Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Spor Magazin
« önceki   123 ... 202122 ... 262728   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 21
Cenk Gültekin
site denetçisi

6 ay önce - Prş 12 Eyl 2019, 09:02

Yakup hem vakit ayırmayın böyle haberlere diyorsun ama maşallah kızın benim stilim yarışmasından sonra İnstagram ünlüsü olduğuna kadar biliyorsun..

Uğuray
site denetçisi
6 ay önce - Prş 12 Eyl 2019, 09:16

Emre'nin bu durumda hiç bir suçu yok.
Ama işte insanlar ünlü birini görünce ün ünü çeker diyerekten Emre'yi sözde rencide edici hareketlerde bulunmuş.
2019 yılında insanların nasıl iletişim kurmasını bekliyorsunuz karşı cins ile.
Kim bilir Emre'ye de günde kaç mesaj geliyordur.
Emre genç ve kanı kaynıyor.
Ama kardeşimize hocamız da uyarılar yapacaktır biraz daha mesleğine odaklansın sonra yolu açık olacaktır.
Takımımızı düşün Emre.
Gerisinin şimdilik boş ver.

Haldun Turan

6 ay önce - Prş 12 Eyl 2019, 10:23

Haberimin böyle ses getireceğini tahmin etmemiştim.

Sık kullanılanlarımda olan sporx adlı sitede magazin haberleri de oluyor ve bende denk geldiğimde paylaşıyorum.

Bu tarz kızlar kimdir neyin nesidir bilmem takip etmem sadece haber gördüğümde paylaşırım.

Yakup

6 ay önce - Prş 12 Eyl 2019, 10:25

Alıntı:

Yakup hem vakit ayırmayın böyle haberlere diyorsun ama maşallah kızın benim stilim yarışmasından sonra İnstagram ünlüsü olduğuna kadar biliyorsun..

Insan haberi okur ondan sonra "eeeeh" diyebilir… Haberi okuyunca detaylar ortaya cikiyor..

Hakan Sungur
6 ay önce - Prş 12 Eyl 2019, 15:03

Şenol Güneş'e o konuda ben de kırgınım. Milli formayı vermiş olsa, Emre'nin de önü açılacaktı belki de... Bilinirlik böyle marka isimler için çok önemli. Sosyal hayatta ufak yürüyüşler, maç içinde hızını dengelemesi için de bir fırsat olabilir ayrıca.

Haldun seni öyle iyi anlıyoruz ki bilemezsin...

Haldun Turan

6 ay önce - Cum 13 Eyl 2019, 00:17

Alıntı:
Haldun seni öyle iyi anlıyoruz ki bilemezsin...

Hakan birbirimizi anlamak güzel bir durum

Şimdiki haberim Beşiktaş cephesinden konu birebir aynı

Ünlü instagram fenomen Beren Güney, Beşiktaş'ın yeni futbolcusu Mohamed Elneny'nin kendisine attığı mesajları ifşa etti

Instagram'da cesur paylaşımlar yapan ve 90 binin üzerinde takipçisi olan Beren Güney, siyah beyazlı ekibin kadrosuna yeni kattığı Mohamed Elneny'nin kendisine attığı mesajları takipçileriyle paylaştı.

Güney, Beşiktaş'ın Premier Lig ekibi Arsenal'den kiraladığı Mohamed Elneny'nin kendisine attığı mesajları, "Ya bu futbolcuların benimle derdi ne acaba? Daha yeni Türkiye'ye geldi beni nereden buldun be adam" sözleriyle paylaştı.

Beren Güney, 2018'de instagram hesabını açtığı günden bu yana kişisel paylaşımlarda bulunan bir instagram kullanıcısı.

Sosyal medya kullanıcılarının bazıları ona 'instagram fenomeni' yakıştırması yapıyor.

Haberdeki pozlarından sadece 2'sini sitemiz için uygun buldum.

Linkde ise başka fotoğraflar da var.

https://www.sporx.com/futbol/ekstra/beren-guney-b ...SXQ?sira=1

Kaynak: https://www.sporx.com/futbol/ekstra/beren-guney-b ...SXQ?sira=1

Hakan Sungur
6 ay önce - Cum 13 Eyl 2019, 00:33

Emre bizden diye ses etmemiştim ama Elneny'e ne oluyormuş, aloo!? Gelir gelmez fenomen bacılarımızı rahatsız etmeye utanmıyormuş mu hiç!?

Cız!

OkanY
6 ay önce - Cum 13 Eyl 2019, 00:44

Bari güzel kızlara mesaj atsalardı.

Allah günah yazmasın ama mesaj yazdıkları kızlar çok çirkin. Bir de güzel göründüklerini sanıp sanırım estetik yaptırıyorlar.

Yakup

6 ay önce - Cum 13 Eyl 2019, 00:45

Bizim kizlarimiz da yabanciya cok düskünler zaten..

osman akar
6 ay önce - Cum 13 Eyl 2019, 00:49

Sevgili Haldun. O Berenin instagram sayfasina baktim da hatunun takipçileri adama atar gider yapıyor... Hop kardeşim geleli kaç gun oldu da bizim hatuna asılıyorsun diye ... Hey Allahım ya....

sayfa 21
« önceki   123 ... 202122 ... 262728   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET