Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Eskişehir - EsTram 3.Etap
« önceki   1234 ... 606162   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
Misafir ac6

1 yıl önce - Pts 01 Ağu 2016, 00:02

Önceden de opera osmangazi alternatif değildi ki bu sefer sadece opera osmangazi vardı.Bağlardan direk gidemiyordun ssk osmangazi yoktu.İlk açıldığında bi kaç gün işlettiler sonra kaldırdılar.İstasyon köprüsü yıkıldıktan sonra ssk osmangazi seferi açıldı.Opera osmangazi kaldırıldı.Ben Osmangazi Üniversitesinde okuyorum sürekli tramvaya biniyorum tamam dolu oluyorda binilemeyecek kadar da değil.Yoğın olduğunda arka arkaya iki tane osmangazi seferi de geliyor.Ayrıca osmangazi üniversitesi ne gitmek için sadece tramvay kullanmanız gerekmiyor otobüslerle de gidebilirsiniz.

marlon west
1 yıl önce - Pts 01 Ağu 2016, 18:20

SSK-Çarşı
Çarşı-Devlet Hastanesi
OGÜ-Çarşı
Emek-Çarşı

bu yönlerden birine gidicekseniz hayattayer bulamazsınız 11 14 16 21 22 gibi abidik gubidik saatlerde ayakta anca bulursunuz sefer saatleri sıklaştırılsa keşke ya da yedekte tramvay tutulmasa 50 tane tramvay var 33 tanesi seferde diğerleri yedekte(ymiş) 15 tane daha alınacak ve yedeğe sokulacak yedektekiler kullanıma geçicek(miş) Hadi İnşallah ertelediler alımları

Misafir 6d3

1 yıl önce - Pts 01 Ağu 2016, 22:43

Bu sabah 08 40 da her sabah yaptığım gibi bağlardan ssk ogü seferine bindim.Ve ogü ye gitmek isteyipte durakta kalan olmadı.Neden uyduruyosun anlamıyorum.Olmayan şeyleri yazınca ne geçiyor eline.Tamam kalabalık oluyorda bu kadar abartınca ne oluyor?Şimdi belediyenin toplamda 33 tane tramvayı var.50 yi kim uydurdu bilmiyorum.Yazdıklarıma inanmıyorsan gel yarın sabah bağlara tramvaya beraber binelim.

Misafir ac6

1 yıl önce - Çrş 03 Ağu 2016, 15:14

sayın f4f kardeşim herkes kendi kullandığı hattın sorunlarını biliyor ve söylüyor. buda gayet doğal, doğal olmayan ise kara düzen pilanlama dediğiniz gigi plansız çalışıyor hangi hatta yoğunluk var bilinmiyor. yetkili biri çıkıp ssk/otogar hattında şukadar ssk/ogü hattında bukadar yolcu taşıyoruz diyemez. çünkü bilinmiyor.

Misafir 77c

1 yıl önce - Cmt 06 Ağu 2016, 09:01

ogü yönüne bence de bir çözüm bulunmalı. özellikle sınav zamanları felaket kalabalık oluyor. diğer hatlarda da aynı sıkıntı var. diğer arkadaşın dediği gibi bu 2. etap açıldıktan sonra çok kötü oldu bu tramvay olayı. bu kadar geç aralıkla gelmemesi lazım. tramvay eskişehir' in yoğunluğunu artık kaldırmıyor.

Furkan ÇINAR
1 yıl önce - Prş 08 Eyl 2016, 13:52

SSK-OGÜ hattında her zaman olmuyor ama zaman zaman epey yoğunluk yaşanıyor. Böyle gün ve dönemlerde T100 benzeri otobüs hattı çalıştırılarak bu sorun halledilebilir.
Belki EsBB'nin böyle bir düşüncesi vardır.

Mustaa Başkan
1 yıl önce - Prş 08 Eyl 2016, 14:46

Alıntı:
SSK-OGÜ hattında her zaman olmuyor ama zaman zaman epey yoğunluk yaşanıyor. Böyle gün ve dönemlerde T100 benzeri otobüs hattı çalıştırılarak bu sorun halledilebilir.
Belki EsBB'nin böyle bir düşüncesi vardır.

T100 düşüncede güzel ancak çok vakit kaybı oluyor

Furkan ÇINAR
1 yıl önce - Prş 08 Eyl 2016, 14:53

Alıntı:
T100 düşüncede güzel ancak çok vakit kaybı oluyor

Ben oldukça beğeniyorum. Keşke biran önce SSK-ESOGÜ içinde T100 tarzında bir hat açılsa.

SSK-OTOGAR hattını kullanacağım zamanlarda, çoğunlukla T100'ü tercih ediyorum.
Bence sürelerini ölçsek ya aynı çıkar ya da T100 daha hızlı çıkar.
Hem tramvay gibi her durakta durmadığı için, hem de balık istifi bir durum söz konusu olmadığı için.

Mustaa Başkan
1 yıl önce - Cum 09 Eyl 2016, 00:49

Alıntı:
Ben oldukça beğeniyorum. Keşke biran önce SSK-ESOGÜ içinde T100 tarzında bir hat açılsa.

SSK-OTOGAR hattını kullanacağım zamanlarda, çoğunlukla T100'ü tercih ediyorum.
Bence sürelerini ölçsek ya aynı çıkar ya da T100 daha hızlı çıkar.
Hem tramvay gibi her durakta durmadığı için, hem de balık istifi bir durum söz konusu olmadığı için.

Hocam sizin için nasıl bilemiyorum ama ben otogardan biniyorum T100e ve bazen çok hızlı gidiyor bazen çok yavaş arası yok tramvay misali

Misafir 3e6

1 yıl önce - Cum 09 Eyl 2016, 12:19

3.etap planı ve çalışmaları ne Zaman netlik kazanacak? Pek fazla bilgiye rastlayamadım internette.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 606162   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM