Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Caddebostan Plajı ve sahili
« önceki   123 ... 373839   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
Burç

13 yıl önce - Pts 11 Tem 2005, 09:19

Ben düzinelerle güvenlik görevlisi gördüm ama gene de güçleri ne arabalara, ne mangallara
ne de birbiri ile itişen insan sayısına yetmiyordu. Bu plajlar paralı yapılsa bile,
parkı insanlara kapatmanın bir yolu yok. Benim getirebileceğim tek çare, bunları artırmak.
Eğer Pendik sahiline kadar bu plajlardan 30-40 tane yapılırsa, burası biraz kurtulur.

OsMaN UyGuN

13 yıl önce - Pts 11 Tem 2005, 11:50

özel kumsala gerek yok;
sahilden uzun bir iskele yapacaksın, palmiye ağacı şeklinde dalları olacak,
yaprakları olacak ve insanlar yaprak dene yerlerde yatacaklar..
isteyen güneşlenecek isteyen denize girecek
olur olmaz herkesi de iskeleye almamak mümkün
fakat en azından seviye minimize edilmez(?) bu arada tüm ihtiyaçları (duş,bar,wc... ) iskelede karşılamak gerekecek...
aslında mantıklı ama özel sektör neder bilemiyorum...

Erim
13 yıl önce - Pts 11 Tem 2005, 13:07

Aslında gerçekten iskele sistemi çok kullanışlı.. Mesela İngiltere'de Pier sistemi vardır. bilmiyorum diğer ülkelerde var mı ama ben orda görmüştüm..Denize girmek amaçlı değil ama eğlenmek için süperler. Nerdeyse denize kıyısı olan bütün şehirlerin Pierleri var.. O kadar büyükler ki üzerilerinde devasa lunaparklar burger kingler kumarhaneler discolar filan var aslında İstanbul'a çok yakışır özellikle Anadolu yakasına ve Bakırköy taraflarına...

Burç

13 yıl önce - Pts 11 Tem 2005, 13:43

Alıntı:
Denize girmek amaçlı değil ama eğlenmek için süperler

Ingiltere'de girilecek deniz yok ki. Tabii ki lunapark ve kumarhane yapacaklar.
Hatta ingilizcede dikkat ettiyseniz "denize" gidilmez, "plaja" gidilir.

Erim
13 yıl önce - Sal 12 Tem 2005, 21:35

Ben İngiltere'nin güneydeki bir kasabaya gitmiştim o yüzden hava idare ederdi ama yine de bize soğuk gelmişti.. Güneşin açmasıyla plajlar tıklım tıklım doluyordu. Çok açlar güneşe ve sıcağa.. Biz montla dolaşırken onlar buz gibi olduğunu tahmin ettiğim o suya zevkle giriyorlardı =) bize çok garip gelmişti.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 373839   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL