Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
eaglekorhan
12 yıl önce - Sal 19 Tem 2005, 19:53

bence bir hayal kadar güzel bir proje.kim düşünmüşse helal olsun.gerceklesebilirmi bilmem ama olmasını gönülden istiyorum.biz millet olarak duyarlı olmamız gereken konular hakkında bir denge tutturamıyoruz.bu projenin nasıl bir kötü tarafı var anlamış değilim.her ülkenin dünyaca bilinen bir stadı var bide bizim olsun fenamı.ayrıca sunu solemeliyimki atatürk olimpiyat stadı adı üstünde bir "OLİMPİYAT" stadıdır.bu projede bahsi gecen tamamen bir futbol mabedi yaratmaktır.ayrıca besiktas bir semt takımı olma ruhunu hiç bir zaman kaybetmemiştir.o yüzden besikasın stadı her zaman besiktasta olacaktır..yıkılıp baska bir yere tasınamaz.bir besiktas tarafatarı olarak bu kutsal mekanın önemi bizim için cok büyük.bence bu haliyle bile dünyanın en güzel stadların dan biri.birde bu yazılanlar gerçek olursa siz birde o zaman düşünün...

tolgae1903
12 yıl önce - Sal 19 Tem 2005, 20:25

bu proje olağanüstü bir proje..inşallah yapılır..haber doğru ya da diil ama bölgenin yapısına uygun kalınarak stat yaılacak deniliyor..monaco daki gibi muhtemelen..ağaç falan da niye kesilsin ki?dolayısıyla bu işe karşı çıkma mantğını anlamak mümkün değil.

Sercan
12 yıl önce - Çrş 20 Tem 2005, 14:11

Bence bu stadın böyle bir işlevde kullanılması iyi olur. Ama ne kadar doğru bilemeyeceğim.

www.sercan.de
11 yıl önce - Sal 25 Nis 2006, 17:05

yeni bir stadyum icin yeni yer aramiyorlarmi?
ben BJK olsaydim yapardim
30 sene sonra Seyrantepe gibi bir arazi zor bulunur Istanbulda
ve BJK 32.145de yetmez bir gün

Ekrem
11 yıl önce - Sal 25 Nis 2006, 20:36

Alıntı:

Yeni yer aramiyorlar...

Stadi yikip yeniden yapmak istiyorlar

Tabi bu aciklama artik ne kadar dogru bilemeyiz...  

Bir Besiktasli olarak yeni stadin yapilmasini isteriz, sirf kapasite acisindan bile...

www.sercan.de
11 yıl önce - Sal 25 Nis 2006, 20:46

süper
ama Dolmabahceye izin verirlermi?
üstelik 50 bin kislik stad sigarmi?
tribünler baya dik olmasi gerek ama meydan kalmaz stadin disinda

Yakup

11 yıl önce - Sal 25 Nis 2006, 22:47

Benim bildigim, Inönü stadi bir tarih bina oldugu icin yikilamaz.

messiah_haktan

11 yıl önce - Çrş 26 Nis 2006, 00:15

50.000 stad dogru olamaz. BJK'nin stadi yikilsa bile yerine daha büüyk bir stad yapilamaz. Kale arkasi tribünü bile büyütmeye izin vermediler. Ayrica oraya 50.000 stad yaptirmaz belediye. Ulasim ve otopark sorunu ne bicimde olur hic düsünen var mi?

tolginho

11 yıl önce - Çrş 26 Nis 2006, 15:34

Alıntı:

İtalya'daki San Siro Örneğindeki olduğu gibi Beşiktaş ve Galatasaray bir araya gelip Seyrantepe'yi yapabilirler.

İnönü tarihi bir eserdir ve orası için yapılabilecek her şey yapıldı orası için. İnönü bundan sonra 2. lig'deki önemli maçlar, genç milli maçlar, Avrasya Maratonu, konserler gibi özel organizasyonlara hizmet verecek bir alan olarak belirlenmeli.

TOLGA KAPROL

Ati
11 yıl önce - Çrş 26 Nis 2006, 16:02

Oneri icin tesekkurler, fakat Besiktas camiasi oldugu yerden memnun .

Yapilacaksa yerine yapilir, yapilmayacaksa da 49 senenin sonunda
Allah Kerim deyip icabina bakar .

Ayrica Besiktas Inonu Stadi'nin ulasim sorunu oldugunu sanmiyorum,
Taksim yanibasinda zaten...
Stadi Istanbul'un neresine tasirsaniz tasiyin, ulasim sorunuyla karsilanacagi
asikar. Sehirin disi diye bir yer de yok artik, olan da zaten dunyanin obur ucu.
Oyleyse bulundugu yerin degerlendirilmesi en uygunu, izin verecek merciler
izin verir mi orasini bilmem ama sifirdan yenilenmesi durumunda Istanbul'un
ortasinda mac disinda da faal bir yer yapilabilir.

Not: Inonu Stadi'nin nesi tarihi eser?

Alıntı:
İtalya'daki San Siro Örneğindeki olduğu gibi Beşiktaş ve Galatasaray bir araya gelip Seyrantepe'yi yapabilirler.

İnönü tarihi bir eserdir ve orası için yapılabilecek her şey yapıldı orası için. İnönü bundan sonra 2. lig'deki önemli maçlar, genç milli maçlar, Avrasya Maratonu, konserler gibi özel organizasyonlara hizmet verecek bir alan olarak belirlenmeli.

TOLGA KAPROL

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet