Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 786
çarkar
4 yıl önce - Prş 24 Ekm 2013, 16:04

kamyonlar nerede. taşıma bittimi. ne kadarda derinden gidiyor çalışmalar.. fenerbahçe 75.000 kişilik stad yapacakmış. fikret orman okudumu acaba....

BRKK
4 yıl önce - Prş 24 Ekm 2013, 16:09

Alıntı:
kamyonlar nerede. taşıma bittimi. ne kadarda derinden gidiyor çalışmalar.. fenerbahçe 75.000 kişilik stad yapacakmış. fikret orman okudumu acaba....

Oraya 75bin kisilik stada izin verirlermi be.. Secim var diye abartiliyo

kceptel
4 yıl önce - Prş 24 Ekm 2013, 16:14

Alıntı:
anladımm dostum çok tşk ederimm sağol bilgi içim yani eski stada göre söylersek eğer kalenin olduğu yakın bir bölge yeni stadın tribün bölümünü oluşturacak.

rica derim üstteki mesaja başkanın videosunu da ekledim.

aşağı yukarı eski stadın yeni açık tribününün kapladığı alana yeni stadın kale arkası ve kapalı numaralı kıvrımları(köşeleri) sığacak. tribünler dikleşeceği için saha yeni açık tarafına doğru kayacak.

bjkmobile
4 yıl önce - Prş 24 Ekm 2013, 16:20

Alıntı:
rica derim üstteki mesaja başkanın videosunu da ekledim.

aşağı yukarı eski stadın yeni açık tribününün kapladığı alana yeni stadın kale arkası ve kapalı numaralı kıvrımları(köşeleri) sığacak. tribünler dikleşeceği için saha yeni açık tarafına doğru kayacak

evet videoyuda izledim
yüzdük yüzdük kuyruguna geldik artık inşaatın başlamasınada az bir zaman kaldı 3-4 aya kadar yeni stadın kaba tribünlerini görmeye başlarız

kceptel
4 yıl önce - Prş 24 Ekm 2013, 16:42

habertürk'te gördüm fenerbahçe'de de bizim serdal adalı gibi ağır sallayan bir aday çıkmış seçilirsem 75 bin kişilik bir stad yapacağım diyor bizim adalı da emirates ile anlaştım dedi adamlar yalanladı haberimiz yok dedi eto'o ile 5 milyona anlaştım dedi, seçimden sonra yönetim tamam 5 milyona anlaştıysan getir parasını biz vereceğiz dedi bir daha adalıdan bu konuda ses çıkmadı stadı parça parça yıkıp yapacağız dedi, hani proje dediler daha projesi bile yoktu bu adamın 75 binlik stad vaadi de bunlara benziyor Allah'tan biz iyi yırttık boş laf değil icraat yapan gerçekçi bir başkanımız oldu yıllar sonra.

ekleme: soda iyi gelir soda

bjkmobile
4 yıl önce - Prş 24 Ekm 2013, 17:01

Alıntı:
habertürk'te gördüm fenerbahçe'de de bizim serdal adalı gibi ağır sallayan bir aday çıkmış seçilirsem 75 bin kişilik bir stad yapacağım diyor bizim adalı da emirates ile anlaştım dedi adamlar yalanladı haberimiz yok dedi eto'o ile 5 milyona anlaştım dedi, seçimden sonra yönetim tamam 5 milyona anlaştıysan getir parasını biz vereceğiz dedi bir daha adalıdan bu konuda ses çıkmadı stadı parça parça yıkıp yapacağız dedi, hani proje dediler daha projesi bile yoktu bu adamın 75 binlik stad vaadi de bunlara benziyor Allah'tan biz iyi yırttık boş laf değil icraat yapan gerçekçi bir başkanımız oldu yıllar sonra.

ekleme: soda iyi gelir soda

yorumunu biri eksilemiş kceptel dostum belliki işine gelmedi renkli arkadaşlarımızdan birinin

bu vaatlere hala inananlar vamı acaba yahu ne 75.000 kapasiteli stadı yahu FB kulübü daha kend stadını yapalı 12 sene oldu o stadı yıkıp nasıl stad yapmayı düşünüyorlar acaba hemde o bölgeye.. Önce bi tapusunu alsınlar sonra 75.000 kapasiteli stadı düşünürler o stadın desemki tribünlerinin üzerine ek olarak yapılsın taşıyıcı kolonları nereye yerleştereceksin. neresinden bakılırsa saçma bi seçim vaadı işte serdal adalı efendi bol keseden konuşuyordu ne oldu ? hani nerede emirates hani nerede etooo bide uydurukdan bir tesis resmi koymuştu twittera yen yapılacak tesis bu olacak diye

YENİ STAT PROJESİ
Hulusi Belgü, en önemli projesinin yeni bir stat kompleksi olduğunu anlatarak, şöyle devam etti:

"Stadı, liseyi ve Salı Pazarı'nı içine alan bir stat kompleksi projesi geliştiriyoruz. Stadı 50 bin kişiden 75 bin kişiye taşımak istiyoruz. Komplekste ayrıca şampiyonluk meydanı, yemek alanları, stat altında otopark, stat altında yol, çarşı, köşk, ofisler ve yeşil alan olacak. Böyle bir kompleksin Fenerbahçe'ye yıllık 100 milyon Euro gelir getirmesini düşünüyoruz. Yaklaşık 250 milyon Euro'luk yatırımdan bahsediyoruz."

güzel sallamış ama Fenerbahçeliler bunu yemez

saricasi
4 yıl önce - Prş 24 Ekm 2013, 17:05
hahahahhaa

daha derağzı tesislerinin tapusu yokmuş tapuyu alsınlar belki daha fazla loca için stadı komple yıkıp bu olmadı bjk ve gs locada geçti diyip yaz tutarlar.yalan vaadler bunlar.

kceptel
4 yıl önce - Prş 24 Ekm 2013, 17:12

@bjkmobile

evet hocam aslında ben fenerbahçe'ye veya taraftarına yönelik yazmamıştım, seçim zamanı çıkıp bol keseden sallayanlara yönelik yazmıştım. senin de söylediğin gibi fenerin şu an ihtiyacı yok ki zaten daha yeni yenilenmiş bir stadı ve dünya çapında bir basketbol salonu var.

ayrıca konu saptırmakla alakası yok zira bu ne başlığı? vodafone arena başlığı. vodafone arena'yı hangi başkan döneminde yapıyoruz? fikret orman. fikret orman'ın seçilme süreci ve rakiplerinin durumu bu stadın yapım aşamasına geçmesiyle doğrudan ilgili değil mi? evet ilgili hatta hatırlarsanız serdal adalı seçimden önce kesinlikle stadı yıkmayın yıkarsanız stadın arazisini alırlar diye ortalığı ayağa kaldırmıştı. eğer bu kadar rahat sallayan serdal adalı seçilmiş olsaydı yeni stad olayı hala proje aşamasında olacaktı )) demek ki bu başlıkla doğrudan alakalı bir konu:)

bjkmobile
4 yıl önce - Prş 24 Ekm 2013, 17:19

Alıntı:
evet hocam aslında ben fenerbahçe'ye veya taraftarına yönelik yazmamıştım, seçim zamanı çıkıp bol keseden sallayanlara yönelik yazmıştım. senin de söylediğin gibi fenerin şu an ihtiyacı yok ki zaten daha yenilenmiş bir stadı ve dünya çapında bir basketbol salonu var.

ayrıca konu saptırmakla alakası yok zira bu ne başlığı? vodafone arena başlığı. vodafone arena'yı hangi başkan döneminde yapıyoruz? fikret orman. fikret orman'ın seçilme süreci ve rakiplerinin durumu bu stadın yapım aşamasına geçmesiyle doğrudan ilgili değil mi? evet ilgili hatta hatırlarsanız serdal adalı seçimden önce kesinlikle stadı yıkmayın yıkarsanız stadın arazisini alırlar diye ortalığı ayağa kaldırmıştı. eğer bu kadar rahat sallayan serdal adalı seçilmiş olsaydı yeni stad olayı hala proje aşamasında olacaktı )) demek ki bu başlıkla doğrudan alakalı bir konu:)

@kceptel

aynen bizim fenerbahçe taraftarıyla yada kulübüyle bi alıp veremediğimiz bi durum yok. konuylada bas bayağı alakalı yani eksi oy veren hangi mantıga dayanarak verdi bunu düşündürücü bu FB başkan adayıda aynı adalı gibi bol keseden sallıyor bizde bunu örnek verdik sadece. hem FBnin yeni yapılmış çokda güzel bi basketbol salonu var nereden bakılırsa şişirme bi vaat olduğu ortada. sevgili FBli dostlar alınmayın sakın sizle alakası yok sadece habere yorum yapıyoruz o kadar

kceptel
4 yıl önce - Prş 24 Ekm 2013, 17:30

@bjkmobile
hocam eksi oy sorun değil bu siteye renk katan aktivitelerden birisi. sonuçta yorumları beğenmeyen eksi veriyor normal ayrıca o eksiyi veren arkadaşın fenerli olduğunu sanmıyorum, sadece kuvaresma olayı deyip susuyorum

bu arada ortadaki kamyonların tartıldığı mevzuyu artık oradan kaldırıyorlar sanırım üzerine toprak yığmışlar;
  (+)

sayfa 786
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet