Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6184
Yakup

1 hafta önce - Cum 01 Arl 2017, 13:31

UEFA’dan Vodafone Park’a ziyaret

UEFA yetkilileri, 2019 UEFA Süper Kupa maçına ev sahipliği yapacak Vodafone Park’a ilk ziyaretini gerçekleştirdi.

Alıntı:
. Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamada, UEFA etkinlikler ve teknik departmanlarından profesyonellerin katıldığı ziyarette, TFF ve Beşiktaş Kulübünden ilgili birimlerin yanı sıra İstanbul Emniyet Müdürlüğü ve İstanbul’daki havalimanlarının yetkililerinin de hazır bulunduğu bildirildi.

İncelemeler boyunca stadın altyapısı ve teknik alanları değerlendirilirken, müsabaka için gelecek taraftarların Türkiye ve Vodafone Park’a ulaşımları sürecinde alınacak tedbirlerin de konuşulduğu ifade edildi.

Beşiktaş’ın iç saha maçlarını oynadığı Vodafone Park, 2019 UEFA Şampiyonlar Ligi şampiyonu ile UEFA Avrupa Ligi’ni kazanan takımların 14 Ağustos 2019’da karşı karşıya geleceği UEFA Süper Kupa maçına ev sahipliği yapacak.

KAYNAK: FANATIK.COM.TR

Acildigindan beri dünyanin ödülünü almis bir stadyumunun neresini inceleyeceksiniz.?

BJK 5106
1 hafta önce - Cmt 02 Arl 2017, 22:16

(+)

(+)

(+)

Misafir 181

1 hafta önce - Cmt 02 Arl 2017, 23:58

ambulans çıkışına konan kartal afişi harikaydı

Misafir 1e2

1 hafta önce - Pzr 03 Arl 2017, 00:03

Muazzam bir stad. Yönetimde ona göre değer veriyor ve sahip çıkıyor. Keşke yeride müsait olsaydı ve stad daha çok kapasiteli ve stadın etrafında diğer spor kompleksleri olsaydı. GS stadın yeri müsait ama ileriye dönük yatırım yok, sahip çıkan yok

cCcenk38
1 hafta önce - Pzr 03 Arl 2017, 12:41

Besiktas taraftarini farkli ve rakiplerine gore korkunc galibiyetle tebrik ederim.

Besiktas tribunleri dun guzeldi, ama Carsi’nin passolig’ten dolayi maclara gelmemesiyle beraber yinede o eski Inonu ruhunu yakalayamazsiniz maalesef.

Bende mesela 3.5 yildir maclara gitmiyorum Passolig’ten dolayi. Turkiye’de bir cok tribunu bitirdi.

Besiktas tribunleri her mac full masAllah. Fakat Passolig kalkmadan o eski Inonu ruhuna geri donemezsiniz.

Bruj ve Liverpool maclarinda kagit bilet vardi Ataturk stadinda. O maclardaki tribunler simdiki Vodafone Park tribunlerinden daha atesliydi.

Haftaya Kayseri - Besiktas guzel bir mac olacak.

Simdiden iple cekiyorum.

Bekir Kurt

1 hafta önce - Pzr 03 Arl 2017, 12:44

(Uçaktan Vodafone Park)
03.11.2017 TK1504

brs1905

1 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 01:17

Stadyum gerçekten çok güzel hizmetleride çok iyiydi verilen yemekler olsun herşey 10 numaraydı hayran kaldım diyebilirim buraya her sene deplasmana gitmek istiyorum tüm Beşiktaşlılarıda tebrik ediyorum

(+)

Misafir 17a

1 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 01:40

Çarşı bitti tribünlerde artık rahatça maç izliyoruz. Kavgasız çatışmadan

brs1905

6 gün önce - Pts 04 Arl 2017, 13:40

Çarşı bitmişse Beşiktaşta bitmiştir Çarşı bu ülkenin en iyi taraftar grubudur yazık oldu

Yakup

6 gün önce - Pts 04 Arl 2017, 13:43

Alıntı:
. Çarşı bitmişse Beşiktaşta bitmiştir

Besiktas nasil bitmis, onu anlayamadim..?

sayfa 6184
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet