Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Caddebostan Plajı ve sahili
123 ... 373839   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Burç

13 yıl önce - Pzr 10 Tem 2005, 22:26
İstanbul Caddebostan Plajı ve sahili

Caddebostan Plajı 40 yıl sonra tekrar açıldı, ama maalesef pek iyi olduğunu
söyleyemeyeceğim. Açılış günü bedava olması nedeni ile, resmen donunu kapan gelmişti.
Tabii wowTURKEY'deki misyonumuz doğrultusunda elimden geldiği kadar güzel
fotoğraflarını çekmeye çalıştım.

(+)

(+)

(+)

(+) Arkada Cafe Zanzibar

Caddebostan sahili aslında Istanbul'un en medeni sahili idi,
fakat bu plajlar ile, özellikle haftasonları uzak durulması gereken bir yer haline gelmiş.
Etrafta mangallar, koşu yoluna halı serip piknik yapanlar,  kavga edenler vs bolca mevcut idi.
Yürüyüş yolu da araba park yeri haline gelmişti. Ben doğrusu yakıştıramadım.

Sina

13 yıl önce - Pts 11 Tem 2005, 00:57

Burç tebrik ediyorum abi seni, daha açılır açılmaz sitede fotoğraflarının olması ne kadar iyi birşey, belki daha gazetelerde basılmadan fotoğraflar sitemizde mevcut, gazetecilik görevinde başarılar

Var mı şöyle paparazzilik birkaç kare ?

korrrray
13 yıl önce - Pts 11 Tem 2005, 01:18

hic olmazsa insanlarin hafta sonu denize gircek biryeri olmus, parasi ve vakti olmayan adam icin super bisey bence, ben amerikada yasiyorum burda keske oyle bir plaj olsa girecek, en yakindaki plajdaki denizin rengi simsiyah, deniz anasi dolu hayatta girmeyecegin bir sey, yani illa iznini alcan tatile cikican, uzaklara gidecen adam gibi bir denize girmek icin.

CAN
13 yıl önce - Pts 11 Tem 2005, 01:41

Amerikayı çok sevdiğimden ya da onun üstün olduğundan değil ama bu girdikleri deniz o kadar kötü bir o kadar yosunlu ve kolibasili yüksek deniz ki orada yüzen çocuğun birazcık savunma mekanizması bozuksa emin ol ki her türlü hastalığı kapabilir.
Bugün şamrelimi,pijamamı ve mangalımı alıp Cadde bostana gittik kamyonet ile ama baktık hem kalabalık hem de çok pis onun yerine ev geldik ama çimmek isterdik tabii ki iyi olurdu.

eric cantona
13 yıl önce - Pts 11 Tem 2005, 04:44

Istanbulun gobeginde boylebi kumsal olmasi cok guzel,Fakat benim korktugum insanlarmizin kisa zamanda burayi piknik yerine cevirmesi.bence bu tip yerlerde ozellikle hafta sonlari sahil guvenlik gibi ekipler olmali ve insanlari cesitli konularda uyarmali(bogulmalara karsida)
Ayrica sahile kisi sinirlamasi getirilmeli.Hem goruntu,hem de cevre kirliligi acisindan....

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 373839   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL