eylül Stadyumu’nda oynanan karşılaşmayı hakem Halil Sayın yönetti.

Normal süresi ve uzatma bölümü 0-0 sonuçlanan karşılaşmanın uzatmalarında da gol sesi çıkmayınca seri penaltı atışlarına gidildi.
Elaziz Belediyespor, Karumzhun Sharipov, Turan Ekici, Furkan Camcı, Nihat Apaydın ve Bünyamin Kılınç’ın attığı gollerle rakibini 5-4 mağlup etti.

Bu sonuçla Elaziz Belediyespor Spor Toto 3. Lig’e yükselmeye hak kazandı.

sayfa 1
123 ... 222324   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET