Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana Yüreğir Temalı Park [Proje]
« önceki   123 ... 13141516   sonraki »

ANA SAYFA -> ADANA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 14
Misafir 796

8 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 01:47

Murat ds sen git çukurova ve seyhan belediyesinin mega projeleri olan kapalı sempt pazarlarını öv bunları övme çünkü bunları ak partili belediye yapiyor

Murat Ds
8 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 08:19

Olaya parti gözüyle bakmıyorum dostum. Ben oy verdigim adamı yerin dibine sokuyorum. Kimse babamızın oğlu değil. Ayrıca Çukurova bldsininde Yüreğirden geri kalır yanı yok.

yusufsezgin
8 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 09:46

Alıntı:
Şu temalı park olayınıda çözemedim. Çok ucuz ve göz boyama hizmeti bldler için. Ankara bşb bu konuda en mimlisi. Ya da dünyada en kötü temalı parklarını biz yapıyoruz. Bana çok banal geliyor.

Gerçekten de ne kadar ucuz söylemler ya. Hayır nehir kıyısına güzel bir proje hazırlamışsın, yeşil ve yaşayacak bir proje yapmışsın ve başlamışsın. E devam et. Tema park yapmak gibi bir zorunluluğu yok ki kimsenin. Bu temapark takıntısı nedir çözemedim.

Bence proje gayet güzel ve de en önemlisi o bölge için çok acil ihtiyaçtı. Umarım bir an önce biter

ceyhanlı umut
8 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 11:10

güzel proje marina yesillliller icin nargile cafeler olacaksa güzel bos bir aktivitesiz yesil alan olacaksa bir anlami yok

Resul GUL
8 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 14:38

Yalnız Arkadaşın bahsettiği Yeni bir Proje olan Kıyıpark Projesi

Mesaj in Linki

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=6326962#6326962

Burada bahsedilen ise Tema Park Projesi Atakent Mahallesinde yapıldı ve tamamlandı Şu an da içindeki Kurtuluş Müzesi ‘planetaryum'un (müze binası), ile birlikte ziyarete açılmış durumda..

sayfa 14
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 13141516   sonraki »
ANA SAYFA -> ADANA