Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Spor Magazin
123 ... 252627   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 1
Haldun Turan

3 yıl önce - Prş 07 Nis 2016, 17:08
Spor Magazin

Futbol başta olmak üzere spor dünyamızın ünlülerinin medyaya düşen özel hayat ağırlıklı haberlerini fazla geyik yapmadan ve cıvıkmadan bu başlıkta paylaşabiliriz diye umuyorum.

Hazır yaz da gelirken paparazzi ve magazinsel haberler sıkça duyulmaya başlayacak.

Yabancı sporcuların da çarpıcı sansasyonel magazinsel haberlerini paylaşabiliriz.Ama ağırlık ülkemizden olsun.

Futbol,basketbol ve voleybol dünyamızdan neredeyse her gün haberler okuyoruz magazinsel tarzda.

Paparazzilik kokan haberlerde var tabii

İlk paylaşımlarımı yapıyorum.

Afiyet olsun Mehmet Topal ve Gökhan Töre'ye

Hasan Şaş, 11 yıllık eşi Sibel’den boşanmasının nedeni olarak gösterilen türkücü Sevcan Orhan ile nişanlandıklarını cümle âleme duyurdu.

Akşam'dan Mazlum Aydın'ın haberine göre Hasan Şaş ve türkücü sevgilisi ‘Adana Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı’nın toplantısına katıldı.

Şaş, kalabalığın ortasında bir anda masasından kalkıp "Ben bu kadını seviyorum ve biz bu gece nişanladık" açıklamasını yaptı. Orhan ise bu olup biten karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

Çin’in Beijing Guoan Kulübü’ne transfer olan fakat talihsiz bir şekilde sakatlık geçiren Burak Yılmaz, önceki gün Aqua Florya AVM’de görüntülendi

Eşi İstem Yılmaz ve kızı Nazlı'yla alışveriş yapan ünlü futbolcu, kızıyla özlem giderdi.

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Burak Yılmaz...

"Eşimi ve çocuğumu çok özledim. Sanırım ilerleyen günlerde eşim ve kızım da Çin'e yanıma gelecek" dedi.

Fenerbahçe'nin yıllarca ekmeğini yiyen başkanın manevi oğlumudur nedir her neyse Selçuk Şahin ve yeni evlendiği eşi Emel Demiryürek

Sabri'siz olmaz )

Galatasaray’ın ‘Reis’ lakaplı futbolcusu Sabri Sarıoğlu ve eşi Yağmur Sarıoğlu önceki gece Asmalımescit Tren Pera’da eğlendi.

Mekan çıkışında patlayan flaşlar ile şaşıran çift, gazetecilere “İyi akşamlar” dedikten sonra araçlarına bindi.

ahmetsever
3 yıl önce - Prş 07 Nis 2016, 18:09

Haldun spor dünyasının paparazzisi olmuş ve haberleri paylaşmaya başlamış
Spor dünyasının ünlülerini buradan takip edileceğiz

Resul GUL
3 yıl önce - Prş 07 Nis 2016, 18:16
Rıdvan Dilmen, Tuğba Dural ile Evleniyor

NTV Spor'un güzel spikeri Tuğba Dural ile ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen evlilik yolunda ilk adımı attı.
Böyle bir Haber dolanıyor .. Ne dersiniz?

Spor Spikeri Tuğba Dural

Haberin detayı

Alıntı:
Ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen'in üçüncü kez evlilik yolunda olduğu ortaya çıktı.

AİLEYLE TANIŞMAYA GİTTİ

Sporcope'un haberine göre; Futbolculuk kariyerinin ardından yorumculuğa soyunan ve LigTV'nin ardından uzun yıllardır NTV camiasında yorumculuk yapan Rıdvan Dilmen'in yine aynı kanalda spikerlik yapan Tuğba Dural ile evlenme konusunda ilk adımı attığı konuşuluyor. Dilmen'in Tuğba Dural ile birlikteliğini resmiyete dökmek için Dural'ın ailesi ile tanışmaya gittiği öğrenildi.
http://tv.haberler.com/ridvan-dilmen-tugba-dural- ...9-videosu/

Haldun Turan

3 yıl önce - Prş 07 Nis 2016, 18:20

Alıntı:
Haldun spor dünyasının paparazzisi olmuş ve haberleri paylaşmaya başlamış
Spor dünyasının ünlülerini buradan takip edileceğiz

Ahmet abi elimden geleni yaparım )

Günün bomba haberi Resul'dan geldi şok şok şok.

İlk kez duydum gerçekten ve epey şaşırdım.Olacak iş mi bu güzel Tuğba'nın Rıdvanla ne işi var?

Arada epey yaş farkı var. Ne diyelim hayırlı olsun.

Haberlere devam edelim o zaman.

Asena Atalay’dan geçen ay boşanan Fenerbahçe’nin milli yıldızı Caner Erkin geçenlerde Kuruçeşme’de görüntülendi.

Amerikan yapımı özel Dodge spor aracı ile Boğaz turuna çıkan Erkin gazetecilerin, “Bekarlık sultanlık mı?” sorusuna gülümseyerek karşılık verdi.

ilker5454

3 yıl önce - Prş 07 Nis 2016, 21:03

Hasan Şaş ile Sevcan Orhan ne alaka yaa. Sevcan Orhan'ı çok severdim ben Gözümden düştü gibi

Rıdvan Dilmen ile Tuğba Dural'ın işi bence zor gibi

Haldun Turan

3 yıl önce - Cum 08 Nis 2016, 00:25

Başlığımıza her gün yeni haberler bulacağımıza kimsenin şüphesi olmasın.

Basketbol ve voleyboldan daha paylaşımlarıma başlamadım.

Fenerbahçe’nin Portekizli başarılı futbolcusu Bruno Alves, oğlu Eduardo ile birlikte Zorlu AVM’de mağazaları dolaştı.

Alışveriş sonrası çocuk etkinliğine katılan baba oğulun şık tarzları dikkatli gözlerden kaçmadı.

Galatasaray'da sakatlığı dolayısıyla uzun zamandır oynayamayan Hamit Altıntop ve eşi İstanbul'da bir yerde görüntülenmişti.

ilker22
3 yıl önce - Cum 08 Nis 2016, 00:27

Haldun abi bak basin agriyabilir yine

Ersun Yenal seni sordu siteye

Abdullah Egemen
3 yıl önce - Cum 08 Nis 2016, 00:28

Alıntı:
Rıdvan Dilmen, Tuğba Dural ile Evleniyor

Bu da kadının midesizi heralde

Haldun Turan

3 yıl önce - Cum 08 Nis 2016, 00:34

Alıntı:
Haldun abi bak basin agriyabilir yine

Ersun Yenal seni sordu siteye

İlker haha )

Ersun hoca deme içimiz yanıyor. Ah başkan ah )
Alıntı:
Bu da kadının midesizi heralde

Rıdvan'ın taliplisi işte böyle oluyormuş Abdullah bende şaşırdım.Tuğba Dural 34 yaşında ya bu ne böyle.

Meireles ve eşi ikiside emo )

Alves ve eşi yanlarında.

Abdullah Egemen
3 yıl önce - Cum 08 Nis 2016, 00:37

Valla Haldunum kız olsam kırk yıl bekar kalsam o rıdvanla evlenmem bırak evlenmeyi aynı masada bile oturmam

sayfa 1
123 ... 252627   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET