Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Eskişehir - EsTram 3.Etap
« önceki   123 ... 606162   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
Misafir 92d

1 yıl önce - Pts 11 Tem 2016, 14:37

10 numara hatalı 10 EMEK/OTOGAR çalışıyor ilk ve son seferler 11 ve 12 bilmiyorum

Misafir 59e

1 yıl önce - Pts 11 Tem 2016, 14:40

eskişehire banliyo yapmayı düsünüyorlar mı ?

emrenmert

1 yıl önce - Pts 11 Tem 2016, 14:51

Bir ara Yılmaz Büyükerşen, Bozüyük-Hasanbey arasında banliyö treni çalıştırılmasını teklif etmişti ama TCDD yanaşmadı.

Furkan ÇINAR
1 yıl önce - Pts 11 Tem 2016, 15:03

Alıntı:
Bir ara Yılmaz Büyükerşen, Bozüyük-Hasanbey arasında banliyö treni çalıştırılmasını teklif etmişti ama TCDD yanaşmadı.

Bu konu yerel gündemde belli aralıklarla alevleniyor ama ne yazık ki TCDD tarafından bir türlü adım atılmıyor.

Esasen, EsTram ağının genişletilmesinden çok daha önemli ve işe yarar bir proje.
Hem Bozüyük-Eskişehir arasındaki yolcu sirkülasyonunun demir yollarına aktarılmasını sağlayacak,
hem de Eskişehir özelinde doğu-batı istikametindeki ulaşım sorununu sonlandırabilecek bir güzergah.

Ayrıca mevcut demir yollarının kullanılacak olması sebebiyle de, EsTram'a oranla çok çok daha ucuza hayata geçebilecek.

Misafir ac6

1 yıl önce - Pts 11 Tem 2016, 15:23

diğer hatlar düzgün çalışıyorda mı 3. etap bekleniyor. ilk önce diğer hatlar düzgün çalışmalı

Misafir 036

1 yıl önce - Pts 11 Tem 2016, 16:10

10 11 12 diye hatları ilk defa duydum peki bunlar örneğin çankayadan kalkıp millet durağından sonra esogüye uğrayıp öylemi otogara gidiyor yoksa millet-büyükdere-gültepe...-otogar diyerekmi gidiyor?
eskişehirde adam akıllı çalışan tek sistem estram sanırım hiç bi hatalarını görmedim şu ana kadar

Misafir 0a4

1 yıl önce - Sal 12 Tem 2016, 07:36

10 11 12 sadece sabah ilk sefer ve akşam son sefer çalışıyor.

Misafir ac6

1 yıl önce - Pts 18 Tem 2016, 15:38

eldeki tramvayların tamamı çalışmalı yedek ayrılmamalı olağan üstü durumlarda farklı çözüm aranı sürekli sıkıntı yaşamaktan arıza durumunda sıkıntı yaşayalım. seferler 11-12 dk düşmeli birde ssk-otogar arasında ek sefer 1-2 dk sonra geliyor 1. sefer full dolu 2. sefer boş neden 6-7 dk değil veya neden tarifeli değil ek sefer olmasın 8-9 dk olsun mesela

ekal

1 yıl önce - Cum 29 Tem 2016, 08:44
Kaynak:Yerel gazate 2 Eylül

Büyükşehir Belediyesi’nin daha önce 14 tramvay alımı için çıktığı ihale tek bir firmanın teklif vermesi sonrasında iptal edilmişti. İhalenin şartnamesindeki değişiklikler yapılacak yeniden ihale çıkılmış ve ihalenin 21 Temmuz’da gerçekleşeceği duyurulmuştu. Alınan bilgilere göre, ihalenin tarihinin 10 Ağustos 2016 tarihine ertelendiği, değişiklik yapılacak puanlama sistemi getirilen ihalenin şartnamesinde bir değişiklik yapılmadığı ifade edildi.

Misafir f4f

1 yıl önce - Pzr 31 Tem 2016, 08:45

yalvarıyorum artık şu tramvaylara bir çözüm bulsunlar. bağlardan osmangaziye gitmek tam bir işkence. eskiden opera-osmangazi vardı altrnatif. olmadı ona aktarma yapıyorduk ama şimdi tek bir hat var ve o kadar geç geliyorki insan sinir krizine giriyor. arka arkaya iki tane otogar geliyor birisi tamamen boş gereksiz diğeri de full değil. ama geç aralıkla 1 tane osmangazi geliyor ve felaket kalabalık. yeter artık valla yeter bir gün birisi cinnet geçirip dağıtacak bütün tramvayı insanlar yeteri kadar geriliyor bu lanet tramvay sıkışıklığında.

2 tane gereksiz otogar koyacağına 2 tane osmangazi koy bu iş çözülsün çok mu zor yani bir tane belediye yetkilisi hayatında tramvaya binmiş mi çok merak ediyorum o kadar saçma sapan bir düzenleme varki akıl alır gibi değil. bu 2. etap açıldığından beri tramvay demek işkence demek istanbuldaki metrobüsten beter. eskiden gayet konforluydu. demekki tramvayın belli bir sınırı varmış büyük bir şehrin ana ulaşım aracı asla olamaz.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 606162   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM